کد خبر : 23735

فال تاروت | فال تاروت روزانه | فال تاروت دوشنبه 11 اردیبهشت

برای مشاهده فال تاروت دوشنبه 11 اردیبهشت همراه ما باشید.

به گزارش ورنداز :

فال تاروت دوشنبه 11 اردیبهشت

برای مشاهده فال تاروت دوشنبه 11 اردیبهشت همراه ما باشید.

فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت خورشید :  امروز حتی اگر کمی احساس ترس بکنید هم خیلی سرسخت تر از همیشه هستید. به احتمال زیاد این ترسی که وجود شما را فرا گرفته است تنها از احساسات بیان نشده شما ریشه می گیرد و خوشبختانه شما آدمی هستید که به جای فرار از آنچه شما را می ترساند با آن روبرو می شوید. به پیروزی ها و موفقیت هایتان فکر کنید تا با اعتماد به نفس بیشتری با مشکلتان مواجه شوید. وقت آن رسیده است که به طور جدی با همسرتان در مورد این که چه کسی و چه چیزی آرامش خانه را برهم می زند صحبت کرده و راه حلی برای آن بیابید.

فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت امپراطور :  تلاش زیاد، اشتیاق به کار و اراده راسخ شما بالاخره دارند به ثمر می نشینند و از لحاظ مالی به نتیجه می رسید. فرصت های جدیدی بزای استفاده از استعدادهای هنریتان فراهم خواهند شد. تنها نکته منفی این مسئله این است که کار زیاد شما را خیلی خسته خواهد کرد و خلاقیت شما را خواهد گرفت. کمی برای برنامه ریزی وقت بگذارید تا بتوانید در کمترین وقت ممکن به بهترین نتیجه دلخواه برسید.

فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت پاپ :  در محل کار همه چیز به خوبی پیش می رود. از لحاظ جسمی خود را بسیار قوی و سرحال احساس می کنید. ولی ذهنتان کمی مبهم و گیج است. خیلی راحت حواستان پرت می شود و فکرتان مثل همیشه خوب کار نمی کند. امروز روز خوبی برای شروع یک پروژه جدید نیست. سعی کنید ذهنتان را روی انجام کارهای نیمه تمام قبلی متمرکز کرده و آنها را تمام کنید. تا اول هفته آینده دوباره آماده خواهید بود و فکرتان مثل ساعت کار خواهد کرد.

فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت کیمیاگر :  امروز ایده های فوق العاده ای برای کارتان دارید ولی انگار شرایط طوری است که انگار همه چیز دست به دست هم داده تا نتوانید آنچه در ذهنتان دارید را عملی کنید و همین باعث شده است کمی عصبی و بداخلاق باشید. نزدیکانتان ممکن است کمی نگرانتان باشند. کار بیش از حد باعث شده است که حال و هوایتان مثل همیشه نباشد و حتی کمی بی حال بوده و کمی سردرد داشته باشید. اگر این احساس را دارید بعد از تمام شدن کارتان مستقیم به خانه بروید و امشب را استراحت کنید.

فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت اعتدال :  موفقیت در زمینه کاری به سراغ شما آمده است و بسیار هیجان زده و با انگیزه هستید و دوست دارید در این مسیر به راهتان ادامه بدهید. اما به زودی خواهید دید که مسئولیت های زیاد کاری باعث شده اند از زندگی اجتماعیتان باز بمانید. فکر می کنید نکند دوستانتان فراموشتان کرده باشند. آنها شما را فراموش نکرده اند، این شما هستید که باید در هر هفته حداقل چند ساعتی برای آنها وقت بگذارید. یادتان باشد که تمام زندگی در کار خلاصه نمی شود.

فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت مرد دار آویز :  پیشرفت هایی که اخیرا داشته اید باعث شده اند هم هیجان زده و هم نگران باشید. از لحاظ روحی متوجه هستید که قطعا یک قدم رو به جلو برداشته اید، اما منطق شما نسبت به واقعیت این پیشرفت تردید دارد. یادتان باشد این احساس پیشرفت در مورد شما کاملا حقیقت دارد. شما در تلاش هستید که برای رسیدن به اهدافتان احساسات خود را قربانی کنید، ولی دیر یا زود باید با این احساسات مواجه میشوید و ممکن است اگر الان آنها را مورد توجه قرار ندهید بعدا در زمانی نامناسب به سراغتان بیایند و برایتان دردسر درست کنند.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت برج :  امروز نمی توانید احساساتتان را از دارایی های مادی خود جدا کنید. پشت هر چیزی که شما به دست می آورید داستانی نهفته است که به آن ارزشی منحصر به فرد می بخشد ولی برخی چیزها تجربه های سختی را در ذهن شما تداعی می کنند که احساس وحشت و ترس را در شما زنده می کند. سعی کنید خودتان را از چیزهایی که خاطره بدی را در وجودتان زنده می کنند و یادآور روزهای تلخ گذشته هستند با بخشیدن و یا فروختن آنها رها کنید. شکی نیست که فراموش کردن این خاطرات پروسه ای زمان بر است و به تلاش زیادی نیاز دارد.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت ملکه :  امروز یک احساس قدیمی با وجود این که فکر می کردید برای همیشه از شر آن خلاص شده اید دوباره در وجود شما زنده شده است. طی چند هفته گذشته شما برخی تغییرات را در زندگی خودتان تجربه کرده اید ولی برایتان کافی نبوده است و همین باعث احساس سردرگمی در وجود شما می شود و فکر می کنید پیشرفتتان به اندازه لازم نبوده است. اجازه ندهید این نگرانی تمام روزتان را خراب کند و از هر موقعیتی که شما را دچار این هیجانات می کند اجتناب کنید. سعی کنید به مسائل از زاویه ای گسترده تر نگاه کنید.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت قضاوت :  شاید برای این که به دیگران نشان دهید که جدی هستید کمی غوغا و شلوغی به راه بیندازید ولی امروز هیچ علاقه ای به این که در مرکز توجه قرار بگیرید ندارید. برعکس آنچه انتظار دارید سر و صدا به راه انداختن شما را در موقعیتی قرار خواهد داد که هیچ علاقه ای به آن ندارید. تمایل شما به تنهایی و امنیت از میلی که به درک شدن دارید خیلی قویتر است و در نهایت این که دیگران چهره واقعی شما را نبینند برایتان اهمیت چندانی ندارد. به جای این که نگران فکرهای دیگران باشید حواستان را به انجام کارها و وظایف خود بدهید.

فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت ابله :  اطرافیانتان ممکن است به کمک شما نیاز داشته باشند. برخی انجمن های خیریه و کسانی که خیلی خوب نمی شناسید از شما تقاضای قرض و کمک دارند. شما بسیار به کمک کردن به دیگران علاقه مند هستید، ولی بهتر است حواستان جمع باشد که به چه کسی دارید کمک می کنید. هر کسی قابل اعتماد نیست. هیچ گاه برای این که به بالاها برسید کسی را پایین نکشید و به احساسات دیگران همان هم مثل احساسات خودتان احترام بگذارید. 

فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت قدرت :  شما اهداف حرفه ای نسبتا مشخصی دارید و به هیچ عنوان حاضر نیستید چیزهایی که برایتان اهمیت دارند را مورد بحث قرار دهید و از آنها بگذرید. هرچند هیچ شکی در مورد اهدافتان ندارید هنوز باید روی نقشه هایی که برای رسیدن به آنها دارید کار کرده و آنها را مورد بررسی قرار دهید. سعی نکنید دیگران را با خودتان در این مسیر همراه کنید، زیرا آنها هیچ تأثیری در بهتر پیش رفتن کارها نداشته و تنها تمرکز شما را به هم می زنند. چرا باید بیهوده کسانی را فقط سرعتتان را کم می کنند دنبال خودتان راه بیندازید.

فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت چرخ سرنوشت :  شما هیجان زیادی نسبت به شروع یک دوره آموزشی جدید یا یک سفر ماجراجویانه در خود احساس می کنید. برای این کارها باید خودتان را برای تجربه هایی جدید آماده کنید که تا به حال برایتان ناشناخته بوده اند. اگر سعی کنید با نگرش فعلیتان پیش بروید و حاضر به تغییر آن نباشید فرصت رشد عاطفی و معنوی را از خودتان خواهید گرفت. لازم نیست روزهای متوالی روی نقشه تان فکر کنید؛ تا شرایط کیهانی برای ایجاد تغییرات مثبت مساعد است به سریعترین شکل ممکن دست به کار شوید.

 
منبع تصویر زندگی
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    دیگه فال نزار باش نمیخام بنویسم

  • ناشناس

    متشکرم 🙄 فروردین ماه درسته

تبلیغات متنی