کد خبر : 31154

فال ابجد | فال ابجد ۱۴ تیر

فال ابجد، که به عنوان "فال چوب" نیز شناخته می‌شود، یکی از قدیمی‌ترین روش‌های طالع بینی در ایران است که ریشه در تاریخ و فرهنگ این سرزمین دارد

به گزارش ورنداز :

فال ابجد 

فال ابجد، که به عنوان "فال چوب" نیز شناخته می‌شود، یکی از قدیمی‌ترین روش‌های طالع بینی در ایران است که ریشه در تاریخ و فرهنگ این سرزمین دارد

فال ابجد متولدین فروردین ماه

ابجد فال شما : آ آ ب

تعبیر فال ابجد: از موضوعی آگاه می‌شوید که مدت هاست در انتظار آن به سر می‌بردید اما برخلاف انتظارات تان از آن خوشحال نخواهید شد و درواقع اتفاقی است که به نفع شما نیست اما بهتر است که غم و اندوهی را در این رابطه به دل تان راه ندهید. ان شاالله که همه چیز حل خواهد شد.

فال ابجد متولدین اردیبهشت ماه

ابجد فال شما : د د آ

تعبیر فال ابجد: امروز روز شانس شماست و بالاخره بعد از مدت ها دعاهایتان مستجاب می شود. اگر از نظر احساسی در دوری و فراق به سر می‌برید معشوق تان به جانب شما باز خواهد گشت.

فال ابجد متولدین خرداد ماه

ابجد فال شما : د آ ب

تعبیر فال ابجد: با حقایقی روبرو خواهید شد که به مذاق تان خوش نخواهد آمد و ممکن است بخواهید به هر طریقی که شده از آنها فرار کنید اما درواقع راهی برای این قضیه وجود ندارد و شما باید به هر صورتی که شده با آن کنار بیایید.

فال ابجد متولدین تیر ماه

ابجد فال شما : ج ج ب

تعبیر فال ابجد: امروز در هر موردی با همسرتان مشورت کنید و استقلال فکری و کیانی را به او بدهید.

فال ابجد متولدین مرداد ماه

ابجد فال شما : ج ج ج

تعبیر فال ابجد: قادر خواهید بود یکی از قول هایتان را که مدت‌ها پیش به دوستی داده بودید عمل کنید و این قضیه می‌تواند بار بزرگی را از روی دوش شما بردارد.

فال ابجد متولدین شهریور ماه

ابجد فال شما : د ب آ

تعبیر فال ابجد: مسائلی در زندگی تان وجود دارد که شما را آشفته و پریشان ساخته و اجازه نمی‌دهد تا به درستی روی کارهایتان تمرکز داشته باشید اما فردا می‌توانید به راحتی از پس آنها بر بیایید.

فال ابجد متولدین مهر ماه

ابجد فال شما : د د د

تعبیر فال ابجد: ممکن است که اوضاع و احوال تان دگرگون شود و اتفاقاتی روی دهد که از کنترل شما خارج باشد؛ در هر صورت باید به خودتان مسلط باشید و دست و پایتان را گم نکنید.

فال ابجد متولدین آبان ماه

ابجد فال شما : ج ج ج

تعبیر فال ابجد: ممکن است فردا اتفاقاتی برایتان روی دهد و خودتان را در خطر بیندازید اما اگر با فردی که با شما به مقابله برخاسته جر و بحث نکنید و در برابرش سکوت کنید همه چیز به خوبی و خوشی برطرف خواهد شد.

فال ابجد متولدین آذر ماه

ابجد فال شما : ج ج آ

تعبیر فال ابجد: مجبور می شوید با شخصی که مدت ها نسبت به او کدورت داشتید روبرو و همکلام شوید؛ همین قضیه موجب می‌شود تا این ناراحتی ها را به دست فراموشی بسپارید و دوباره روابط تان را بهبود بخشید.

فال ابجد متولدین دی ماه

ابجد فال شما : ب ج ج

تعبیر فال ابجد: از غم و اندوهی که مدت هاست شما را می آزارد خلاص می‌شوید و شخصی در این راه بسیار شما را کمک خواهد کرد. اگر مجبور شدید تا حرف دل تان را بزنید از این کار امتناع نکنید؛ او کاملا رازدار است.

فال ابجد متولدین بهمن ماه

ابجد فال شما : ب ب ب

تعبیر فال ابجد: مدت زمان کوتاهی برایتان پدید می‌آید که می‌توانید فارغ از کار و مشکلات زندگی به استراحت بپردازید و ذهن تان را از تمامی این دغدغه‌ها خلاص کنید بهتر است از این زمان خود بهترین استفاده را ببرید.

فال ابجد متولدین اسفند ماه

ابجد فال شما : آ آ ج

تعبیر فال ابجد: اینقدر سرزنده و شاداب هستید که افراد خانواده تان از این امر متعجب می‌شوند اما با این رفتارهای خوب همه را سر شوق می آورید و موجب می شوید تا شادی و نشاط فراوانی وارد زندگی تان شود.

منبع مدیر منتور
ارسال نظر

تبلیغات متنی