کد خبر : 31177

حقوق بازنشستگان | پرداخت حقوق بازنشستگان

در دوران بازنشستگی، داشتن یک برنامه‌ی جامع درمانی برای شما و عزیزانتان از اهمیت بالایی برخوردار است. بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری با ارائه پوشش‌های متنوع و باکیفیت، خیال شما را از بابت هزینه‌های درمانی سنگین آسوده می‌کند

به گزارش ورنداز :

بیمه تکمیلی بازنشستگان

در دوران بازنشستگی، داشتن یک برنامه‌ی جامع درمانی برای شما و عزیزانتان از اهمیت بالایی برخوردار است. بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری با ارائه پوشش‌های متنوع و باکیفیت، خیال شما را از بابت هزینه‌های درمانی سنگین آسوده می‌کندقرارداد سال جاری طبق روال سال‌های گذشته اجرا خواهد شد و بر اساس آن تمامی افراد تحت پوشش قرارداد  بیمه تکمیلی  درمان سال ۱۴۰۲ به صورت خودکار به قرارداد سال ۱۴۰۳ منتقل می‌شوند و نیازی به ثبت نام جدید نیست.
ثبت درخواست حذف و اضافه به این معنا است که بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش قرارداد بیمه تکمیلی درمان در صورت نیاز به اضافه یا کم کردن افراد تحت تکفل خود که در قرارداد سال قبل ثبت شده و یا ثبت نشده بودند، می‌توانند برای ثبت یا حذف این افراد (افراد تحت تکفل) در بخش مربوطه در درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری اقدام کنند.

بازنشستگان و وظیفه بگیرانی که تمایل به استفاده از این خدمت برای سال ۱۴۰۳ ندارند نیز می‌توانند در همین سامانه نسبت به حذف قرارداد پوشش  بیمه تکمیلی درمان  اقدام کنند که عکس این موضوع نیز برای افرادی که قبلا بیمه نبوده و اکنون متقاضی بیمه تکمیلی هستند، قابل انجام است.صندوق بازنشستگی کشوری تصریح کرده است که متقاضیان حذف یا اضافه کردن افراد تحت تکفل می‌توانند مانند سال گذشته به نشانی اینترنتی اعلام شده، مراجعه و اقدام کنند.

بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری از ابتدای خرداد تا پایان مردادماه ۱۴۰۳ می‌توانند به صورت اینترنتی و تنها از طریق رایانه یا لپ تاپ اقدام لازم را انجام دهند.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع شهر خبر
ارسال نظر

تبلیغات متنی