کد خبر : 31083

فال تاروت | فال تاروت ۹ تیر

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال تاروت پیشگویی آینده امروز شنبه 9 تیر ماه 1403 برای متولدین فروردین

کارت تاروت: کارت ملکه سکه

فروردینی ماهی جان، صبر داشته باش. من درک می کنم که چقدر سخت است که خودتان را با دیگران و کاری که انجام می دهند مقایسه نکنید. ما موفقیت خود را بر اساس موفقیت همتایان خود می سنجیم در حالی که آنها واقعاً هیچ ربطی به یکدیگر ندارند. هیچ راه درست یا غلطی برای دستیابی به چیزهایی که برای خود تعیین کرده اید وجود ندارد. با سرعتی حرکت کنید که برای شما مناسب است. با فشار دادن بیش از حد به خود برای عقب نماندن از دیگران، فقط خودتان را می سوزانید. این شما را به عقب برمی گرداند. خودتان را کتک نزنید و فکر نکنید که اگر خسته نیستید به اندازه کافی سخت کار نمی کنید. از شر این طرز فکر خلاص شوید. آن را دور بیانداز. این ایده آلی است که در دنیای واقعی صدق نمی کند. کاری را که برای شما مناسب است انجام دهید

فال تاروت پیشگویی آینده امروز شنبه 9 تیر ماه 1403 برای متولدین اردیبهشت

کارت تاروت: کارت دو شمشیر

 

اردیبهشت ماهی، چیزی را که می شنوید و فقط نیمی از آنچه را می بینید باور نکنید. واقعیت می تواند به راحتی توسط اطرافیان شما با نیت بد و انگیزه های باطنی دستکاری شود. تصویر دو شمشیر زن جوانی را به تصویر می‌کشد که چشم‌بند دارد و فقط شهودش را دارد که به آن تکیه کند. به چیزی که دلتان می خواهد به شما بگوید اعتماد کنید. در اعماق وجود، ما همیشه پاسخ درست را می دانیم، فقط این موضوع مهم است که آیا قادر به شنیدن چیزی هستیم که قلبمان می خواهد بگوید یا نه.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز شنبه 9 تیر ماه 1403 برای متولدین خرداد

کارت تاروت: کارت امپراطور

خرداد ماهی عزیز، شخصی که می‌خواهید امروز به‌عنوان جمینی ظاهر شوید، کیست؟ امپراطور به تاثیرات اولیه و روشی که ظاهر فیزیکی ما می تواند بر آنها تاثیر بگذارد بسیار اهمیت می دهد. اگرچه ما نباید یک کتاب را از روی جلد آن قضاوت کنیم، اما این موضوع نحوه انتخاب کمد لباس ما را تا حد زیادی بر نحوه نگاه ما به خود و نگاه دیگران به ما نادیده نمی‌گیرد. با نیت لباس بپوش امروز می خواهید چه انرژی را منتقل کنید؟ بله، اعتماد به نفس به افراد مربوط می شود، اما اعتماد به نفس نیز می تواند تا حد زیادی تحت تأثیر لباسی که ما برای پوشیدن انتخاب می کنیم، افزایش یابد. فقط چیزی که باید در طول روز به خاطر داشته باشید، جمینی. ممکن است متوجه شوید که خودتان را برای موفقیت آماده می کنید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز شنبه 9 تیر ماه 1403 برای متولدین تیر

کارت تاروت: کارت شش سکه

تیرماهی جان، شش پنتاکل را می توان به عنوان نمادی از پاداش کارمایی تعبیر کرد. این را برای امروز در نظر داشته باشید، سرطان. بسیاری قدرت نفوذ کارمایی و اینکه چگونه کائنات به ما برای عمل در راستای خود برترمان پاداش می دهد، دست کم می گیرند. با این گفته، تا جایی که می توانید نفس خود را کنار بگذارید، و ممکن است دریابید که چیزی بیشتر از سود مالی یا مادی به شما پاداش داده می شود. پول تنها شکل پولی نیست که وجود دارد.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز شنبه 9 تیر ماه 1403 برای متولدین مرداد

