کد خبر : 17161

نوشیدنی | نوشیدنی چربی سوز

طی روز به‌جای استفاده از میان وعده‌های حجیم و خوردن غذا، از انواع نوشیدنی برای کاهش اسیدیته معده و در نتیجه کاهش احساس گشنگی استفاده نمایند. حال چنانچه نوشیدنی که در طی روز مصرف می‌کنند از نوع نوشیدنی های چربی سوز باشد، روند کاهش وزن و لاغری سرعت می‌گیرد. 

به گزارش ورنداز :

طی روز به‌جای استفاده از میان وعده‌های حجیم و خوردن غذا، از انواع نوشیدنی برای کاهش اسیدیته معده و در نتیجه کاهش احساس گشنگی استفاده نمایند. حال چنانچه نوشیدنی که در طی روز مصرف می‌کنند از نوع نوشیدنی های چربی سوز باشد، روند کاهش وزن و لاغری سرعت می‌گیرد. 

برای لاغر شدن در کنار ورزش و رعایت رژیم غذایی می توان از نوشیدنی و مواد غذایی خاصی هم استفاده کرد. این دسته از نوشیدنی ها می توانند به افزایش حس سیری، افزایش متابولیسم و تامین مواد مغذی کمک کنند. آب، قهوه، آب کرفس، سرکه سیب از بهترین نوشیدنی ‌های لاغرکننده هستند. برای لاغر شدن بهتر است به سراغ نوشیدنی ‌هایی بروید که قند پایین و فیبر بالایی دارند.

آب سیب و گریپ فروت

آب سیب و گریپ فروت

این نوشیدنی یک وعده چربی ‌سوز است که سرشار از ویتامین ‌ها، مواد معدنی، فیبر غذایی و قندهای طبیعی است. این مواد همگی بدن شما را هیدراته نگه می ‌دارند و به کاهش وزن، مبارزه با مشکلات پوستی مختلف، کاهش سرعت فرآیند پیری و کاهش استرس کمک می ‌کنند.

3. آب لیمو ترش و زنجبیل

زنجبیل ادویه ای است که دارای خواص جادویی است. این ادویه به پیشگیری از مشکلات مختلف مربوط به معده و روده مانند اسهال، ناراحتی معده و سندرم روده‌ تحریک ‌پذیر کمک زیادی می ‌کند. همچنین زنجبیل در تسکین درد مفصلی و میگرن هم مفید است. در کنار زنجبیل، لیموترش سرشار از ویتامین C است که خواص بسیاری برای سلامتی بدن دارد. بررسی ها نشان می دهد که زنجبیل خواص ضد دیابتی، آنتی ‌اکسیدانی، ضد میکروبی، ضد سرطانی و ادرارآور دارد. این ادویه کمک می کند تا مشکلات مربوط به معده و روده رفع شده و به کاهش وزن کمک قابل توجهی شود. در کنار این دو ماده می توان از هل هم برای خوش عطر و طعم کردن این نوشیدنی استفاده کرد.  قیمت پودر یا دانه هل با توجه به انواع  سبز، سیاه و سفید آن متفاوت است. هل به صورت آسیاب شده یا دانه های سبز آن به فروش می رسد.

4. چای سبز

چای سبز

چای سبز نوشیدنی لاغر کننده دیگری است که سرشار از آنتی اکسیدان بوده و به افزایش متابولیسم و چربی سوزی کمک می کند. زمانی که ماده چای سبز با کافئین ترکیب شود به عنوان محرکی برای سوخت کالری عمل می کند. در حالت کلی هم نوشیدنی ‌های گرم که احساس سیری شدیدتری ایجاد می‌ کنند، می‌ توانند به مدیریت وزن شما کمک کنند. شما می توانید برای عطر بیشتر این نوشیدنی گرم از چوب دارچین هم در آن هنگام دم کردن استفاده کنید. قیمت خرید  انواع چوب دارچین  اصل و  لوله ای  آن با توجه به کیفیت آن و وزنش مشخص می شود.آب کرفس

این روزها بسیاری از افراد از آب کرفس برای لاغر شدن استفاده می کنند. این نوشیدنی لاغر کننده نه تنها کالری کمی دارد، بلکه بیش از 95 درصد آن را هم آب تشکیل می دهد. در آب کرفس منابعی  عالی از آنتی اکسیدان ‌ها و ترکیبات گیاهی مفید وجود دارد که می ‌تواند به کاهش استرس اکسیداتیو و مبارزه با التهاب بدن کمک کند.

6. نوشیدنی آناناس و خیار

ترکیب آناناس و خیار هم می تواند به ایجاد احساس سیری در شما کمک کرده و از خوردن بیشتر مواد غذایی به خصوص در هنگام وعده های اصلی غذایی جلوگیری کند. این نوشیدنی یک وعده شیرین و لذیذ به شمار می رود که به بدن شما ویتامین ‌ها، مواد مغذی، فیبر و الکترولیت ‌های طبیعی را می رساند. با خوردن این نوشیدنی استخوان‌های شما تقویت می ‌شوند و بینایی شما به سبب وجود ویتامین ها بهبود پیدا می ‌کنند‌. علاوه بر این نوشیدنی آناناس و خیار به هضم غذا کمک کرده و به  محافظت از شما در برابر سرماخوردگی و آنفولانزا کمک قابل توجهی می ‌کند.

منبع اکو ایران
ارسال نظر

تبلیغات متنی