کد خبر : 30321

تجاوز جنسی

ماجرای دستگیری متجاوزگر سریالی که قربانیانش را در گاراژ خانه زندانی میکرد و شکنجه شان میداد را در این مطلب میخوانید .

به گزارش ورنداز :

تجاوز جنسی در گاراژ

ماجرای دستگیری متجاوزگر سریالی که قربانیانش را در گاراژ خانه زندانی میکرد و شکنجه شان میداد را در این مطلب میخوانید .نگاسی زوبری، ۲۹ ساله، با اتهامات فدرال از جمله آدم‌ربایی و تجاوز جنسی خشونت‌آمیز در دستکم چهار ایالت روبرو است. IMG_20240509_143437_571

آخرین قربانی او زنی در سیاتل بود که پس از ربوده شدن مورد تجاوز قرار گرفت. او در سلولی در یک گاراژ محبوس شده بود اما توانست در نبود آدم‌ربا با ضربه زدن متوالی به در، تا آنجا که باعث خون افتادن دستهایش شد، خود را از اسارت آزاد کند و با پلیس تماس بگیرد.

اف‌بی‌آی گفته است پس از فرار این زن از سلول‌اش در جنوب ایالت اورگان، فرد مظنون از شهر گریخت اما بعد از ظهر روز بعد توسط پلیس ایالتی در منطقه وگاس ایالت نوادا دستگیر شد.پلیس فدرال آمریکا می‌گوید در عملیات تفتیش خانه متهم، یادداشت‌های دستنویس و چندین نقشه را به دست آورده است. در یکی از این اوراق کاغذی، نقشه حفر یک سیاهچال در عمق ۳۰ متری زمین با استفاده از بلوک های بتنی ضدآب و عایق فوم دیده می‌شود.بنابر شکایت جنایی ثبت‌شده در دادگاه منطقه‌ای اورگان، فرد مظنون در ساعات اولیه صبح روز ۱۵ ژوئیه به منطقه آرورا در سیاتل رفته بود. جایی که به خاطر کارگران جنسی‌اش شهرت دارد. 

او بعد از تقاضا از زن قربانی برای برقراری تماس جنسی، به او گفت که افسر مخفی است و یک علامت پلیس را نیز به وی نشان داد. سپس با تهدید شوکر، به زن دستبند زد واو را داخل صندوق عقب خودروی خود انداخت.

عکس: آسوشیتد پرس

فرد متهم قربانی‌اش را در سلولی که در یک گاراژ ساخته بود حبس می‌کردعکس: آسوشیتد پرسبنابر اسناد دادگاه، فرد آدم‌ربا در میانه راه توقف کرد و پس از تجاوز به زن، به مسیر خود ادامه داد تا اینکه سرانجام پس از ۷ ساعت رانندگی قربانی را درون یک سلول در یک گاراژ حبس کرد و بیرون رفت.

در شکایت ثبت‌ شده آمده است که زن پس از مدتی شروع به ضربه زدن به در فلزی کرد تا سرانجام توانست با شکستن جوش اتصالات، خود را آزاد کند.

 

مقامات اف‌بی‌آی می‌گویند فرد مظنون که نام‌های مستعار مختلفی داشته است، از طریق روش‌هایی نظیر اضافه کردن مواد مخدر به نوشیدنی‌ قربانیان، تظاهر به افسر پلیس بودن و درخواست کردن خدمات از کارگران جنسی آنها را می‌ربوده و مورد تجاوز جنسی خشونت‌آمیز قرار می‌داده است.مقامات با راه‌اندازی وبسایتی از قربانیان احتمالی خواسته‌اند پا پیش بگذارند و شکایت خود را مطرح کنند.

پیشتر همسر نگاسی زوبری به اتهام بدرفتاری و آزار خانگی از او شکایت کرده بود. این زن در شکایت خود آورده بود: «او به من حمله فیزیکی می‌کند، مرا می‌زند، وسائل را می‌شکند و پرت می‌کند، سر بچه‌ها و من فریاد می‌زند. هر شب از مستی و صدای بلند او بیدار می‌شویم و این ما را می‌ترساند.»

قرار است دادگاه این فرد تا چند هفته دیگر برگزار شود. در صورت محکوم شناخته‌شدن در در اتهامات وارده، ممکن است وی به حبس ابد محکوم شود.

 

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع یورو نیوز
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی