کد خبر : 27155

فال روزانه | فال روزانه ۲۰ مهر

فال روزانه امروز ۲۰ مهر ۱۴۰۲ را در ورانداز مطالعه میکنید

به گزارش ورنداز :

فال روزانه

فال روزانه امروز ۲۰ مهر ۱۴۰۲ را در ورانداز مطالعه میکنید 

فال روزانه متولدین فروردین

تلاش و سخت کوشی شما بالاخره دارد نتیجه می دهد، اما باید برای پیدا کردن باقی قطعات گمشده ی این پازل به دنبال یافتن اطلاعات لازم باشید. همین که بتوانید این پازل را تکمیل کنید پاداش تلاش‌هایتان را به دست خواهید آورد و دست سرنوشت شما را به خواسته‌هایتان خواهد رساند. امروز تا می توانید برای عشق و روابط عاطفی خود وقت بگذارید و به تعهداتی که نسبت به عشق خود دارید وفادار باشید. در فکر ازدواج هستید؟ اگر این موضوع را با طرف مقابلتان در میان بگذارید خواهید دید که او هم دقیقا در همین فکر بوده است! به زودی مشغله کاری تان دوچندان می شود. در امور دیگران دخالت نکنید بگذارید هر کسی هر کاری دوست دارد انجام بدهد، احترام خودتان را نگه دارید. برای رسیدن خبری کاری یا تحصیلی باید کمی بیشتر صبر کنید. از کسی که می‌گوید شما را به اندازه کافی دوست دارد فاصله بگیرید، او از شما سوءاستفاده می‌کند.

فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

از امروز کار جدیدی به برنامه ی روزانه تان اضافه خواهد شد. این کار خواه اضافه کاری جباری در محل کارتان باشد، خواه فعالیتی که به صورت داوطلبانه و از روی میل و علاقه آن را شروع کرده اید، مسیر زندگیتان را هر چند جزئی، تغییر خواهد داد و این تغییر به احتمال زیاد مثبت خواهد بود. سوء تفاهمی که قبلا پیش آمده بوده است زخم بزرگی به شما وارد کرده که بالاخره دارد التیام پیدا می کند. با این حال تحلیلی که از این اتفاقات اخیر دارید باعث شده است شجاعت همیشگی خود را نداشته باشید. درس گرفتن از گذشته خوب است، اما به این شرط که احتیاط بیش از حد مانع پیشرفت شما نشود. برای انجام کاری که به شما قبلا هشدار داده شده و از آن منع شده اید بهتر است دوباره فکر و کمی بیشتر صبر کنید، این کار ارزشش را ندارد. در رابطه با شخصی بهتر است تا دیر نشده مرزهایتان را به او یادآوری کنید وگرنه اتفاق بدی خواهد افتاد که شما را بسیار ناراحت خواهد کرد

فال روزانه متولدین خرداد

شما از این که دیگران بخواهند در مورد روند زندگیتان اظهارنظر کنند اصلا خوشتان نمی‌آید، اما امروز پیشنهادات یک نفر ممکن است واقعاً به نفعتان باشند و حتی اگر مجبور شوید این حریم امنی که برای خود ساخته اید را ترک کنید، گوش کردن به حرف‌هایش کار عاقلانه ای خواهد بود. گاهی با ایجاد تغییراتی کوچک می توانید شرایط را برای ایجاد رشد و پیشرفت برنامه های قدیمی خود فراهم کنید. امروز عشق با قدرتی بسیار زیاد در زندگی شما محوریت پیدا خواهد کرد. یک پیشنهاد کاری به شما می شود چشم بسته هیچ حرفی را قبول نکنید، جوانب احتیاط را حتما بسنجید. سالی پر از هیجان و تغییرات و نوآوری پیش رو دارید، شما مدتهاست که منتظر این روزها هستید. در مورد نیتتان خیالتان راحت باشد بالاخره همان می شود که می خواهید، فقط کمی صبر و حوصله به خرج دهید.

فال روزانه متولدین تیر

شما قصد نقل مکان را دارید، اما برخی از کارهای مربوط به این جابجایی با مشکلات مواجه شده اند، اینقدر راحت از میدان به در نشوید و برای خواسته تان مبارزه کنید. امروز یک نفر شما را به یاد یک دوست و یا عشقی قدیمی انداخته و غرق در خاطرات گذشته خواهد نمود. شما به سرعت در عالم رویا فرو خواهید رفت و به این فکر خواهید افتاد که چه کارهایی باید می کرده اید تا از اتفاقات ناخوشایندی که در رابطه تان پیش آمده اند جلوگیری کنید. فردی مقبول، کم حرف، هوشیار، مهربان و خیرخواه هستید. استعدادهایتان زیاد است. یادتان نرود شما قادر به هرکاری که بخواهید هستید. منبع درآمد خوبی برای خودتان به راه می اندازید. رنگ سبز و آبی روشن در حفظ تعادل برایتان مهم است. شما این روزها نیاز دارید که حواستان متمرکز باشد.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز انجام کارها و وظایفی که به عهده دارید اصلا راحت نخواهد بود، زیرا مدام مجبور خواهید شد کارتان را متوقف کنید تا برای مشکلات و مسائلی که در طول مسیر پیش می آیند راه حل پیدا کنید. خوشبختانه پیدا کردن راه حل برای مشکلاتتان امروز چندان دشوار نخواهد بود و ایده های فوق العاده ای بدون صرف زمان زیادی به ذهنتان خواهند رسید، اما به هر حال انرژی و وقتتان را تا حدودی تلف خواهند کرد. تنها دشمن امروز شما شک و تردیدی است که نسبت به خودتان و توانایی هایتان دارید. شخصی که فکرتان را به خودش مشغول کرده آدم بی وفایی نیست اما شرایطش سخت است و هنوز هم هزار سوال در سر دارد. بهتر است به تک تک این سوال ها جواب بدهید. باید تصمیم مهمی کاری یا تحصیلی بگیرید. برای تغییر منزل یا شهر جدید خود را آماده سازید، همه چیز روبراه می شود.

فال روزانه متولدین شهریور

شما از آن آدم هایی نیستید که با قرار گرفتندر مرکز توجه معذب می شوند، اما امروز ترجیح می دهید احساسات خود را مخفی نگه داشته و تا جای ممکن سکوت کنید. شما می توایند به خوبی احساسات خود را کنترل کنید، پس نیازی به سکوت نیست. مکالماتی که امروز خواهید داشت با توجه به این که به دور از تأثیر احساساتتان هستند می توانند بسیار واضح و قابل درک باشند. شما می توانید بدون دخالت احساسات و عقاید شخصی خود به حرف دیگران گوش کنید و ارتباط بهتری با آنها داشته باشید. دنبال چیزی هستید که رسیدن به آن کار آسانی نیست اما یادتان باشد خواستن توانستن است. برای رسیدن به هدف اصلی تان هدف های کوچکتر تعریف کنید تا قدم به قدم به آن نزدیک شوید و دلسرد نشوید. برای انجام کاری روی حرف شخصی حساب باز می کنید که به قولش عمل نمی کند.

فال روزانه متولدین مهر

شما برای مدتی نسبتا طولانی به فکر ایجاد تغییرات در زندگیتان و حتی خودتان بوده اید، اما پیشرفت چندانی در این زمینه احساس نکرده اید. امروز بالاخره خواهید توانست که این تغییرات را هر چند اندک، به طور ملموس احساس کنید. رویاهایتان بالاخره دارند به طوری غیر منتظره و غیر عادی به حقیقت می پیوندند. مواظب باشید بیش از حد هیجان زده نشوید و کار بی حسابی نکنید. با احتیاط پیش بروید تا بخت و اقبال به سراغتان بیاید. کار را خودتان انجام دهید و بیش از این دست دست و وقت تلف نکنید. برای خودتان یک هدیه کوچک بخرید و قدر خودتان را بیشتر بدانید. به سلامت روحی و جسمی تان اهمیت بدهید. شما این اواخر به شدت از خودتان کار کشیده اید و خسته اید. شخصی برایتان حامل خبری خوب است.

فال روزانه متولدین آبان

امروز شما مسئولیت هایی که به عهده دارید را خیلی جدی می گیرید. شما به عنوان شخصی که کنترل اوضاع را در دست دارد می خواهید قانون هایی وضع کنید و همه ی کارها را بر اساس قانون هایی که خودتان تعریف کرده اید پیش ببرید. با این حال، وادار کردن دیگران به انجام کاری که شما می خواهید به این آسانی نخواهد بود و به نفعتان است که به جای اعمال زور با انجام کار صحیح به الگوی آنها تبدیل شوید. اگر موضوعی در رابطه عاطفیتان وجود دارد که نیاز به بحث و بررسی دارد حتما برای آن وقت کافی بگذارید تا بتوانید آن را حل پیدا کنید. توصیه می شود تمام افکار خودمحورانه تان را کنار بگذارید و دلی دریایی و بخشنده داشته باشید. از هر دست بدهید از همان دست پس خواهید گرفت بخصوص حالا که از انرژی زیادی برخوردارید. به جای واکنش تند احساسی نشان دادن بهتر است به درک احساسات قلبی خود بپردازید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز شما با افراد جدیدی آشنا خواهید شد که دوستی با آنها در عین این که بسیار هیجان انگیز است برای شما شبیه به یک رقابت نیز هست. شاید این افراد از فرهنگ، مذهب، تحصیلات و یا نژادی کاملا متفاوت با شما باشند، اما شما خودتان را از لحاظ ذهنی و فکری به آنها خیلی نزدیک احساس می کنید و می توانید برای ساعت ها با آنها صحبت کنید. این افراد به دوستانی خیلی صمیمی برای شما تبدیل خواهند شد. امروز تا جایی که می توانید در زمینه ی جمع آوری اطلاعات فعالیت کنید و زیاد به فکر انتقال اطلاعات خود به دیگران نباشید. دوره ای نوید بخش و طلایی در پیش رو دارید. برای حاجت خویش واقعاً تلاش کرده اید، شک نکنید نتیجه همان می شود که می خواهید. کاری را زودتر از آنچه که توقع دارید تمام خواهید کرد، بیهوده برای خودتان بزرگش نکنید. اطراف خودتان را شلوغ کرده اید اگر به این شکل پیش بروید شیرازه کار از دستتان خارج خواهد شد.

فال روزانه متولدین دی

امروز فرصتی به سراغتان خواهد آمد که باعث می شود به طور جدی به تغییر شغل و حرفه ی خود فکر کنید. تا به حال به هر کاری هم که مشغول بوده اید، اکنون آموزش و ادامه تحصیل برایتان اهمیت زیادی پیدا خواهد کرد. آیا تغییر دادن شغلتان در حال حاضر می تواند ایده ی خوبی باشد؟ تنها خود شما می توانید به این سوال جواب بدهید. حواستان باشد؛ شاید این فرصت هدیه ای از جانب کیهان به شماست. این که نظم و انضباط برایتان اهمیت دارد یک امر مثبت است، نگذارید انتقادهای دیگران شما را از این عادت خوب باز دارد. انتظارتان به سر خواهد رسید، به کسی که می خواهید می رسید و از رقیب جلو می زنید. خواب‌هایتان را برای دیگران تعریف نکنید. برای رفتن به جایی از شما دعوت خواهد شد.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز شروع های تازه ای را برای شما به همراه خواهد داشت، به ویژه وقتی پای سفر، تحصیلات و مسائل حقوقی در میان باشد. شاید مجبور به گرفتن تصمیم های مهمی باشید که برایتان بسیار دشوار هستند. خودتان را با فکر کردن زیاده از حد به این موضوع دیوانه نکنید، هر تصمیمی که بگیرید به احتمال زیاد به خوبی پیش خواهد رفت. با دقت تمام به نقشه های خود فکر کنید و با اعتماد به نفس کامل پیش بروید. به اصرار دیگران اهمیت ندهید، اگر نمی خواهید در این جمع حضور داشته باشید یک نه بگوید و نروید. مردم از کسی که دائم ناله می کند آرام آرام دور می شود. شخصی که دلتان برای دیدنش لک زده به زودی خواهید دید. یا کاری را انجام ندهید یا اگر انجام دادید دائم در موردش حرف و یا غر نزنید.

فال روزانه متولدین اسفند

رویاهای امروزتان بیش از آن که نقشه ای برای رسیدن به آینده ی ایده آلتان باشند خیال پردازی و فانتزی های بی اساس هستند. برای این که به خواسته های خودتان برسید باید هر چیز اضافه ای را فراموش کرده و فقط روی اولویت های اصلیتان متمرکز شوید. خوشبختانه انرژی کیهانی هم امروز با شما یار شده و فرصت رسیدن به این خواسته ها را برایتان فراهم خواهد کرد. شاید سرعت پیشرفتتان خیلی پایین تر از حد انتظارتان باشد، اما خوب به هر حال دارید پیشرفت می کنید و این از هر چیز دیگری مهم تراست. نگران دوستی هستید که بهتر است برای مدتی او را به حال خودش رها کنید. اگر می خواهید از قافله عقب نمانید بهتر است شما نیز به اموری دقت داشته باشید که اطرافیانتان به آن ها دقت زیادی دارند. برای حضور در جمعی به خودتان برسید اما زیاده روی نکنید، بی دلیل اعتماد به نفستان را از دست می دهید

منبع مجله تصویر زندگی
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی