کد خبر : 30167

فال روزانه | فال روزانه ۱۱ اردیبهشت

فال روزانه متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال روزانه

فال روزانه متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال روزانـه  متولدین فروردین

فال روزانه شما نشان می دهد که خوش‌بین و امیدوار باشید. هرگاه احساس کردید که پرانرژی و مثبت‌اندیش هستید، زمان مناسبی است که کار جدیدی را آغاز کنید.

فال روزانـه متولدین اردیبهشت

فال روزانه شما نشان می دهد که بر سر دوراهی مانده‌اید. باید تصمیم مهمی را بگیرید که نه فقط بر سرنوشت خودتان بلکه ممکن است بر زندگی دیگران نیز تاثیر بگذارد. اگر فکرشده و با مشورت تصمیم بگیرید، موفق خواهید بود.

فال روزانـه متولدین خرداد

فال روزانه شما نشان می دهد که با عطوفت، مهربانی و عشق می‌توانید همه را به سوی خود جذب کنید. اعمال و رفتار ناشایست خود را کنار بگذارید و به مردم بیشتر نزدیک شوید.

فال روزانـه متولدین تیر

​فال روزانه شما نشان دهنده این است که بر اثر لجاجت و تندخویی شما جر و بحث شدیدی در زندگی تان رخ می‌دهد. خشم خود را فروخورید، آرامش خود را حفظ کنید سپس حرف‌های دل تان را بزنید.

فال روزانـه متولدین مرداد

فال روزانه شما نشان می دهد که در کارتان پیشرفت خواهید داشت. به زودی مشکلات برطرف شده و طعم آسودگی را خواهید چشید.

فال روزانـه متولدین شهریور

فال روزانه شما نشان می دهد که فرد جدیدی وارد زندگی تان می شود (شاید یک بچه) و زندگی شما را دچار تغییر و تحول می کند. با روی خوش با مسائل برخورد کنید.

فال روزانـه متولدین مهر

فال روزانه شما می گوید که روابط دوستانه خود را تقویت کنید. اگر خود را قوی و بااراده می بینید برای ریسک کردن تردید نکنید. برای نتیجه مطلوب ریسک لازم است

فال روزانـه متولدین آبان

فال روزانه شما نشان می دهد که عینک بدبینی را از چشم خود بردارید. باید واقعیت را همان گونه که هست ببینید تا بتوانید قضاوت صحیحی داشته باشید. رفتار خود را با دوستان و نزدیکان تان تغییر دهید.

فال روزانـه متولدین آذر

فال روزانه شما نشان می دهد که حق خطاکاران را کف دست شان بگذارید و از گذشت بی مورد دست بردارید. شرایط تان را برای دیگران توضیح دهید تا بتوانند درک تان کنند.

فال روزانـه متولدین دی

در فال روزانه شما آمده است که در زندگی برایتان مشکلاتی پدید می آید. آماده باشید و از آنها نهراسید.

فال روزانـه متولدین بهمن

فال روزانه شما نشان می دهد که افرادی را که می توانند حتی کوچکترین اثر مثبتی در زندگی تان داشته باشند از دست ندهید. به ظاهرتان اهمیت دهید. راهی را که عقل فرمان می دهد انتخاب کنید.

فال روزانـه متولدین اسفند

فال روزانه شما نشان می دهد که روابط اجتماعی خود را توسعه دهید تا به شایستگی دست یابید. راه را ادامه دهید و تغییر ندهید تا موفقیت حاصل شود.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع مدیر منتور
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی