کد خبر : 31281

رپورتاژ آگهی؛

لوله های پلی اتیلن به دلیل استفاده متنوعی که دارند همیشه مورد استقبال بخش های مختلف از جمله کشاورزی، شیلات، راهداری، گازرسانی، مخابرات و شبکه انتقال برق و... بوده اند. این لوله ها هم انعطاف بالایی دارند و هم عمر مفید بالای 100 سال!

به گزارش ورنداز :

لوله های پلی اتیلن به دلیل استفاده متنوعی که دارند همیشه مورد استقبال بخش های مختلف از جمله کشاورزی، شیلات، راهداری، گازرسانی، مخابرات و شبکه انتقال برق و... بوده اند. این لوله ها هم انعطاف بالایی دارند و هم عمر مفید بالای 100 سال!

لوله پلی اتیلن صنعت نو

لوله پلی اتیلن به دلیل ساختار نرمی که دارد بسیار ساده نصب می شود. همچنین نصب این لوله ها با استفاده از جوش پلاستیک است که هزینه آن بسیار ارزان تر از اتصالات است. لوله های پلی اتیلن به دلیل بازار بسیار بزرگی که دارند، در اکثر نقاط ایران تولید می شوند. همچنین کشور ایران یکی از صادرکنندگان بزرگ غرب آسیا در زمینه لوله پلی اتیلن محسوب می شود.

در ادامه این مطلب می خواهیم بهترین و برترین شرکت های خرید و فروش لوله پلی اتیلن را بررسی کنیم:

بهترین شرکت برای خرید لوله پلی اتیلن کجاست

شرکت های بسیار زیادی در زمینه تولید و فروش لوله پلی اتیلن در حال فعالیت اند. اما واقعا ما در مجله ورانداز به چه نکاتی توجه کرده ایم و بر اساس چه معیار هایی شرکت های تولیدکننده لوله را مورد ارزیابی قرار می دهیم؟ مهمترین ملاک های ما برای ارزیابی شرکت ها:

  1. کیفیت محصول تولیدی
  2. سابقه شرکت تولیدکننده
  3. قیمت منصفانه شرکت
  4. ارزیابی امکانات آزمایشگاهی کارخانه
  5. تعداد سوله ها، مساحت کارخانه و خطوط تولید
  6. نوع دستگاه های تولید
  7. امکانات کلی شرکت 

با توجه به معیار های بالا حالا ما مهمترین و بهترین کارخانه های تولید کننده را در زیر لیست می کنیم:

باران پلیمر

کارخانه باران پلیمر که احتمالا یکی از آشناترین اسامی در زمینه تولید لوله پلی اتیلن است را حتما میشناسید. این کارخانه در سه فاز در حال تولید لوله پلی اتیلن است. این کارخانه امکانات بسیار متنوعی دارد. 

محل کارخانه: استان مرکزی - شهرستان خمین - شهرک صنعتی

وبسایت کارخانه: baranpolymerkia.com

امتیاز: 4.8/5

بازار هدف: صادراتی - داخلی

صنعت نو

یکی از مدرن ترین کارخانه ها که با استفاده از دستگاه های پیشرفته لوله های پلی اتیلن تولید می کند، شرکت صنعت نو است. این شرکت با برخورداری از امکانات بسیار زیاد شامل سیستم مکانیزه بارگیری، اتوماسیون صنعتی تولید (تماما اتوماتیک) و آزمایشگاه بسیار پیشرفته از جمله شرکت های پیشرو در زمینه تولید لوله پلی اتیلن است. شعار این شرکت صنعت شماره یک لوله و اتصالات پلی اتیلن در ایران است.

همچنین این شرکت یک سایت بروز در زمینه قیمت لوله پلی اتیلن راه اندازی کرده است که کاملا بروز و دقیق است. همچنین امکان خرید اینترنتی لوله از صنعت نو و از سایت آنها وجود دارد.

محل کارخانه: استان مرکزی - اراک - شهرک صنعتی

وبسایت کارخانه: sanatno.com

امتیاز: 5/5

بازار هدف: صادراتی - داخلی

تکنو پل

تکنوپل نیز اگرچه یک شرکت جدید در زمینه تولید لوله است اما به دلیل استفاده از دستگاه های تولید لوله چینی توانسته خیلی سریع جای خود را در بازار باز کند. این شرکت که در واقع یک شرکت چند مدیریتی است محصولات زیادی از جمله نوار تیپ، لوله پلی اتیلن ، لوله PVC ، لوله سه جداره ، تک جداره و دو جداره تولید می کند.

تکنو پل شریک تجاری دولت در پروژه های آبرسانی است.

محل کارخانه: استان تهران - حسن آباد

وبسایت کارخانه: techpol.ir

امتیاز: 4.9/5

بازار هدف: صادراتی - داخلی

جمع بندی: ما در این مطلب بهترین شرکت تولید لوله پلی اتیلن را معرفی کردیم و شاخص ها و معیار های آن را به شما ارائه دادیم. فراموش نکنید هنگام خرید لوله پلی اتیلن، کیفیت را فدای قیمت نکنید.

ارسال نظر

تبلیغات متنی