کد خبر : 31038

فال تاروت | فال تاروت ۶ تیر

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال تاروت متولدین فروردین

کارت تاروت: کارت تک چوبدست برعکس

فروردینی ماهی جان، اتفاق می افتد. فرصتی که منتظرش بودید فرا رسیده است، اما انگیزه یا عزمی برای شما وجود ندارد که بتوانید اقدام کنید. تو هنوز ساده نیستی و نمی دانی چه زمانی هستی. قلب شما در هاله ای از ابهام است، بنابراین در حال حاضر تنها یک کار باقی مانده است و آن صبر کردن است.

تا دیر نشده یاد بگیر! هوش مصنوعی حتی سخت ترین کارهات رو زیر 1 دقیقه انجام میده: ساخت لوگو، معماری، مقاله طولانی نوشتن، خلاصه کتاب و هر کاری که فکرش رو بکنی. همین الان رایگان یاد بگیر:

فال تاروت متولدین اردیبهشت

کارت تاروت: کارت دو شمشیر

اردیبهشت ماهی، اطلاعات زیادی به شما می رسد و باید مطمئن شوید که همه آنها را درک کرده اید. شما نمی توانید بدون نشستن و ارزیابی اتفاقات اخیر تصمیم نهایی بگیرید. پس، ثور، وقت خود را بگذرانید. شما همه چیز را مرتب خواهید کرد.

فال تاروت متولدین خرداد

کارت تاروت: کارت عدالت معکوس

خرداد ماهی عزیز، شما تمام تلاش خود را برای رفع مشکل انجام دادید، اکنون زمان آن رسیده است که بگذارید همه چیز خود به خود پیش برود. این سخت است که احساس کنید کاری جز نشستن روی دستان خود ندارید. اما نکته ای در داستان وجود دارد که باید در آن آرامش داشته باشید و مشاهده کنید. جهان بعد جادوی خود را انجام خواهد داد.

فال تاروت متولدین تیر

کارت تاروت: کارت ملکه چوبدست

تیرماهی جان، امروز باید زبان خود را گاز بگیرید و از حرف زدن زیاد خودداری کنید. حتی خرد وقتی خارج از نوبت یا زمینه ارائه می شود می تواند حماقت به نظر برسد. منتظر زمان مناسب باشید شما متوجه خواهید شد که چه زمانی است.

فال تاروت متولدین مرداد

کارت تاروت: کارت ده شمشیر

مرداد ماهی، مثل بندکشی درد می کند. (این یک ضرب المثل عامیانه است که اساساً به این معنی است که “بله درد دارد، فقط درد را تحمل کنید و آن را برطرف کنید.) باید از این درد گذشت تا زخم خوب شود. شما در ابتدا از این احساس خوشتان نمی آید زیرا هیچ کس نمی خواهد درد دل را تجربه کند. در ابتدا برای بازگشت به حالت عادی تلاش خواهید کرد، اما به زودی راه خود را پیدا خواهید کرد.

فال تاروت متولدین شهریور

کارت تاروت: کارت دو سکه

شهریور ماهی، زمان آن است که بفهمیم برخی از منابع مالی را به کجا منحرف کنیم. شما می خواهید به این فکر کنید که چگونه از آنچه دارید بیشترین استفاده را ببرید. برخی از زمینه های زندگی شما در حال حاضر ممکن است باعث شود که شما ضرر مالی را تجربه کنید و برخی دیگر ممکن است به شما فرصتی برای به دست آوردن یا افزایش سود بدهند.

فال تاروت متولدین مهر

کارت تاروت: کارت اعتدال

مهرماهی عزیز، اول بهش فکر کن. شما می توانید تمام گزینه های خود را بنویسید و ببینید کدام یک منطقی تر است. حالا مجبور نیستی تصمیم بگیری. در عوض، فکر کنید و تصور کنید که کدام یک برای شما بهترین خواهد بود.

فال تاروت متولدین آبان

کارت تاروت: کارت ملکه جام

آبان ماهی ها، این جمله مهمی است که باید در طول روز تکرار کرد: «از کجا آمده است». در آن لحظاتی که نگران این هستید که بی نیاز شوید، اما می خواهید به یک دوست هدیه دهید … فقط سخاوتمند و مهربان باشید. کائنات روش خنده‌داری برای پاداش دادن به دل‌های مهربان دارد.

فال تاروت متولدین آذر

کارت تاروت: کارت ده جام

آذر ماهی جان، اجازه دهید مردم حجم کار را به اشتراک بگذارند. ممکن است احساس کنید که اگر همه این کارها را خودتان انجام ندهید، اشتباهی مرتکب خواهد شد. فقط به یاد داشته باشید، برخی از اشتباهات، اشتباهات خوبی هستند، و برخی دیگر به شما کمک می کنند تا با دوستی که در تلاش است یاد بگیرد چگونه کارها را به درستی انجام دهد، صمیمی تر شوید.

فال تاروت متولدین دی

کارت تاروت: کارت ده سکه

دی ماهی عزیز، اگر در یک رابطه عاشقانه هستید، خبرهای خوبی وجود دارد. این رابطه ممکن است تمام ویژگی های شگفت انگیز یک رابطه مادام العمر را داشته باشد. ممکن است مشاهده کنید که با هم بودن شما نشانه هایی از رشد را نشان می دهد. اگر برای همیشه به دنبال آن بوده اید، ممکن است آنچه را که به دنبال آن هستید در اینجا پیدا کنید.

فال تاروت متولدین بهمن

کارت تاروت: کارت پنج سکه

بهمن ماهی عزیز، وقتی نوبت به مراقبت از چیزها می رسد؛ خودت را در اولویت بگذار، همیشه بهترین کار این است که نیازهای سلامتی خود را در صدر فهرست قرار دهید. اگر بهترین احساس را نداشته باشید، نمی توانید در کنار مردم باشید. بنابراین، کار یا سایر تعهدات را یک درجه پایین بیاورید و به نوک بالا برگردید.

فال تاروت متولدین اسفند

کارت تاروت: کارت نوباوه سکه برعکس

اسفند ماهی ها، ممکن است خبرهای ناراحت کننده ای برای شما بیاید، اما در دام این فکر که این برای همیشه است، نیفتید. اخبار بد می تواند در درازمدت چیز مثبتی باشد زیرا به شما کمک می کند تا بفهمید چه چیزی را باید اصلاح کنید و چه چیزی را باید برای همیشه رها کنید.

 

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع مدیر منتور
ارسال نظر

تبلیغات متنی