کارت تاروت: کارت تک سکه

مرداد ماهی، هیچ چیز یک شبه اتفاق نمی افتد، لئو. با این حال، وقتی به موفقیت دیگران نگاه می کنیم، مطمئناً به نظر می رسد که آنها به هر چیزی که می خواستند یک شبه دست یافته اند. این مورد نیست چیزی که اکثر ما نمی بینیم اتفاقاتی است که در پشت صحنه رخ داده و منجر به آن لحظه شده است. با یک سکه، چیزهای زیادی در پشت صحنه اتفاق می افتد که شما حتی متوجه نمی شوید. ممکن است امروز شاهد همگرایی این رویدادها باشید. اجازه دهید همه چیز همانطور که می خواهد باز شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی خودتان و کاری که باید انجام دهید تمرکز کنید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز شنبه 9 تیر ماه 1403 برای متولدین شهریور

کارت تاروت: کارت پادشاه چوبدستشهریور ماهی، شما معمولاً ترجیح می دهید زیر رادار بمانید. شما افکار، نظرات و پیش فرض های خود را در مورد دیگران دارید، اما به طور کلی ترجیح می دهید آن را برای خود نگه دارید. اما لعنتی اگر این کار را انجام دهی، و لعنتی اگر نکنی. مهم نیست چقدر از درام دوری کنید و بی تفاوت بمانید، مردم همیشه دلیلی برای نفرت از یکدیگر پیدا می کنند. امروز مراقب آن افراد باشید. آنها هر دلیلی پیدا خواهند کرد که بخواهند حرف های بیهوده بزنند. پادشاه عصا نشان دهنده این انرژی نامرئی است که دیده و شنیده نمی شود اما احساس می شود. نقش پادشاه چوبدست را بازی کنید. نسبت به کوچک بودن واکنش نشان ندهید فکر نکنید که مجبورید با طرح ادعای خود به دیگران تلافی کنید. اعتماد به نفس شما از هر چیز دیگری قدرتمندتر است.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز شنبه 9 تیر ماه 1403 برای متولدین مهر

کارت تاروت: کارت چهار چوبدست

مهرماهی عزیز، با چهار چوبدست، ممکن است متوجه شوید که در رابطه با رابطه خاصی که با کسی به اشتراک می گذارید، در حال ارتقاء سطح باشید. این می تواند به معنای نزدیک شدن به یک دوست نسبتاً جدید یا جدی گرفتن تعهدات عاشقانه خود باشد. صرف نظر از زمینه، پیوندی وجود دارد که شما با کسی به اشتراک می گذارید که رشد خواهد کرد. شاید هر دوی شما صمیمانه ای داشته باشید که قبلاً هرگز نداشتید و متوجه شوید که هر دوی شما خیلی بیشتر از آنچه در ابتدا فکر می کردید مشترک بودید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز شنبه 9 تیر ماه 1403 برای متولدین آبان

کارت تاروت: کارت ماه

آبان ماهی عزیز؛ در حالی که ممکن است احساس کنید که شما صرفاً به شرایط خارجی واکنش نشان می دهید، از چرخه هایی که ممکن است ناخودآگاه تکرار می کنید خسته باشید. چرا احساس می کنید همیشه این اتفاق برای شما می افتد؟ آیا واقعاً نتیجه بدشانسی مداوم است؟ یا اینکه تو در همه اینها نقشی بیشتر از چیزی که فکر می کنی داری، عقرب؟ شما تمایل دارید کمی آشفته باشید، زیرا احساس می کنید که نیاز به اختراع دائمی خود را دارید. اما اختراع مجدد لزوماً به معنای خود ویرانگری نیست.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز شنبه 9 تیر ماه 1403 برای متولدین آذر

کارت تاروت: کارت زاهد

آذر ماهی عزیز، یاد بگیر این مسیر رو به تنهایی طی کنی، قوس. وقت آن است که با افکار خود بنشینید و بفهمید چه چیزی برای شما مناسب است. به سراغ دیگران نروید و از آنها راهنمایی بخواهید زیرا آنها فقط به شما می گویند که در آن موقعیت چه کاری انجام می دهند. اما شما آنها نیستید این تصمیم شماست که باید بگیرید. احساس نکنید اگر توصیه های آنها را قبول نکنید، شما را به خاطر تصمیم اشتباه قضاوت خواهند کرد. چه کسی اهمیت می دهد؟ این زندگی شماست نه مال آنها فقط شما می دانید چه چیزی برای شما مناسب است. اینکه دائماً برای هر تصمیمی که می گیرید به دنبال تأیید باشید، فقط به این معنی است که زندگی خود را برای دیگران به جز خودتان می گذرانید. این چه کاری است که می خواهید انجام دهید؟ شما بهتر از هر کس دیگری می دانید چه چیزی برای شما بهتر است. به توانایی خود در تصمیم گیری درست اعتماد کنید و اگر اشتباه کردید، این پایان دنیا نیست. دوباره بلند می شوید، از آن یاد می گیرید و ادامه می دهید. 

فال تاروت پیشگویی آینده امروز شنبه 9 تیر ماه 1403 برای متولدین دی

کارت تاروت: کارت دو سکه

دی ماهی عزیز، گرچه تو ذاتاً چند کاره عالی هستی، برج جدی، خودت را کمی لاغر کرده ای. کارهای زیادی وجود دارد که احساس می‌کنید باید کارتان را انجام دهید، تقریباً فلج شده‌اید، زیرا تصمیم‌گیری در ابتدا برای انجام چه کاری دشوار است. شما نمی توانید این کار را یکباره انجام دهید. و نشستن در آنجا برای تصمیم گیری در مورد اینکه کدام حرکت را اول انجام دهید، فقط اتلاف وقت است. کاری که قبل از هر کاری باید انجام دهید این است که ابتدا به یک حس تعادل دست پیدا کنید. باید نظم پیدا کنی شما نمی توانید از طریق هرج و مرج به کار خود ادامه دهید. وقتی نظم پیدا کردید، هر بار یک کار را انجام دهید. اگرچه ممکن است در ابتدا کند به نظر برسد، اما به چیزی بیش از این که فقط در آنجا بنشینید و به همه کارهایی که باید انجام دهید فکر کنید، دست خواهید یافت.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز شنبه 9 تیر ماه 1403 برای متولدین بهمن

کارت تاروت: کارت نه شمشیر

بهمن ماهی عزیز، افرادی که بیشتر از همه دوستشان داریم، بیشتر صدمه می زنیم. چه عمداً چه ناخواسته این طور است. نه شمشیر یادآور این است که مرز باریکی بین عشق و نفرت وجود دارد و کسانی که بیشتر دوستشان داریم می توانند بیشترین آسیب را به ما بزنند. در حال حاضر دلو، ممکن است احساس کنید که به افراد اشتباه اعتماد کرده اید. خیانت دردناک است، اما شما از آن یاد خواهید گرفت و رشد خواهید کرد. فقط مثل آنها رفتار نکنید در آن سطح خم نشوید انتقام جو نباش گونه خود را بچرخانید و بگذارید نفرت آنها را ببلعد. سوء استفاده کنندگان از چیزی بیشتر از کسی که تحت تأثیر عذاب آنها قرار نگرفته است متنفرند.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز شنبه 9 تیر ماه 1403 برای متولدین اسفند

کارت تاروت: کارت خورشید

اسفند ماهی عزیز، امروز انرژی شما چراغ راهنمایی اطرافیانتان خواهد بود. این نقشی است که امروز در آن ایفا خواهید کرد. خورشید نشان دهنده فراوانی است زیرا منبعی است که گرما، نور و انرژی لازم برای حفظ حیات را در اختیار ما قرار می دهد. از اینکه اجازه دهید فرزند درونتان سکان هدایت امروز را در دست بگیرد نترسید. با وجود تمام عشقی که به دیگران نشان می‌دهی، به همان میزان باز پس خواهی گرفت. شما معمولاً در مورد همه چیز در ذهن خود هستید، اما امروز، یک قدم خارج از خودتان بردارید. یک دنیای کامل در اطراف شما وجود دارد. در آن شرکت کنید. چیزی برای یادگیری از دنیای اطراف شما وجود دارد. شما به دلیل ماهیت متفکر خود یکی از عاقل ترین نشانه های زودیاک هستید، اما با بیرون رفتن از ذهن خود، می توانید خرد خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع سرگرمی روز
ارسال نظر

تبلیغات متنی