کد خبر : 30492

فال روزانه | فال روزانه ۳۱ اردیبهشت

فال روزانه متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال روزانه

فال روزانه متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت برای متولدین فروردین

شخصی که دوست دارید امروز ممکن است نسبت به دوستانتان احساس حسادت کند. شاید به یک مهمانی دعوت شده باشید که فقط دوستانتان و خودتان در آن حضور دارید، اما به شما توصیه می شود که برای خوشحال نگه داشتن عشقتان این دعوت را رد کنید و برنامه ای بچینید که هر دویتان بتوانید در کنار هم از روز تعطیلتان لذت ببرید و خوش باشید. شاید پروژه ها و اهدافتان امروز به طور موقت با موانع و مشکلاتی روبرو شوند و این موضوع باعث ناراحتی و نگرانی شما شود. به خودتان سخت نگیرید و امروز همه چیز را به حال خودش رها کنید و فقط از روز تعطیلتان لذت ببرید، فردا همه چیز دوباره روبراه خواهد شد.

فال روز ۳۱ اردیبهشت برای متولدین اردیبهشت

امروز شما می خواهید هر کار دیگری را تعطیل کنید تا یک پروژه ی شخصی نیمه کاره را که برای مدتی به حال خود رها کرده بودید به پایان برسانید. با این حال امروز پیشرفت زیادی نخواهید کرد، زیرا اختلافات و درگیری هایی که بین شما و دوستانتان و یا بعضی از اعضای خانواده وجود دارد به شما اجازه نخواهند داد زیاد روی کارتان تمرکز کنید. با این حال تمام تلاش خودتان را به کار بگیرید و تا جایی که می توانید حواستان را به کارتان بدهید تا حداقل بخشی از آن را به نتیجه برسانید. اگر وقتی برایتان باقی ماند و حوصله داشتید با عشقتان از خانه بیرون بزنید و به پیاده روی بروید و از هوای زیبای پاییزی لذت ببرید. این کار خستگی را از تنتان بیرون خواهد برد.

فال روز ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین خرداد

امروز شما به فکر اعضای خانواده و دوستانی هستید که در شهرها و کشورهای دیگر زندگی می کنند و از شما دور هستند. دلتان برای آنها تنگ شده و خاطرات شیرین گذشته در کنار این عزیزانتان احساسات نوستالژیکی را در وجود شما زنده می کند و دلتان می خواهد به روزهای خوب گذشته بازگردید. زیاد در گذشته غرق نشوید. فعلا تنها کاری که از دستتان برمی آید این است که با آنها تماس بگیرید، مطمئنا آنها از شنیدن صدای شما خوشحال خواهند شد و صحبت کردن با آنها باعث خواهد شد در تمام طول روز انرژی مثبتی وجودتان را فرا بگیرد. سعی کنید باقی مانده ی روزتان را در کنار خانواده و دوستانی که در همین نزدیکی ها هستند بگذرانید.

فال روز ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای ماه متولدین تیر

امروز مسائل مالی ممکن است با پیچیدگی هایی روبرو باشند. هیچ خبری از پول هایی که قرار بوده است امروز به حسابتان واریز شوند نیست و این موضوع باعث آشفتگی شما شده است. آرامش خودتان را حفظ کنید، به احتمال زیاد این مشکل با کمی پیگیری از جانب شما حل خواهد شد. امروز روز خوبی برای معامله کردن، به ویژه معاملات ملکی نیست. حداقل امروز دست نگه دارید و فردا تصمیم نهایی خود را در این مورد بگیرید. در غیر این صورت، نتایجی که به دست خواهید آورد شما را نسبت به مهارت و تواناییتان در مدیریت مسائل مادی دچار تردید خواهد کرد. نا امید نشوید، این وضع برای ابد ادامه پیدا نخواهد کد و مشکلتان دیر یا زود حل می شود

فال روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای ماه مرداد

بحث ها و درگیری هایی که طی یکی دو روز گذشته با دوستان و یا عشقتان داشته اید امروز همچنان تأثیر خودشان را روی حال شما حفظ کرده اند. شما احساس می کنید کسی دوستتان ندارد و از لحاظ عاطفی احساس امنیت نمی کنید. اگر کمی دقت کنید خواهید دید که تمامی نشانه ها و شواهد حاکی از آن هستند که این احساساتتان اشتباه هستند. هیچ تغییری در نظرات و احساسات طرف مقابلتان نسبت به شما پیش نیامده است و هنوز مورد علاقه ی شدید او هستید. شرایطی که پیش آمده است موقتی هستند و همه چیز به زودی به روال عادی خود باز خواهد گشت. روز تعطیل خود را با این افکار بیهوده خراب نکنید.

فال روز ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین شهریور

امروز صبح که از خواب بیدار می شوید بینیتان گرفته است و گلویتان هم درد می کند، شاید به همین دلیل مجبور شوید بیشتر روزتان را در خانه و رختخواب بگذرانید و برنامه هایی که برای امروزتان داشته اید را کنسل کنید. مسلما این موضوع برایتان خوشایند نخواهد بود، مخصوصا اگر باعث شود نتوانید به قراری که با عشقتان داشته اید برسید، اما کاری از دستتان ساخته نیست و باید فقط تا می توانید استراحت کنید. سعی کنید خودتان را با فعالیت هایی مانند کتاب خواندن که از لحاظ جسمانی شما را خسته نمی کنند سرگرم نگه دارید. سوپ و ویتامین ث و مراقبت های لازم شما را تا فردا صبح سرپا خواهند کرد و خواهید توانست هفته تان را به خوبی آغاز کنید.

فال روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین مهر

هرچقدر حرص و خواستن در شما بیشتر شود به همان اندازه اراده تان محکمتر خواهد شد، اما باید مواظب باشید که این خواستن به نیازمندی همراه با نا امیدی و درماندگی تبدیل نشود، زیرا چنین حالتی هیچ فایده ای برای شما نخواهد داشت. احساس توانمندی و استقلال خود را حفظ کنید و حرکت خود را به سمت بالا ادامه بدهید و از عزم و اراده ی خود به درستی استفاده کنید تا به نتیجه ی دلخواهتان برسید. نداشتن ارتباط با یکی از دوستان صمیمیتان و یا شخصی که دوست دارید باعث می شود احساس تنهایی به سراغتان بیاید و به این فکر بیفتید که مبادا او شما را فراموش کرده باشد، اما واقعیت این است که او این روزها کمی درگیر است.فال روز ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین آبان

اگر مجرد و به دنبال این هستید که یک رابطه ی عاطفی جدید را آغاز کنید و یا می خواهید به رابطه ی فعلی خود جان تازه ای ببخشید امروز باید خیلی حواستان را جمع کنید، زیرا کوچکترین مسائل نیز به سادگی کنترل همه چیز را از دست شما خارج خواهند کرد. تحت تأثیر حساسیت بیش از حد امروز شما و فضای حاکم بر اطرافتان ممکن است تنش هایی به وجود بیایند که در واقع اهمیت چندانی ندارند و شما نباید خودتان را به خاطر آنها ناراحت کرده و یا واکنش تندی از خود نشان دهید. سعی کنید با به کار گرفتن تدبیر و سیاست در اوضاعی که به وجود آمده است تعادل ایجاد کنید و اجازه ندهید اوضاع از این که هست هم بدتر شود.

فال روز ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین آذر

ماهامروز طرف مقابل شما در رابطه ی عاطفیتان دارد در برابر شرایطی که به وجود آمده است برخوردی غیر منطقی از خود نشان می دهد و همین می تواند اوضاع را کمی بهم بریزد و تنش هایی را در رابطه تان ایجاد کند. نبردی پنهانی بر سر قدرت بین دو طرف شکل گرفته و یکی از شما نسبت به احساسات دیگری توجه کافی از خود نشان نمی دهد. سعی کنید برخوردی منطقی داشته باشید تا رابطه تان را قربانی چیزهای کوچک و بی اهمیت نکنید.

فال روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین دی ماه

امروز خلاقیت شما در اوج خود قرار دارد، اما مانعی سر راهتان قرار گرفته است. به نظر می رسد که چیزی و یا شخصی نمی خواهد شما مسیری که در پیش گرفته اید را ادامه دهید. شاید این شخص نگران آن باشد که شما به جهتی کشیده شوید که با افکار و عقاید او هماهنگ نیست و رابطه تان به خطر بیفتد. با این حال شما باید کنترل اوضاع را در دست گرفته و اجازه ندهید کسی به زور شما را در مسیری قرار دهد که خودتان نمی خواهید. کارهایی که باید در خانه انجام بدهید با برنامه هایی که برای امروزتان داشته اید تداخل دارند اما شما باید به خانه و خانواده تان هم اهمیت دهید و نمی شود فقط به برنامه های خودتان اولویت بدهید.

فال روز ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین بهمن

امروز ممکن است پیام ها و تماس های ناراحت کننده ای دریافت کنید. شاید شخصی که قرار بوده است امروز به دیدن شما بیاید ناگهان خبر بدهد که نمی تواند سر قرار بیاید، و یا شاید یکی از دوستان دعوتتان را برای رفتن به یک رستوران و یا آمدن به خانه تان را رد کند. اجازه ندهید این اتفاقات حال خوبتان را خراب کنند، بالاخره این اتفاق ها همیشه و برای همه پیش می آیند. خودتان را با انجام کارهایی که تمام هفته گفته بودید آخر هفته انجام خواهید داد سرگرم کنید. اگر برای فردایتان طرح و یا مقدماتی را باید آماده کنید به آنها رسیدگی کنید، اما زیاد هم خودتان را خسته نکنید. در یک روز تعطیل اولویت اصلیتان باید استراحت کردن و خوش گذراندن باشد.

فال روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای متولدین اسفند

شما امروز نسبت به وضعیت اقتصادی خود دچار نگرانی شده اید. قرار بوده است پولی به دستتان برسد که حالا در تحویل آن به شما تأخیری غیر منتظره پیش آمده است، اما اوضاع به آن بدی که خودتان فکر می کنید هم نیست. فاصله ای که امروز بین شما و شخصی که دوست داری باعث ناراحتی و افسردگی شما شده است. زیاد به این موضوع فکر نکنید و خودتان را با انجام کارهای دیگر سرگرم نگه دارید، زمان به سرعت خواهد گذشت و فردا دوباره خواهید توانست در کنار هم باشید و خنده به روی لب هایتان خواهد نشست. بعدازظهر سعی کنید زودتر به خانه برگردید و کمی استراحت کنید و زود بخوابید، هفته ی پر مشغله ای در انتظارتان است

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع نیک صالحی
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی