کد خبر : 26552

فال تاروت | فال تاروت ۱۹ شهریور

فال تاروت یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ را در ورانداز میخوانید

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ را در ورانداز میخوانید 

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت عاشقان

کارت عشاق :  یکی از اعضای گروه دوستان امروز به صورتی که تا کنون متوجه نشده بودید چشمتان را خواهد گرفت. جرقه ای که برای آغاز یک رابطه عاطفی زده شده است می تواند خیلی خوشایند به نظر برسد، اما باید مواظب باشید رابطه قبلیتان را قربانی احساسی زودگذر نکنید. شما عاشق این هستید که بتوانید وقت بیشتری با اعضای خانواده تان بگذرانید، ولی در حال حاضر دوست ندارید خودتان را با رفت و آمدهای تکراری خانوادگی مشغول کنید. دلتان می خواهد فعالیت های تازه ای را تجربه کنید به هیچ عنوان عجله نکنید و تصمیم اشتباه نگیرید.

♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت خورشید

کارت خورشی :  امروز اگر در محل کارتان راه حل های خلاقانه ای که برای مشکلات پیدا می کنید مورد استقبال قرار نگیرند ممکن است کمی عصبی شوید. خوشبختانه اگر صبور باشید و رفتار خود را کنترل کنید در نهایت همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. چند روز گذشته به اندازه کافی هیجان داشته اید و امروز دلتان می خواهد سرعتتان را کم کرده و کمی استراحت کنید. با دیگران با مهربانی صحبت کنید، در خیابان با شتاب راه نروید و با آرامش قدم زده و به آنچه در اطرافتان می گذرد توجه کنید.

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت شیطان

کارت شیطان :  امروز کنترل کردن احساساتتان کاری بسیار دشوار است و همین موضوع ممکن است باعث شود بدون داشتن برنامه قبلی چیزی را بخرید که از فکر کردن به آن قند توی دلتان آب می شود. به دست آوردن چیزهایی که دوست دارید کار بسیار خوبی است، ولی دنبال کردن رویاهای مادیتان رضایت خاطر دائمی برای شما به همراه نخواهد داشت و خیلی زود شادی ناشی از به دست آوردن آنها از بین خواهد رفت.

 

♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت قضاوت

کارت قضاوت :  در حال حاضر شما با عمیق ترین احساسات خود در تماس هستید و بیش از هر زمان دیگری سرشار از احساسات هستید و شاید این باعث شود حس کنید بیش از سایر اوقات به دیگران نیاز دارید، اما باید مواظب باشید رفتارتان همراه با وابستگی بیش از حد و حساب نباشد. شما نمی توانید به زور برای احساسات خود توجیه منطقی پیدا کنید؛ آنهایی که به شما اهمیت می دهند و دوستتان دارند در مورد شما قضاوتی نخواهند کرد و هر طور که باشید شما را خواهند پذیرفت.

♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت قدرت

کارت قدرت :  همکارانتان به همفکری شما و انرژی مثبتی که به آنها می دهید نیاز دارند، پس استقلال فکری خود و توانایی هایی که دارید را با افتخار تمام به دیگران نشان دهید. این موضوع شاید در ابتدا باعث شود کمی خجالت بکشید، ولی افکار و ایده آل های شما مورد تحسین دیگران هستند و این مسئله باعث می شود حس خوبی به شما دست دهد و چیزی را از دیگران مخفی نکنید. تاروت امروز کاریزما و قدرت شخصیت شما می تواند تمام اطرافتان را روشن کند و چه بخواهید و چه نخواهید مورد تحسین همه قرار خواهید گرفت.

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت ملکه

کارت ملکه :  امروز وقت گذراندن با دوستان و نزدیکانتان همچون مرهمی برای دل زخمی شما خواهد بود و احساس ناراحتی و دلتنگی غریبی که وجودتان را فرا گرفته است را از بین خواهد برد، یا حداقل بهتر خواهد کرد. گاهی درگیری های زندگی روزمره می تواند باعث شود یادتان برود که این افراد چقدر برایتان عزیز هستند، اما در حال حاضر احساس قدردانی زیادی احساس می کنید. یکی از اهداف تازه ای که برای خودتان تعیین کرده اید شاید به نظرتان کمی طاقت فرسا بیاید، اگر سعی کنید روی هدفتان متمرکز شوید و به آنچه می خواهید برسید.

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت برج

کارت برج :  امروز همه به شما لبخند می زنند و محبوب قلب ها هستید، این وضعیت برای شما تازگی ندارد، اما تفاوت آن با روزهای دیگر در این است که این احتمال وجود دارد که رابطه عاطفی تازه ای را آغاز کنید، فقط باید مواظب باشید خودتان را وارد بازی خطرناکی نکنید. با وجود این که تغییراتی که مدت ها در انتظارشان بوده اید دارند کم کم اتفاق می افتند، امروز ممکن است به این که اصلا هیچ پیشرفتی به سوی اهدافتان داشته باشید شک کنید. خوشبختانه این تردید و نا امیدی خیلی طبیعی و زودگذر است و خود بخود برطرف خواهد شد.

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت امپراطور

کارت امپراطور :  امروز کارهای زیادی هستند که به توجه کامل شما نیاز دارند، اما نشان دادن عکس العمل اشتباه نسبت به اتفاقات غیر منتظره می تواند به سرعت تمام برنامه هایتان را به هم بریزد. با این حال اگر دیدید پیش رفتن بر اساس برنامه هایی که برای امروزتان داشته اید غیر ممکن است سماجت به خرج ندهید. امروز خیلی احساساتی شده اید و در عین حال احساس می کنید که عشق واقعی را نمی توان هیچ جا پیدا کرد. احساسات خود را بپذیرید اما اسیر احساس پشیمانی نشوید.

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت پاپ

کارت پاپ :  امروز یک مکالمه عادی روزمره می تواند به بحثی تبدیل شود که افق دید شما را گسترده تر می کند و روحتان انرژی می بخشد، این موضوع می تواند باعث شود احساس کنید شاید رابطه جدیدی در حال آغاز شدن است که می تواند زندگی شما را تحت تأثیر قرار دهد؛ بهتر است مواظب باشید دچار سوء تفاهم نشوید. امروز این همه هیاهوی  اطراف شما را خسته کرده و به نظرتان می رسد که همه بی وقفه دارند حرف می زنند. ولی در واقع چیزی که شما را آزار می دهد این است که حرف هایی که می شنوید باب میلتان نیستند.

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت جهان

کارت جهان :   احساس می کنید که دیگران خیلی به شما چسبیده اند، در واقع خود شما هم، حتی اگر خودتان اعتراف نکنید، نیاز بیشتری به بودن آنها در کنار خود احساس می کنید و این شرایط ناشی از شرایط کیهانی فعلی هستند و هم شما و هم اطرافیانتان نیاز بیشتری به یکدیگر احساس می کنید. سعی کنید وقت بیشتری را با عزیزانتان بگذرانید و به آنها بگویید که چقدر برایتان اهمیت دارند. بی آن که خودتان بدانید در جست و جوی چه چیزی هستید در جهان به دنبال مفهوم تازه ای می گردید. نباید بگذارید روی نگرشتان به آینده اثر منفی بگذارد.

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر :  امروز خلاقیت شما به صورت ناگهانی افزایش قابل توجهی پیدا کرده است و این که به تخیلات خود اجازه دهید مهار زندگیتان را در دست بگیرند برای امروز ایده بدی نظر نمی رسد. با وجود این که ممکن است شما یکی از آن افراد خوشبختی باشید که از کار خود لذت می برند، اگر کارتان احساس امنیتی که به آن نیاز دارید را به شما ندهد احساس نگرانی خواهید داشت. خوشبختانه مزایای مثبتی که کارتان دارد بیش از بی ثباتی ها و نگرانی هایی است که احساس می کنید. 

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت ابله

کارت ابله :  برای شما شناختن مرز بین حقیقت و فانتزی هایتان کار دشواری است، اما امروز ناگهان به خودتان آمده اید و دارید با خودتان فکر می کنید که مبادا آنچه واقعیت می پنداشته اید تنها بخشی از خیالات شما بوده باشد. شما احساس تنهایی می کنید و این احساس ممکن است باعث شود دستتان را به سوی هر کسی که دم دستتان باشد دراز کنید، اما این کار می تواند باعث شود روابطی را آغاز کنید که توهمی بیش نیستند. بهترین کار این است که در مقابل این احساس تنهایی زودگذر به آغوش خانواده و دوستان نزدیک خود پناه ببرید.

ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی