کد خبر : 28546

فال تاروت | فال تاروت ۲۶ دی

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

♈ فال تاروت متولدین فروردین:

کارت ارابه

کارت ارابه :  امروز نیاز شدیدی به دیدن یکی از دوستان نزدیکتان که در شهر دیگری زنگی می کند احساس خواهید کرد و زمان زیادی را به فکر کردن در مورد این که چطور می توانید وقت و هزینه لازم برای رفتن به دیدن او را پس انداز کنید خواهید گذراند. شاید هم فکر سفر به کشوری دیگر و آشنایی با فرهنگ و هنر آن به سرتان زده باشد. فکر کردن به این چیزها اشکالی ندارد و می تواند سرگرم کننده هم باشد، به شرط آن که انجام دیگر کارهایتان را فراموش نکنید.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت ملکه

کارت ملکه :  امروز خودتان را برای یک جنب و جوش اساسی و فعالیت های بسیار در خانه تان آماده کنید. گروه بزرگی از دوستان و یا اعضای خانواده تان به دیدن شما خواهند آمد و چنان مشغول خوردن و خندیدن و صحبت کردن خواهید شد که نمی فهمید ساعت ها چطور گذشته اند. آنقدر در مورد موضوعات مختلف و جالب حرف خواهید زد که تمام شب خواب های عجیب و غریبی در مورد صحبت هایتان خواهید دید.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت عاشقان

کارت عشاق :  امروز شما قصد دارید به دیدن عشقتان بروید و به همین خاطر هم می خواهید به بهترین شکل ممکن سر قرارتان حاضر شوید. با بیقراری تمام از این سو به آن سو می روید، به آرایشگاه می روید، لباس می خرید و یا از دوستانتان قرض می کنید. چرا اینقدر به خودتان سخت می گیرید؟ همانی باشید که همیشه هستید و خیالتان راحت باشد که خود واقعیتان می تواند دل عشقتان را به دست بیاورد. خودتان را برای یک دیدار پر از احساسات و صحبت های تأثیرگذار آماده کنید .

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت پاپ

کارت پاپ :  وقت آن رسیده است که از رفتار کردن بر اساس آن چیزی که فکر می کنید دیگران از شما انتظار دارند دست بردارید. اکنون شرایط کیهانی در بهترین وضعیت ممکن برای بیان احساساتتان قرار دارد؛ شما می توانید احساسات، نیازها و نظرات خود را به خوبی بیان کنید و از موضع خود با اطمینان خاطر بیشتری دفاع کرده و به دیگران نشان بدهید که با چه کسی طرف هستند. پیش رفتن بر اساس خواسته ها و نظرات دیگران در نهایت نه شما را خوشحال خواهد کرد و نه رضایت آنها را برایتان به همراه خواهد داشت.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت قدرت

کارت قدرت :  امروز انرژی شما در سطح بالایی قرار دارد و قدرت اراده تان بیشتر از هر روز دیگری طی هفته گذشته خواهد بود. ورزش کردن و رفتن به گردش و تفریح گزینه های خیلی خوبی برای شما خواهند بود و می توانند به تخلیه این همه انرژی کمک کنند. کمی ورزش کردن حتی می تواند به باز شدن ذهنتان کمک کند و ایده های جدیدی را به فکرتان بیاورد. البته به کار گرفتن این همه انرژی برای تکمیل کارهای نیمه تمامتان نیز می تواند ایده بسیار خوبی باشد.

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم :  امروز دیداری دوباره با یکی از اعضای خانواده و یا دوستانتان که برای مدت ها از شما دور بوده است و خیلی دلتنگ او بوده اید احساسات شدیدی را برای شما زنده خواهند کرد. درایی از خاطرات دوباره در ذهنتان جان خواهند گرفتند و احساساتی نوستالژیک و شاید کمی همراه با خشم و ناراحتی به وجود خواهند آورد. از خوشی خاطرات خود لذت برده و بدی ها را فراموش کنید، بعد از این همه مدت نگذارید چیزی دیدارتان را خراب کند. بعدا در خلوت خود برای فکر کردن به خاطرات بد و پیدا کردن راه حلی برای به فراموشی سپردن آنها هم وقت خواهید داشت.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت ابله

کارت ابله :  امروز ذهنتان همچون روح سرگردانی مدام از این طرف به آن طرف می رود و نمی توانید فکرتان را حتی یک لحظه آرام کنید. شما مجبور خواهید بود ساعات زیادی را برای انجام کارهایی که در لیست کارهای روزانه تان قرار دارند در ماشین باشید و شاید زمان زیادی هم پشت ترافیک بمانید. سعی کنید به اعصاب خودتان مسلط باشید و اجازه ندهید این وضعیت کنترل رفتارتان را از دست شما خارج کند، مطمئن باشید بقیه هم به اندازه شما از این وضعیت ناراحت هستند.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت اعتدال

کارت اعتدال :  شاید تصمیم گرفته باشید امروز را هم به کار کردن اختصاص داده و یا پروژه جدیدی را شروع کنید تا بتوانید پول بیشتری درآورده و پس انداز کنید. شما انرژی فوق العاده زیادی در خود احساس می کنید و به خیال خودتان قدرت این را دارید که حتی کوه ها را هم جابجا کنید، اما باید مواظب باشید زیاد هم به خودتان فشار وارد نکنید. سخت کوشی و کسب درآمد بیشتر برای تأمین آسایش خودتان و عزیزانتان قابل تحسین است، اما هر چیزی باید به جا و به اندازه باشد.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت چرخ سرنوشت

کارت چرخ سرنوشت :   سطح انرژی شما بسیار بالاست و قدرت و توانایی بسیاری را در وجود خود احساس می کنید. امروز می تواند فرصتی تکرار نشدنی برای رسیدن به اهدافی باشد که در یک قدیمی رسیدن به آنها متوقف شده بودید. شما توان و انگیزه لازم برای وارد کردن فشار آخر و به نتیجه رساندن زحمات خود را در اختیار دارید. حتی خود شما هم از نتیجه تلاش هایتان شگفت زده خواهید شد و تحسین و توجه اطرافیانتان را بار دیگر به دست خواهید آورد. سعی کنید بیشترین بهره ممکن را از این موقعیت کمیاب ببرید.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت خورشید

کارت خورشید :  امروز قدرت درونی و آگاهی شما در سطح بسیار بالایی قرار دارد. برخی از رویاهایی که امروز می بینید و افکار و تخیلاتی که به ذهنتان می رسند با کمی دقت از جانب شما می توانند به حل مشکلات قدیمی و ترس ها و نگرانی هایتان کمک قابل توجهی بکنند و زمینه را برای پیشروی شما به سوی اهدافتان با اعتماد به نفس بیشتر فراهم کنند. خوشبختانه، با وجود این که نسبت به همیشه کمی احساس خواب آلودگی می کنید، انرژی جسمانی شما نیز از سطح نسبتا بالایی برخوردار است. از این ترکیب فوق العاده استفاده کرده و تا جای ممکن آن را برای رسیدن به مقاصد خود به کار بگیرید.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت امپراطور

کارت امپراطور :  تلاش برای به دست آوردن اهداف مشترکی که با دیگران دارید علاوه بر این که باعث احساس نزدیکی بیشتر بین شما خواهد شد، رسیدن به خواسته هایتان را نیز برای شما آسان تر خواهد کرد. از قدیم گفته اند که یک دست صدا ندارد . کار گروهی خیلی سریع تر از انفرادی به نتیجه می رسد. مجردها امروز ممکن است به صورت کاملا غیر منتظره با یک نفر روبرو شوند که تا چند دقیقه نمی توانند چشمشان را از او بردارند. این دیدار پر هیجان می تواند آغاز یک عشق طولانی مدت باشد، به شرط آن که این رابطه احتمالی تنها بر اساس علاقه شما به ظاهر طرف مقابلتان شکل نگیرد و چشم هایتان را خوب باز کنید تا بعدا پشیمان نشوید.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز :  امروز شاید مجبور به انجام کاری باشید که به چشمتان به سختی و وقت گیری خالی کردن آب دریا با قاشق می آید. اما با کمکی که از جانب اطرافیانتان دریافت خواهید کرد، نه تنها انجام آن ممکن خواهد بود، بلکه نتایج فوق العاده ای نیز به دست خواهید آورد. خوشبختانه از لحاظ جسمانی شما آمادگی لازم برای انجام هر کاری را دارید و کمی انگیزه همه مشکلات را حل خواهد کرد. با توانایی های ویژه ای که دارید خواهید توانست حقیقت برخی چیزها که برای مدتی در ابهام بوده اند را مشخص کنید.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع ۵۵ آنلاین
ارسال نظر

تبلیغات متنی