کد خبر : 31129

فروش ایران خودرو | فروش اقساطی ایران خودرو

عرضه خودروی قسطی توسط کرمان موتور استارت خوردخودروی برقی را به صورت نقد واقساط با باز پرداخت اقساط 12 ماهه و 24 ماهه خریداری کنند.

به گزارش ورنداز :

فروش اقساطی خودرو

عرضه خودروی قسطی توسط کرمان موتور استارت خوردخودروی برقی را به صورت نقد واقساط با باز پرداخت اقساط 12 ماهه و 24 ماهه خریداری کنند.کرمان موتور EJ7 را به صورت نقد واقساط واگذار می کند. این خودروساز خصوصی قیمت نقدی اولین محصول برقی خود را یک میلیارد و 325 میلیون تومان اعلام کرده است.متقاضیانی که خواهان این خودروی برقی هستند می توانند علاوه بر خرید نقدی نسبت به خرید اقساطی آن نیز اقدام کنند.

مدیران فروش کرمان موتور برای آن دسته متقاضیانی که قصد خرید قسطی اولین محصول برقی این خودروساز را دارند دو بازه زمانی باز پرداخت را در نظر گرفته اند. مشتاقان خرید قسطی می توانند بازه 12 ماهه و همچنین بازه 24 ماهه را برای باز پرداخت اقساط خود انتخاب کنند.

مشتریان چنانچه بازه 12 ماهه را انتخاب کنند باید چهار فقره چک در اختیار این خودروساز قرار دهند. مبلغ هر چک حول و حوش 93 میلیون تومان است.

چنانچه متقاضیان قصد داشته باشند بازه زمانی باز پرداخت اقساط را 24 ماهه انتخاب کنند باید هشت فقره چک را در وجه کرمان موتور صادر کنند. مبلغ هر چک حدود 56 میلیون تومان است.

مبلغ پیش پرداخت نیز از سوی این خودروساز خصوصی برای جک EJ7 نیز یک میلیارد تومان اعلام شده است.

کرمان موتور در حالی جک EJ7 را به صورت برقی عرضه می کند که پیش از این اخباری در ارتباط با واگذاری این محصول به سازمان تاکسیرانی شنیده شد. طی مراسمی هم تعدادی از این محصول برقی کرمان موتور به سازمان تاکسیرانی واگذار شد. اما به رغم واگذاری جک EJ7 به رانندگان تاکسی با شرایط ویژه، این طرح واگذاری و جایگزینی برای تاکسی های بنزینی با خودروهای برقی عرضه شده، چندان با اقبال روبرو نشد.

کرمان موتوری ها بعد از اینکه نتوانستند جک های برقی خود را به نوعی به تاکسیرانان بفروشند تلاش کردند تا این محصول برقی خود را در اولین طرح فروش مخصوص خودروهای برقی که در سامانه یکپارچه فروش خودرو در تیررس متقاضیان خودروهای برقی قرار دهند.

به نظر می رسد متقاضیانی که در سامانه یکپارچه فروش خودروهای برقی حاضر شدند بیش از اینکه به دنبال خودروهای برقی چینی مانند جک EJ7 باشند عزم خود را برای در اختیار گرفتن خودروهای برقی اروپایی و ژاپنی عرضه شده، جزم کردند.

بنابراین وقتی مدیران کرمان موتور برای فروش جک EJ7 با چالش روبرو شدند تصمیم گرفتند تا عرضه قسطی را امتحان کنند.

کرمان موتوری ها امیدوارند فروش قسطی جک EJ7 با اقبال مشتریان روبرو شود. آن طور که اطلاعات منتشر شده توسط این خودروساز کرمانی نشان می دهد متقاضیان بعد از تکمیل پرونده خود می توانند 30 روزکاری محصول خود را دریافت کنند. اگر کرمان موتوری ها نتوانند در بازه یک ماهه به وعده خود برای تحویل جک EJ7 عمل کنند اعلام کردند ماهانه 2.5 درصد مبلغ پیش پرداخت را به حساب مشتریان خود واریز می کنند.

متقاضیان خرید قسطی جک EJ7 فارغ از اینکه بازه زمانی 12 ماهه یا 24 ماهه را برای باز پرداخت اقساط انتخاب کنند باید اولین چک را 25 مهر 1403 پاس کنند.

کرمان موتوری ها جک EJ7 را تنها با رنگ مشکی به متقاضیان واگذار می شود.

باید منتظر ماند و دید کرمان موتوری ها می توانند این محصول برقی خود را با دوپینگ فروش قسطی به مشتریان واگذار کنند یا همچنان متقاضیان خودرو ترجیح می دهند به جای خودروی برقی اصرار به خرید خودروهای بنزینی دارند؟

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع شهر خبر
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی