کد خبر : 6649

خیانت|دروغ

یکی از کاربران در تیک تاک ترفندی تضمینی را به اشتراک گذاشت تا بتوانید با کمک آن متوجه شوید آیا عشق، نامزد یا همسرتان به شما خیانت می کند یا خیر!

به گزارش ورنداز :

یکی از کاربران در تیک تاک ترفندی تضمینی را به اشتراک گذاشت تا بتوانید با کمک آن متوجه شوید آیا عشق، نامزد یا همسرتان به شما خیانت می کند یا خیر! حتی با این ترفند خیلی راحت می توانید کاری کنید او به خیانت خودش اعتراف کند. این یک تکنیک ۱۰۰ درصد تضمین شده است تا به خیانت مردان پی ببریدترفندهای این کاربر مربوط به برنامه اسنپ چت است اما شما می توانید این ترفند را برای همه شبکه های اجتماعی مانند واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و غیره به کار ببرید. 

نمایش دادن فید پیام های شبکه‌های اجتماعی

این خانم که کنزی ماری کوران نام دارد ادعا می کند با استفاده از روش خود، توانسته متوجه شود که عشقش دو سال با زنان دیگر در اسنپ چت ارتباط برقرار می کند. برنامه او این بود که او را غافلگیرانه گیر بیاندازد. سپس از او بخواهد به فید اسنپ چت خود دسترسی داشته باشد. در واقع این ترفند مفید واقع شد!

او گفت : «همان طور که من توانستم متوجه شوم عشقم به من دو سال است که خیانت می کند، شما هم می توانید با استفاده از همین ترفند ۱۰۰ درصد تضمینی به خیانت مردان پی ببرید و متوجه شوید که همسرتان با کسی چت می کند یا نه.»

گرفتن رمز شبکه های اجتماعی

او یک شب هم با برنامه FaceTime با عشق خود تماس گرفت. البته قبلش مطمئن شده بود که او در خانه است، سرش شلوغ نیست و به اندزه کافی برای پاسخ دادن به او فرصت دارد. او به عشقش گفت که تلفنش را روی یک بالش بگذارد و دستانش را جلوی او جمع کند تا بتواند آنها را ببیند.

سپس ، از او رمز عبور اسنپ چت را درخواست کرد (کوران مشکوک بود که او از این برنامه برای خیانت استفاده می کند). او بهانه ای آورد و گفت که نمی تواند آن را به خاطر بیاورد.

فیلم گرفتن از چت های شبکه های اجتماعی

این کاربر در ویدیوی بعدی، یک ترفند دیگر برای تشخیص خیانت مردان را معرفی کرد: شما می توانید از عشق خود بخواهید فید اسنپ چت خود را ضبط کند. اگر مدرکی دال بر خیانت او وجود داشته باشد، همانجاست! عشق او وانمود کرد که یک فیلم ضبط شده برای او فرستاده است اما وقتی کوران فیلمی از او دریافت نکرد، اصرار داشت که این کار انجام نشده است. سپس مجبور شد عواقب این بدرفتاری خود را تحمل کند.

کوران در توضیح ویدیو نوشت: «او دقیقا درست زمانی که داشت می گفت آن را ارسال نکرده است در واقع داشت به خیانت خود اعتراف کرد زیرا به معنای واقعی کلمه راهی برای بیرون آمدن از این وضعیت پیدا نکرده بود.»این ویدیوهای کوران نزدیک به ۴ میلیون بازدید داشت. و البته، واکنش ها کمی متفاوت بود.

یکی از کاربران گفت: «اگر مجبورید این کار را در روابط خود انجام دهید، وارد این رابطه ها نشوید. اگر آنها نمی توانند با شما صادق باشند، پس فقط راهتان را بکشید و بروید. رابطه را تمام کنید.»

کاربر دیگری در پاسخ نوشت: «من هم این کار را انجام دادم و عشقم به طور تصادفی قسمتی را که فراموش کرده بود برش دهد برای من فرستاد و من هم آنچه را که نیاز داشتم دیدم.»

منبع روزیاتو
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی