کد خبر : 28098

فال روزانه | فال روزانه ۲۵ آذر

فال روزانه امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۲ را در ورانداز مطالعه میکنید .

به گزارش ورنداز :

فال روزانه

فال روزانه امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۲ را در ورانداز مطالعه میکنید .

فال روزانه متولدین فروردین

شما تلاش های زیادی در گذشته کرده اید و حال زمان خوبی برای شاد بودن و از زندگی لذت بردن است. مجبور نیستید که به تمام خواسته هایی که دیگران از شما دارند، بله بگویید. کمی از انرژی را هم برای خودتان نگه دارید. اگر احساس کردید که دیگران به کمک شما احتیاج دارند، دریغ نکنید، مطمئن باشید که از هر دستی بدهید از همان دست پس می گیرید. رابطه عاطفی تان دچار تنش شده است. اگر چه دلیل اش را نمی دانید اما سعی کنید که اول شرایط را آرام کنید سپس در پی علت و معلول آن باشید. اگر بر این باورید که کنترلی بر روی احساساتتان ندارید بهتر است بدانید که چنین چیزی حقیقت نداد کمی در گذشته خود کندو کاو کنید تا با واقعیت روبرو شوید ممکن است الان اطرافیان تا با شما هم عقیده نباشند اگر خودتان به عقیده تان باور دارید و نسبت به درست بودنش مطمئن هستید صبر و شکیبایی به خرج دهید تا صحت آن بر همه آشکار شود ممکن است فرصت های از دل همین موقعیت ها برخیزد.

فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

اخیرا فشارهای زیادی روی تان بوده اما حال می توانید کمی نفس بکشید. چرا به دنبال کارهایی که هیجان و گرمای زندگی شما را افزایش می دهد، نیستید؟ احتیاج به هیجانات بزرگ نیست، کارهای کوچکی چون قدم زدن روی برگ های پاییزی نیز می تواند روحیه شما را از این رو به آن رو کند. امروز از طریق دوستی، اطلاعاتی به دست تان می رسد که انتظارش را ندارید. بهتر است قبل از انتقال آنها به دیگری خوب در مورد صحت شان تحقیق کنید. به زودی خبر خوبی در مورد مسایل مالی به دست تان می رسد. با احتیاط از پله های زندگی بالابروید و از دو تا یکی کردن پله ها خودداری فرمایید. رخدادهای اخیر باعث شده که مسیر جدیدی را برای آینده خود بر گزینید. حالا شما از توانایی لازم برای برخورد با چالش های بزرگ و کوچک بر خوردارید. خبر های خوبی در راه هستند . نهایت سعی خود را جهت رفع سوء تفاهم پیش آمده به کار گیرید. وقت گرانبهای خود را برای جستجو برای چیزی که بی ارزش میباشد به هدر ندهید.

فال روزانه متولدین خرداد

درست لحظه ای که به زندگی خود سرو سامان داده اید، اتفاقی می افتد که بار دیگر نظم زندگی شما را بر هم می زند. اما عصبانی نشوید زیرا این نشانه ای برای ایجاد یک تغییر دیگر است. وقت آن است که از شرایط ثابت خود رها شده و موقعیت های جدید را تجربه کنید. تجربه های جدید نه تنها روحیه شما را بهتر می کند بلکه اطلاعات تان را نیز در زمینه های مختلف می افزاید. پس برای شروع کارهای جدید درنگ نکنید. دوستی قدیمی پس از سالها بار دیگر سر راهتان قرار می گیرد. سعی کنید این بار طوری با او رفتار کنید که از دست نرود. برای انکه شناخت بهتری از مساله پیش آمده پیدا کنید بهتر است با نگاهی جدید به موضوع و وضعیت فعلی زندگیتان بنگرید. قدرت واژه ها را از یاد نبرید و قبل از انکه حرفی به زبان بیاورید که ممکن است دل دیگری را بشکند خوب فکر کنید. به یاد داشته باشید همیشه صداقت و روراستی بهترین ها را رقم میزند. این روزها کوچکترین و پیش پا افتاده ترین تصمیمتان میتواند برای همیشه زندگیتان را دست خوش تغییر کند.

فال روزانه متولدین تیر

ایده ای در سر دارید که مدت هاسن در پی عملی کردن آنید. شما و شریک زندگی تان در پی برداشتن اولین قذم ها هستید اما قبل از هر چیز، بهتر است زمان بیشتری را برای یک برنامه ریزی دقیق تر اختصاص دهید. اگر چه موانع زیادی بر سر راهتان است اما از تمام آنها به سادگی خواهید گذشت. میهمانی دعوت می شوید و در آنجا یکی از دوستان قدیمی تان را می بینید که خبرهای خوبی را به گوش تان می رساند. درنگ نکنید و برای ایده ای که در سر دارید، دست به کار شوید. به یاد داشته باشید که زندگی یعنی تغییر مداوم و تغییر یعنی پختگی و بلوغ فکری.، شخصیت و هویت جدید وموفق برای خود خلق کنید . اطمینان که به دیگران داری مستقیما از اعتماد به خودتان سر چشمه میگیرد. اشتباهی که مرتکب شده اید تکرار نکنید. با جریان زندگی پیش بروید و در قبال تغییرات جدید به ظاهر نا خوشایند زندگی تان با آرامش بر خورد کنید تا تفاوتی را برای خود رقم بزنید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز اطلاعاتی به به دست تان می رسد اما مراقب باشید زیرا که ممکن منبع موثقی نداشته باشند. خلاقیت امروز شما به اوج خود رسیده و توانایی هایتان، چه از نظر فیزیکی و چه از نظر ذهنی بالا رفته است. به همین دلیل نباید ساکن بنشینید. بهتر است از خانه بیرون بروید و رویاهایتان را دنبال کنید. هنگام صحبت کردن با دیگران خیلی خشک و بی احساس رفتار نکنید زیرا ممکن است تاثیرات لازم را بر دیگران نگذارند. اگر می خواهید در جمع دیگران به چشم آیید، باید زبانی شیرین داشته باشید تا بتوانید دیگران را به سمت خود جذب کنید. جملات را به نحوی سنجیده در کنار هم قرار دهید تا بتوانید دنیای دیگری را متحول سازید این روزها احساس میکنید کمر تان زیر بار سنگین مشکلات و امور روزمره خم شده است به خودتان استراحتی بدهید و بعد از تمدد عصاب با توان و انرژی مضاعفی به دنیای خود باز گردید یادتان باشد همه جا جائزالخطا هستند اگر اشتباه نکنید هرگز نمیتوانید تفاوت بین درست و غلط را از هم تشخیص بدهید. حسرت گذشته را نخورید.

فال روزانه متولدین شهریور

تا جای ممکن فاصله تان را با دیگران حفظ کنید و به خودتان این فرصت را بدهید تا در تنهایی کمی آزادانه عمل کند. در این شرایط احساسات و تخیلات شما نیز فوران خواهد کرد و راحت تر می توانید به رویاهای خود رنگ واقعیت بزنید. اخیرا راهی در زندگی برایتان باز شده است که برای قدم گذاشتن در آن دودل هستید. اگر چه درنگ کردن و بیشتر فکر کردن خوب است اما این اخلاق در شما تبدیل به حساسیت شده است که اگر ادامه یابد، شما را از پیشرفت باز می دارد. بهتر است با طرز تفکری مثبت به رخدادهای اخیر زندگیتان بنگرید تا بتوانید از وضعیت کلافه ی این روزها خارج شوید. حجم کارها و مسئولیت های خود را کم کنید. و زندگی در زمان حال و لذت بردن از آن را شروع کنید. در رابطه با دیگران با سعه ی صدر و از خودگذشتگی عمل کنید. به یاد داشته باشید همه انسانها به هم نیازمندند و هیچکس بر دیگری برتری ندارد.

فال روزانه متولدین مهر

امروز صبح با انرژی وافری از خواب بیدار می شوید. این حس سبکی فرصتی را برایتان فراهم می کند تا به سلامت فیزیکی خود اهمیت بیشتری دهید. کمی ورزش کنید و سپس یک دوش آب گرم بگیرید. این کار ذهن شما را از مسئولیت ها و تهعدات روزمره دور می کند. نگران کارهایی که برای فرداهایتان باید انجام دهید نباشید. تمرکز شما تنها باید بر زمان حال باشد. به زودی یکی از دوستان تان برای امر خیر نزد شما می آید، خودتان را برای یک شادی بزرگ آماده کنید. شور و انرژی تازه ای را در وجود خود احساس خواهید کرد و سرانجام قادر خواهید بود زندگی و دنیای پیرامون خود را از دید متفاوتی نگاه کنید از قدرت اراده خود در جهت ممکن ساختی غیر ممکنی استفاده کنید که میتواند در آینده شما نقش تعیین کننده ای را ایفا کند شهامت و مبارزه برای آنچه باور دارید کلیدهای راهگشای شما محسوب میشوند موقعیت و سن خود را هم در نظر بگیرید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز روز خوبی برایتان خواهد بود. اگر چه مدتی سرتان شلوغ بود و نمی توانستید با دوستان و اقوام تان به خوبی در ارتباط باشید اما امروز زمان خوبی است تا به دیدارشان بروید و گذشته را جبران کنید. زمانی که بیرون از خانه هستید به صداهای طبیعت اطراف تان، گوش دهید و از آن انرژی بگیرید. گاهی ممکن است که نظری مخالف نظر دیگران داشته باشید اما بهتر است که به جای جر و بحث با دقت و صبر به حرف آنها گوش دهید. همیشه چیزهایی جدیدی برای یادگیری وجود دارند. فراموش نکنید که زمانی برای هدر دادن ندارید با وجود آنکه همیشه در برقراری روابط اجتماعی موفق هستید ممکن است این روزها به دلایلی احساس کنید که با مشکلاتی در این رابطه مواجه هستید برای مدتی در روابط خود تامل کنید تا بتوانید نقاط ضعف و قوت خود را مورد ارزیابی قرار دهید در مورد مساله کاری از صرصت ناب و طلایی تان به موقع استفاده کنید و گرنه بعدا دچار پشیمانی خواهید شد.

فال روزانه متولدین آذر

در محیطی هستید که ادم های خطرناک در اطراف تان زیاد هستند اما شما فهمیده اید که آزاری به شما نخواهند رسانید و از این لحاظ خیال تان کمی راحت تر شده است. اگر در حل مسائل از دیگران کمک بخواهید و تنها روی حرف های آنها تکیه کنید، گیج تر می شوید. هر کسی تفکرات خاص خود را دارد، بنابراین در حل مشکلات تان به آنچه دلتان می گوید اعتماد کنید و طبق آن پیش بروید. درهای بسته در رابطه عاطفی تان به زودی باز می شوند و روزهای روشنی را تجربه خواهید کرد. به شیوه ای جدید و موثر برای بهبود وضعیت کاری و مالی خود و ایجاد تعادلی مناسب دست پیدا خواهید کرد. در هنگام اتخاذ یک تصمیم مهم بهتر است به ندای قلب خود گوش کنید. به یاد داشته باشید که زندگی همواره سیری رو به جلو طی می کند. به عقب برنمی گردد. به سعادت خود فکر کنید و تصمیم بگیرید اجازه ندهید سخنان و یا قضاوت دیگران شما را از پیشروی به جلو منع کند.

فال روزانه متولدین دی

می خواهید تصمیم مهمی بگیرید اما بهتر است که کمی دیگر هم صبر کنید. اطراف تان جو سنگینی دارد بنابراین زمان خوبی برای گرفتن قدم های بزرگ نیست. شما فردی خلاق هستید اما اعتماد به نفس کافی ندارید. ولی این را بدانید که بدبینی حلال هیچ مشکلی نیست. آرام باشید و سعی کنید که حس درونی تان شما را هدایت کند. هنگام صحبت کردن اعتماد به نفس داشته باشید، زیرا در غیر این صورت دیگران روی حرف های شما حساب باز نخواهند کرد. به زودی برای یکی از سوال هایتان پاسخی می یابید که زندگی تان را از این رو به آن رو خواهد کرد. درحال و هوایی متفاوت بسر میبرید و انچنان سرشار از انرژی هستید که احساس میکنید قادرید تمام دنیا را فتح کنید. بعلت تغییر و تحولاتی که در قالب فکری یتان ایجاد شده بسمت یک ماجراجویی ذوق زده میشوید. قبل از آغاز هر کار جدیدی بهتر است تمام جوانب امر را با دقت بسنجید. برای نیتی که در سر دارید به یاد داشته باشید که جز با تلاش مضاعف به آن دست پیدا نمی کنید

فال روزانه متولدین بهمن

این روزها دودل هستید. احساس می کنید که زمین زیر پایتان ترک خورده است و شما امنیت کافی را برای قدم زدن روی آن ندارید. اما حتی در این شرایط هم بدبینی و ترس را کنار بگذارید و بر ایده های خلاقانه خود تکیه کنید. با اعتماد به نفس کافی به نتیجه دلخواه تان خواهید رسید. شما فردی هستید که هر کسی دوست دارد با شما در ارتباط باشد اما خودتان را به کم نفروشید. به دنبال رابطه های بلند مدت باشید. در غیر این صورت تنها وقت با ارزش وانرژی تان را هدر خواهید داد. اگر نگرانی هایتان بر وجودتان غلبه کنند آرامش را از شما دور میکنند، زمان ایجاد تغییر و تحولاتی ضروری فرا رسیده است بهتر است بیشتر از همیشه واقع بینانه و سنجیده عمل کنید تا مرتکب هیچ اشتباهی نشوید، تلاش هایتان در جهت ایجاد روابط عاطفی شما را جایی نمیرساند، صبر پیشه کنید این روزها بهترین زمان برای خودشناسید. قدم نو رسیده ای به خانه تان باز میشود.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز بیش از همیشه پر از احساسات رمانتیک هستید به همین دلیل بهتر است که با عشق زندگی تان قرار ملاقاتی بگذارید و  با بیان احساسات تان کمی از انرژی تان را تخلیه کنید. به ندای درون تان اجازه دهید تا راهنمای شما باشد. نگران عقل و منطق تان نباشید. همه ما گاهی احتیاج داریم که مرزهای اطراف مان را بشکافیم و پایمان را از محدودیت ها فراتر بگذاریم. به درخواست هایی که دیگران از شما در چنین روزی می کنند، آگاهانه تر بیاندیشید زیرا ممکن است در آینده ای نزدیک به ضررتان تمام شود. با شنیدن خبر غیر منتظره موج از امید در دل تان راه پیدا میکند هنگام مواجع شدن بالیست بلند وظایف تان بجای نگران شدن سعی کنید با اولویت صحیح و اختصاص وقت کافی برای کار ها راه خود را بگشایید. برای گرفتن یک تصمیم مهم تسلیم و مطیع دیگران نشوید وگرنه پشیمانی هرگز رهایتان نخواهد کرد ،دیگرا را درک کنید تا بتوانید به ارامش برسید.
منبع مجله تصویری
ارسال نظر

تبلیغات متنی