کد خبر : 28431

فال روزانه | فال روزانه ۱۸ دی

فال روزانه ۱۸ دی را در وردنداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال روزانه

فال روزانه ۱۸ دی را در وردنداز میخوانید .

فال روزانه متولدین فروردین

تنش بین یک زوج از میان دوستانتان امروز شما را در موقعیتی بسیار آزاردهنده قرار خواهد داد و باعث می شود که احساس کنید در میان یک میدان جنگ گرفتار شده اید. هر یک از طرفین سعی دارد شما را به سمت جبهه ی خود کشیده و شما را قانع کند که حق با خودش است، اما شما سعی دارید تا جای ممکن خودتان را از هر گونه جانب گیری در این میان دور نگه دارید. بهترین کاری که در این شرایط از دست شما ساخته است تلاش برای میانجی گری و قانع کردن هر یک از طرفین به درک نقطه نظرات طرف دیگر خواهد بود. مسافری از راه دور وارد می شود و یا با شما تلفنی صحبت می کند. این شخص برای شما پیشنهادی دارد. قدر این شخصی و پیشنهادش را بدانید. این فرصت می تواند بر زندگی شما تأثیری مثبت و مفید بگذارد. دوری از غرور و خودخواهی تنها کاری است که این روزها باید انجام دهید، وگرنه بی دلیل حرفی خواهید زد که باعث شرمندگیتان می شود

فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

امروز دوری یکی از اعضای خانواده و یا عشقتان باعث دلتنگی شما شده است و خبری از آن شخصیت سرزنده و سرحال همیشگی شما نیست. شاید برای سرگرم کردن خودتان تمام بعدازظهر جلوی تلویزیون لم بدهید و هر برنامه ی به درد نخوری که تلویزیون دارد را تماشا کنید، اما این کار در نهایت باعث خواهد شد که حتی افسرده تر و عصبی تر شوید. بهتر است به جای این که در خانه بنشینید، بیرون بروید و در پارک نزدیک خانه تان قدم بزنید. راه پیشرفت برای شما باز است. همت کنید، شما می توانید به بهترین موقعیت ها دست پیدا کنید. بی تفاوتی شما نسبت به وقایع اخیر و تنبلی تان باعث شده دیگران از رفتارتان سوء استفاده کنند و شما را وسیله پیشرفت خودشان قرار دهند. مسافرتی راه دور در پیش دارید. نرسیدن خبری این روزها کلافه تان کرده.

فال روزانه متولدین خرداد

اگر دیشب در خوردن و آشامیدن زیاده روی کرده باشید امروز صبح زیاد حال خوبی نخواهید داشت و احساس کسالت و بی حوصلگی کرده و دلتان نمی خواهد از جایتان بلند شوید. این که هر از گاهی کمی به خودتان استراحت بدهید و هر چقدر که دلتان می خواهد بخورید هیچ اشکالی ندارد، اما نباید آنقدر زیاده روی کنید که روزتان خراب شود. به هر حال، حالا که دیگر کار از کار گذشته با کمی ورزش سموم را از بدن خود خارج کرده و علاوه بر سوزاندن کالری های اضافی سرحال شوید. تغییراتی به نفع شما در مورد یک مسئله مالی در شرف وقوع است. این تغییرات را به فال نیک بگیرید. چشم شما به دیدار عزیزی که مدتها در انتظار ملاقات او بودید، روشن خواهد شد. به خاطر حرف و حدیث دیگران ایمان و اعتقاد قلبی خود را پنهان نکنید. جسورانه حرف دلتان را بزنید و از آنچه که فکر می کنید درست است دفاع کنید.

فال روزانه متولدین تیر

در حال حاضر ممکن است که شما در روند تغییر شغل باشید و قصد داشته باشید در محلی تازه و یا یک زمینه ی حرفه ای متفاوت شروع به فعالیت کنید. این تلاش های شما برای بهبود بخشیدن به زندگی خودتان و عزیزانتان بی اثر نخواهند بود و دیر یا زود نتیجه ی زحمات خود را به طور ملموس در زندگی روزمره ی خود احساس خواهید کرد. شاید این تغییر شغل باعث شود محبور باشید برای مدتی در سایر فعالیت های اجتماعی خود وقفه ایجاد کرده و فقط روی کارتان متمرکز شوید، اما باید مواظب باشید که در این روند نسبت به خانواده و به ویژه عشقتان کوتاهی نکنید. انتظار شما را کلافه کرده. بهتر است راهی برای کنار آمدن با وضع موجود پیدا کنید تا کمتر اذیت شوید. رازی را که باید پیش خودتان نگهدارید، جلوی دیگران بازگو نکنید. از آن به ضررتان استفاده می کنند. به لطف تلاش و زحمت خودتان فردایی بهتر از دیروز خواهید ساخت. برای یک مهمانی تدارک خواهید دید.

فال روزانه متولدین مرداد

در حال حاضر شما در یک تنش اساسی گرفتار شده اید و نمی دانید که آیا باید اولویت را به نیازهای خودتان بدهید یا به نیازهای خانواده تان توجه کنید، یا روی مسئولیت ها و وظایف حرفه ایتان متمرکز شوید. در نتیجه ی این درگیری درونی شما نگران و تا حدودی هم عصبی شده اید و در این فکر هستید که آیا این مشکل پیچیده هرگز حل خواهد شد؟! هول نشوید! این مشکل نیز مانند هر مشکل دیگری بالاخره حل خواهد شد و در نهایت هیچ لطمه ای به شما وارد نخواهد شد. کلید حل این مسئله حفظ تعادل است. اتفاق یا خبری شما را به شدت هیجان زده می کند. شاید بهتر باشد جلوی دیگران خیلی خودتان را مشتاق نشان ندهید. هرکسی که حرف شما را تایید میکند دوست و هر کسی که با شما مخالفت می کند دشمن شما نیست. باهوش باشید و اجازه ندهید شما را بازی بدهند. در روزهای آینده شرایط بر وفق مرادتان خواهد بود.

فال روزانه متولدین شهریور

یکی از خویشاوندان نزدیکتان امروز بیمار شده و یا با مشکلی روبرو است و این وضعیت باعث نگرانی شما شده و سکوت او و حرف نزدن در رابطه با این موضوع نگرانی شما را بیشتر هم می کند. تلاش های شما برای تماس گرفتن با این شخص ممکن است بی نتیجه باقی بمانند، اما بهتر است زیاد به این مسئله فکر نکنید. این شخص احتمالا دارد سعی می کند در خلوت خود با مشکلش کنار بیاید، پس او را به حال خودش گذاشته و تنها با یک پیام به او یادآوری کنید که اگر به کمک نیاز داشت در کنارش خواهید بود. در مورد موضوعی عاطفی همه چیز بر وفق مراد شما پیش می رود. کاری انجام داده اید که مورد تأیید دیگران قرار خواهد گرفت. اگر به دنبال شهرت هستید، مطمئن باشید که با تلاش شبانه روزی خود به آن می رسید. اما بهتر است حواستان باشد که برای بعد از آن چه تصمیم گرفته اید. کسی که منتظرش هستید با شما تماس خواهد گرفت.

فال روزانه متولدین مهر

امروز روز خوبی برای انجام هیچ گونه سرمایه گذاری اقتصادی نیست و با وجود پیشنهادهای به ظاهر فوق العاده ای که به شما می شود توصیه می کنیم که امروز دست نگه دارید. شاید این فرصت ها خیلی خوب به نظر برسند، اما عقل حکم می کند که بیشتر احتیاط کنید. اگر این پیشنهاد به نظرتان خوب بود اطلاعات لازم را در مورد آن کسب کرده و در مورد آن تحقیق و بررسی کنید، اما امروز هیچ تعهدی را نپذیرید و وارد هیچ معامله ای نشوید. منتظر رسیدن خبری خوش در ارتباط با یکسری تصمیمات مالی یا بوجود آمدن یک منبع مالی جدید باشید. هر گونه پیشنهادی را که در زمینه های کاری به شما می شود، جدی تلقی کرده و راجب آن خوب فکر کنید. درباره نیتی که در ذهن دارید، با احتیاط تصمیم بگیرید، تا بعدها پشیمان نشوید. بزودی به خواسته تان می رسید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز شما بسیار جذاب تر از همیشه هستید، اما از نظر خودتان تا وقتی عاشق نباشید و یا عشقتان از شما دور باشد جذاب ترین آدم دنیا هم که باشید هیچ فایده ای ندارد. اینقدر غصه نخورید! خبرهای خوب در راه هستند. اگر قبلا عشقتان را یافته اید و در حال حاضر از او دور هستید به احتمال قوی طی چند روز آینده او را خواهید دید، اگر هم هنوز تنها هستید احتمال یافتن نیمه ی گمشده تان طی روزهای آتی بسیار زیاد خواهد بود. سعی کنید تا فرا رسیدن آن زمان سر خودتان را با انجام کارهایی که دوست دارید گرم نگه دارید. بهتر است در رفتار خود تجدید نظر کنید و دست از خودخواهی بردارید. در مورد اتفاقی که به تازگی افتاده خودتان را به بی تفاوتی نزنید. هوشیار باشید تا مسئله ای دامن شما را نگیرد. به فرصتی دست پیدا می کنید تا به جنبه های مهم زندگی خود بیشتر فکر کنید و تصمیمات مهمی در مورد کار و حرفه خود بگیرید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز انگار نبوغ و خلاقیت همیشگیتان شما را ترک کرده اند و این موضوع باعث شده است که عملکرد شما در محل کارتان از آن کیفیت همیشگی که خودتان انتظار دارید برخوردار نباشد. شاید بهتر باشد که در شرایط فعلی خودتان را با انجام کارهای روتین روزمره که می توانید بدون فکر کردن و یا نیاز به خلاقیت از پس انجام آنها بربیایید سرگرم کنید و اگر برایتان امکان دارد کارهای مهم تری که به دقت و خلاقیت نیاز دارند را تا فردا به تعویق بیندازید. اگر مجبور هستید که همین امروز به این کارهایتان رسیدگی کنید غرور و یا خجالت را کنار گذاشته و از افراد توانا تقاضای مشورت و راهنمایی کنید. شما نسبت به پند و اندرز اطرافیانتان بی توجه هستید و برای همین در کارهایتان دچار مشکل می شوید. دوست خوبی دارید که به شما وفادار است و در شرایط سخت حامی شماست. حواستان باشد دروغ یا پنهان کاری نکنید که متوجه شود. نه تنها دلش را خواهید شکست بلکه اعتمادش نسبت به خودتان را برای همیشه از دست خواهید داد.

فال روزانه متولدین دی

امروز مسائل مادی به توجه و رسیدگی شما نیاز دارند. هزینه های پیش بینی نشده ای که این اواخر برایتان پیش آمده اند باعث شده اند کمی به جیبتان فشار بیاید و نگران این باشید که نکند تا پیش از به پایان رسیدن این ماه به مشکل بربخورید. با حذف هزینه های اضافه خواهید توانست بی هیچ مشکل خاصی ماه را به پایان برسانید. این وضعیت کاملا موقتی است و در ماه آینده خرج های این ماه جبران خواهند شد. به فرصتی طلایی دست می یابید تا برای رسیدن به خواسته تان و آنچه برای شما سرنوشت ساز است، اقداماتی به عمل آورید. به زودی پاداش زحمات و تلاشهایتان را خواهید گرفت. انجام تعهد خود را به تعویق نیندازید و در انجام کاری که قول داده اید، کوتاهی نکنید. اجازه بدهید شخصی در اطرافتان از امکاناتی که در اختیار شماست نیز استفاده کند.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز نداشتن ارتباط کافی با شخصی که دوست دارید باعث خواهد شد کمی احساس افسردگی کنید. شاید به این فکر بیفتید که نکند کار اشتباهی کرده و یا حرفی زده و عشقتان را از دست خودتان ناراحت کرده باشید. با این حال ممکن است طرف مقابلتان اصلا حواسش به این موضوع نباشد و این ها همه توهمات ناشی از نگرانی شما باشند. به احتمال زیاد او درگیر رسیدگی به مسائل خانوادگی و یا وظایف حرفه ای خودش است و آنقدر سرش گرم است که متوجه گذشت زمان نیست. زیاد به خودتان فشار نیاورید، عشقتان به محض این که سرش خلوت شود با شما تماس خواهد گرفت. به یک دعوت تلفنی جواب مثبت می دهید. دوستی در اطرافتان از دردی رنج می برد که شما چیزی از آن نمی دانید. در انجام یک کار حقوقی گرهی افتاده که به این سادگی ها باز نمی شود. شخصی با حرفهایش شما را گیج و پر از پرسش خواهد کرد. بهتر است قبل از آنکه عکس العملی نشان دهید، خودتان خوب تحقیق کنید. خودتان را دشمن شاد نکنید.

فال روزانه متولدین اسفند

شما دیشب به اندازه ی کافی استراحت نکرده اید و همین موضوع باعث شده است امروز زیاد سر حال نباشید و بخواهید از حضور در جمع هایی که از شما انتظار می رود در آنها حاضر باشید طفره بروید. این موضوع ممکن است باعث ایجاد ناراحتی شود و شخصی که برایتان بسیار عزیز است را از دست شما دلخور کند. مطمئنا بعدا از کاری که کرده اید پشیمان خواهید شد، پس تا دیر نشده است اگر برایتان امکان دارد از پیش آمدن این اتفاقات جلوگیری کنید. شنیدن یک خبر یا حرف، کلید حل مسئله یا مشکلی می شود. در رانندگیتان بیشتر احتیاط کنید تا جلوی یک حادثه را بگیرید. از حرف کم و به عملتان اضافه کنید. این انرژی را که صرف بیان نگرانیهایتان می کنید اگر در سکوت به کار ببندید برایتان چیزی به ارمغان می آورد که تصورش هم برایتان سخت است. شخصی را بسیار خوشحال می کنید.
منبع تصویر زندگی
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی