کد خبر : 13681

رابطه شرم آور | آمریکایی | دختران شهرک غرب

رابطه شیطانی یک آمریکایی با دختران شهرک غرب خبر ساز شد

به گزارش ورنداز :

رد جوانی که چندی پیش به اتهام ارتباط نامشروع با دختران بازداشت شده بود، پس از مدتی توسط ماموران پلیس در شهرک غرب تهران برای همان جرم دستگیر شد.

سه شنبه 25 خرداد ماه سال گذشته ماموران گشت انتظامی در شهرک غرب تهران به مرد 30 ساله ای مشکوک شدند. ماموران پلیس مشاهده کردند مرد جوان با یک خانم در رستورانی نشسته و در حال انگلیسی صحبت کردن است.

تجاوز در قطار

ماموران پلیس با برسی های مقدماتی و تجزیه و تحلیل های اطلاعاتی متوجه شدند، مرد جوان شیادی است که با ادعای زندگی کردن در آمریکا دختران جوان تهرانی را وسوسه کرده و به آن ها پیشنهاد ارتباط نامشروع داده است.

همین قضیه باعث شد تا ظن پلیس به مرد تهرانی برانگیخته شود. ماموران پلیس بلافاصله برای دستگیری مرد شیطان صفت وارد عمل شده و متهم را در یک عملیات دستگیر کردند.

مرد شیطان صفت که زبان انگلیسی را به خوبی حرف می زند پس از دستگیری در بازجویی ها صراحتا به کلاهبرداری از 5 خانم جوان تهرانی با شیوه و شگردی عجیبی اعتراف کرد.

ماجرای مرد شیطان صفت در شهرک غرب

امریکایی شیطان صفت ماجرای خود را اینطور بیان کرد: «در یک فروشگاه کار می کردم که پس از ویروس کرونا شغل خود را از دست دادم. مشکلات مالی زیادی داشتم و زبان انگلیسی را به خوبی یاد گرفته بودم برای همین تصمیم گرفتم از دختر های جوان با ادعای زندگی کردن در آمریکا کلاهبرداری کنم.»

این متهم ادامه داد: «با کلاهبرداری از دختر های جوان اوضاع مالی زندگی ام بهتر شده بود. چند سال قبل هم به همین جرم توسط پلیس تهران بازداشت شده بودم.»

متهم در پایان گفت:«با انگلیسی صحبت کردن اعتماد دختران را برای مهاجرت به آمریکا جلب و از آن ها سواستفاده می کردم.روز دستگیری با دختری جوان و پولدار داخل رستوران قرار داشتم که در یک لحظه پلیس با عملیات غافلگیرانه ای من را بازداشت کرد.»

 

منبع فرتاک نیوز
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی