کد خبر : 31218

فال تاروت | فال تاروت ۱۸تیر

فال تاروت روزانه متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت روزانه متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال تاروت پیشگویی آینده امروز دوشنبه 18 تیر ماه 1403 برای متولدین فروردین

کارت تاروت: کارت چهار جام

فروردینی ماهی جان، آیا امروز احساس ناراحتی می کنید؟ شما احساس می کنید از دیگران جدا شده اید و ممکن است دلیل خوبی برای آن وجود نداشته باشد. گاهی اوقات ما فقط با احساس عجیبی از خواب بیدار می شویم و مجبوریم بقیه روز را با مشکل پشت سر بگذاریم. هیچ ایرادی ندارد که تنها باشی تا زمانی که دوباره احساس خوبی نداشته باشی.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز دوشنبه 18 تیر ماه 1403 برای متولدین اردیبهشت

کارت تاروت: کارت قدرت

 

اردیبهشت ماهی، قدرت فقط مربوط به ماهیچه هایی نیست که در بدن خود پرورش می دهید. این همچنین در مورد قدرت و شجاعت درونی است. امروز، کار شجاعی را انجام دهید که به تعویق انداخته اید. ممکن است ترسناک باشد، اما غلبه بر این ترس، شجاعت است. احتمالاً از اینکه حرکت خود را انجام دادید خوشحال خواهید شد.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز دوشنبه 18 تیر ماه 1403 برای متولدین خرداد

کارت تاروت: کارت پنج چوبدست

خرداد ماهی عزیز، امروز احساس تندی دارید؟ در حال حاضر بیش از حد معمول درگیر مشاجره خواهید شد. ممکن است بخواهید از افرادی که برایتان مهم هستند دوری کنید یا ممکن است چیزی بگویید که بعداً پشیمان شوید. باز هم، اگر می‌خواستید از خود دفاع کنید، ممکن است اکنون زمان مناسبی برای شور و اشتیاق آتشین باشد.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز دوشنبه 18 تیر ماه 1403 برای متولدین تیر

 

کارت تاروت: کارت ده چوبدست

تیرماهی جان، به همان اندازه که دوست دارید به هر درخواستی بله بگویید (یا به این دلیل که احساس می کنید مجبور هستید)، هر لطفی که در حق مردم انجام می دهید فقط انرژی شما را از بین می برد. اگر بیش از حد خود را افزایش دهید، هر چه بیشتر به فرسودگی کامل نزدیک می شوید. امروز به خودتان لطفی کنید و از مردم پنهان شوید تا فشاری برای ادامه دادن وقت خود احساس نکنید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز دوشنبه 18 تیر ماه 1403 برای متولدین مرداد

کارت تاروت: کارت شوالیه جام

مرداد ماهی، امروز باید یک تصمیم سخت بگیرید و مطمئن نیستید چه کاری انجام دهید؟ در اعماق وجود، می دانید چه می خواهید. فقط باید از دلت پیروی کنی. اگر در گوش دادن به غرایز درونی خود مشکل دارید، مدتی به دور از نظرات دیگران تنها بنشینید. این باید به شما وضوح بدهد.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز دوشنبه 18 تیر ماه 1403 برای متولدین شهریور

کارت تاروت: کارت قضاوتشهریور ماهی، آیا تا به حال به شما گفته شده است که بیش از حد قضاوت کننده هستید؟ مردم ممکن است با این ارزیابی درگیر چیزی باشند، چه بخواهید آن را باور کنید یا نه. ممکن است امروز خود را بیش از حد قضاوت کنید، اما سعی کنید از ارزیابی های تند خودداری کنید. افراد زندگی شما اکنون بیش از هر زمان دیگری به حمایت بی طرفانه نیاز دارند.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز دوشنبه 18 تیر ماه 1403 برای متولدین مهر

کارت تاروت: کارت شش چوبدست

مهرماهی عزیز، گاهی اوقات، وقتی کاری شگفت‌انگیز انجام می‌دهید، ترجیح می‌دهید منتظر باشید تا دیگران متوجه آن شوند تا اینکه خودتان آن را اعلام کنید. تنها کسی که باید تحت تاثیر قرار دهید خودتان هستید. بنابراین امروز، به جای اینکه امیدوار باشید بدون نیاز به درخواست، مورد شناسایی قرار بگیرید، افتخار خود را به کارهای جالبی که انجام داده اید ابراز کنید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز دوشنبه 18 تیر ماه 1403 برای متولدین آبان

کارت تاروت: کارت شوالیه شمشیر

آبان ماهی ها، این روز عالی برای جاه طلبی است. شاید فرصتی در محل کار وجود داشته باشد که به دنبال آن فکر کرده اید. الان وقتشه. منتظر اتفاقات خوب خود به خود نباشید. باید دست به کار شوید تا آنها را به وجود بیاورید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز دوشنبه 18 تیر ماه 1403 برای متولدین آذر

کارت تاروت: کارت ملکه شمشیر

آذر ماهی جان، امروز با افراد زندگی خود مستقیم باشید. اگر کسی مرزهای شما را آزمایش کرد، به او بگویید. اگر یک همکار فروش را دزدید یا مشتری شما را مورد سرزنش قرار داد، به افراد مناسب بگویید تا بتوانید تغییر را آشکار کنید. نشستن و پذیرش این انرژی هرگز جواب درستی نیست – به خصوص امروزه.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز دوشنبه 18 تیر ماه 1403 برای متولدین دی

کارت تاروت: کارت نه سکه

دی ماهی عزیز ؛ امروز خود را با یک چیز خوب پذیرایی کنید. به خاطر آن یا هر چیز دیگری خود را به بدهی نیندازید، اما اگر می‌توانید کاری شیک یا منحط را برای خود انجام دهید، این زمان عالی است. همه به زمان خاصی برای «من» نیاز دارند و این شامل شما نیز می شود.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز دوشنبه 18 تیر ماه 1403 برای متولدین بهمن

کارت تاروت: کارت دو شمشیر

بهمن ماهی عزیز، پرهیز از یک مشکل باعث از بین رفتن آن نمی شود، دلو. به جای اینکه فقط روز خود را طوری سپری کنید که گویی هیچ مشکلی وجود ندارد، بچرخید و با آنچه واقعاً در حال وقوع است روبرو شوید. ممکن است به این معنی باشد که شما باید تصمیم سختی بگیرید، اما شما یک فرد قوی هستید و می توانید هر اتفاقی را که بعداً بیفتد، تحمل کنید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز دوشنبه 18 تیر ماه 1403 برای متولدین اسفند

کارت تاروت: کارت پادشاه جام

اسفند ماهی ها، امروز به دنبال تعادل باشید. ممکن است اتفاقی بیفتد که شما را به سمت یک مارپیچ عاطفی کامل سوق دهد، اما بهتر است دست بردارید. اکنون بیش از هر زمان دیگری می خواهید ذهن خود را روشن نگه دارید یا ممکن است در شرایط سختی قرار بگیرید که از ابتدا هرگز نمی خواستید.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع تاروت رنگی
ارسال نظر

تبلیغات متنی