کد خبر : 28320

فال تاروت | فال تاروت ۱۰ دی

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

♈ فال تاروت متولدین فروردین:

کارت جهان

کارت جهان :   احتمال این که امروز دیر به سر کار برسید زیاد است، اما نگران نباشید این یک بار مشکلی به وجود نخواهد آورد اما اگر بی نظمی هایتان تکرار شود برایتان دردسرساز خواهد شد. آنچه امروز در جهان اطراف تان اتفاق می افتد از کنترل تان خارج است. بهتر است به جای مقابله با آنها خودتان را به جریان بسپارید تا شما را به هر کجا که می خواهد ببرد. فقط کافی است که آرامش تان را حفظ کنید. همنشینی با شریک زندگی تان در این شرایط آرامش را به شما باز خواهد داد.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت ابله

کارت ابله :  شما برنامه های زیادی در سر دارید اما خیالپردازی بیش از حد تمرکز شما را از بین برده است. اگر نمی توانید همین حالا به آرزوهایتان برسید نگران نشوید. زمان آن که برسد، شما هم به هدف تان خواهید رسید فقط کافی است که صبر کنید. محل کارتان را با عکس ها و جمله های محرک پر کنید. سعی کنید انگیزه تان را بالا ببرید تا سرعت پیشرفت تان بالا رود. اگر دوستان تان از شما خواستند که با آنها خوش بگذرانید، فعلا جواب رد دهید. بعد از اتمام کارهایتان به خوبی استراحت خواهید کرد.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت امپراطور

کارت امپراطور :   امروز علاقه ای به شرکت در فعالیت های اجتماعی ندارید و ترجیح می دهید که در تنهایی سرتان به کار خودتان باشد. تعهدات زیادی دارید که ذهن شما را درگیر کرده است اما یادتان باشد که کمی استرس لازم است. در انتهای روز خبری می شنوید که اصلا انتظارش را نداشته اید و همین موضوع کمی کار شما را جلوتر می اندازد. در رابطه عاطفی، وقت آن است که جدی تر عمل کنید. در غیر این صورت روابط تان رفته رفته سردتر خواهد شد.

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت ملکه

کارت ملکه :  زمان آن است که لیستی از کارهایی را که می خواهید انجام دهید، یادداشت کنید. از هدف های بزرگ گرفته تا کارهای کوچکی مانند پرداخت قبض ها. با این کار بسیاری از مشغله های ذهنی تان کاهش می یابد. این روزها از اطرافیان تان غافل بوده اید به همین دلیل آنها کمی از شما دلگیرند. اگر چه گاهی بیان احساسات درونی برای دیگران سخت است اما شما اکنون زمان آن است که به آنها بگویید چقدر برایتان عزیزند. در اولین فرصت سعی کنید که نبودن هایتان را جبران کنید.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت قدرت

کارت قدرت :  امروز کمی نگران به نظر می رسید از این جهت که فکرتان نه تنها درگیر گذشته، بلکه آینده نیز است. برای آرامش سعی کنید که ذهن تان را خالی کنید، یک نفس عمیق بکشید. در مرحله بعدی باید سعی کنید که اولویت های زندگی تان را شناسایی کنید. سپس تمام تلاش تان را به کار گیرید و طبق برنامه ریزی های قبلی پیش روید. تجربیات گذشته می تواند چون ابزاری به کمک تان آید نه این که مانعی بر سر راهتان شود. ترس هایتان را دور بریزید و با جسارت عمل کنید.

 

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت اعتدال

کارت اعتدال :  امروز خبرهای خوبی در مورد مسائل مالی به شما می رسد و آنقدر از شنیدن آن خوشحال می شوید که در یک لحظه هزار فکر برای خرج کردن آن به سرتان می زند. اما اگر مراقب نباشید تمام آنها را بر باد خواهید داد. بهتر است که نیمی از آن را برای مخارج اصلی و ضروری کنار بگذارید و نیمی دیگر را برای اهداف بلند مدت تان ذخیره کنید. از آنجا که دیگران نیز در این شادی نقش دارند، با خرید هدیه ای از آنها تشکر کنید.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت ستاره

کارت ستاره :  از این که امروز انقدر خلاق شده اید، متعجب اید. به عنوان مثال می توانید به کمک یک خمیر دندان نقاشی کنید یا حتی یک بیت شعر بگویید. در هر صورت این کار شما را به هیجان وا می دارد. این روحیه را در کارتان نیز حفظ کنید، مطمئنا پاداش آن را به زودی زود دریافت خواهید کرد. امروز یکی از افرادی که با او از طریق تلفن یا اینترنت در ارتباط بوده اید را برای اولین بار ملاقات می کنید. استرس شما طبیعی است اما سعی کنید که آن را نشان ندهید.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز :  میان تعهدات و علاقه تان قرار گرفته اید و نمی دانید که کدام را انتخاب کنید. اگر باهوش باشید می توانید راهی را بروید که هر دو خشنود باشند. این روزها مدام بهانه می گیرید که چرا زحمت هایتان زیاد و نتیجهه ای که می گیرید کم است اما نگران نباشید زیرا به زودی به نتیجه دلخواهتان خواهید رسید. هر کسی به استراحت و خوشگذرانی احتیاج دارد، اعتیاد به کار عواقب خوبی را برایتان به همراه نخواهد داشت. یک مسافرت کوتاه به خصوص با دوستان، حال تان را سر جایش می آورد.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت کاهن اعظم

کارت کاهن اعظم :  شما باید به خودتان افتخار کنید زیرا زمانی که کاری را آغاز می کنید، به بهترین نحو آنها را پیش می برید. بنابراین اگر کاری که می خواهید به میل شما پیش نمی رود، خودتان را سرزنش نکنید، حتما حکمت تان بوده زیرا شما تمام تلاش تان را کرده اید. این روزها کمی بیشتر به فکر مسائل مالی باشید در غیر این صورت مجبورید که دور خیلی از علاقمندی هایتان را خط بکشید. دوستی خبر خوبی برایتان دارد، خودتان را برای یک شادی بزرگ آماده کنید.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت پاپ

کارت پاپ :  امروز پر از شور و اشتیاق هستید. زندگی شخصی و کاری تان به خوبی پیش می رود و دلیلی برای ناراحتی نمی بینید. تنها نگرانی تان مسئولیت بیش از اندازه است. مطمئنا بار زیادی روی دوش تان است اما شما توانایی انجام تمام آنها را دارید. خودتان را دست کم نگیرید تا دیگران نیز چون شما بیاندیشند. امروز بحث کردن با شریک زندگی تان عاقلانه نیست به این دلیل که هر دوی شما خسته اید و ذهن تان آمادگی بحث های جدی را ندارد. این کار را به روز دیگری موکول کنید.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت عدالت

کارت عدالت :   توانایی ذهن شما به خصوص در مورد مسائل مذهبی و سیاسی به خوبی کار می کند. شما می توانید در بحث هایتان دیگران را شکست دهید اما از این کار اجتناب کنید زیرا هر کسی اعتقادات خاص خود را دارد که محترم است. بهتر است به جای این که دیگران را تغییر دهید، زاویه دیدتان را برای خودتان نگه دارید. شاید تا به حال به آن دقت نکرده بودید اما لحن گفتار تاثیر زیادی بر روابط تان دارد. به عنوان مثال اگر رابطه عاطفی شما دچار مشکل شده است، لحن تان را ملایم تر کنید، آنوقت معجزه آن را خواهید دید.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت عاشقان

کارت عشاق :   دوستی نزد شما می آید و طلب پولی می کند، به جای این که مثل همیشه پاسخ مثبت دهید، خوب فکر کنید. به جای قرض دادن این بار پیشنهاد دیگری به او دهید، به عنوان مثال کاری به او پیشنهاد کنید که بتواند از آن کسب درامد کند. با این کار تاثیر مثبت بلند مدتی روی زندگی او خواهید گذاشت. اگر چه هم شما و هم شریک زندگی تان روزهای شلوغی دارید اما نباید از خودتان غافل شوید. تماشای یک فیلم در سینما یا خوردن شام در رستوران مورد علاقه تان، شرایط را برایتان آرام تر خواهد کرد.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع ۵۵ آنلاین
ارسال نظر

تبلیغات متنی