کد خبر : 30996

فال تاروت | فال تاروت ۳ تیر

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال تاروت متولدین فروردین

کارت تاروت: کارت ده شمشیر

فروردینی ماهی جان، شغل شما امروز ممکن است خسته و کسل کننده شود یا شرایط کاری ممکن است سخت یا خسته کننده باشد. حوادث را مجبور نکنید؛ سعی کنید محدودیت ها را بپذیرید و زمانی را برای رسیدن به تعادل و هماهنگی پیدا کنید. به تدریج از این مرحله پر هرج و مرج خارج خواهید شد و علایق جدیدی کشف خواهید کرد. به این ترتیب رابطه شما بهبود می یابد و شما احساس خوشبختی بیشتری خواهید کرد.

تا دیر نشده یاد بگیر! هوش مصنوعی حتی سخت ترین کارهات رو زیر 1 دقیقه انجام میده: ساخت لوگو، معماری، مقاله طولانی نوشتن، خلاصه کتاب و هر کاری که فکرش رو بکنی. همین الان رایگان یاد بگیر:

فال تاروت متولدین اردیبهشت

کارت تاروت: کارت ارابه

اردیبهشت ماهی، علیرغم چالش هایی که امروز با آن مواجه خواهید شد، متمرکز و مصمم هستید. با پیشرفت روز، شما بسیار فعال تر خواهید بود. ممکن است سفری در ارتباط با تجارت باشد که مثمر ثمر باشد، اما وسیله نقلیه شما ممکن است مشکلی ایجاد کند یا سفر سخت باشد و شما را خسته کند. اقدامات ایمنی را در سفر انجام دهید.

فال تاروت متولدین خرداد

کارت تاروت: کارت پنج شمشیر

خرداد ماهی عزیز، شما باید به جای اینکه بیش از حد از طرف او انتظار داشته باشید، زمان و مکان بدهید. یاد بگیرید که در روابط متکی باشید. گستاخی و نگرش مشکوک شما می تواند در روابط موجود تضاد ایجاد کند. امروز روز جستجوی شغل یا شریک زندگی نیست. پاکسازی فضای خود راهی عالی برای آماده سازی خود برای تغییرات بزرگی است که در راه شما قرار دارد.

فال تاروت متولدین تیر

کارت تاروت: کارت تک شمشیر

تیرماهی جان، شما امروز بسیار کنجکاو و مبتکر هستید. اکنون می توانید با ذهن تحلیلی روبرو شوید. از آنجایی که خود شما در این زمان بسیار رقابتی و حرفه ای هستید، مطمئن شوید که وارد بحث های احمقانه نمی شوید. از انرژی خلاقانه خود در کارهای سازنده استفاده کنید. شما این پتانسیل را دارید که سخت ترین امتحان رقابتی را پشت سر بگذارید و در صورت درخواست شغل، با اطمینان مصاحبه را انجام دهید.

فال تاروت متولدین مرداد

کارت تاروت: کارت مرگ

مرداد ماهی، امروز میل شدیدی به دانستن رفتارهای اجتماعی مورد انتظار و مسیرهای مورد انتظار که هرگز نباید در آن قدم بردارید، دارید. اما مطمئناً امروز روز شروع یک مورد مهم جدید نیست. گذشته را پشت سر بگذارید و آماده پذیرش فرصت ها و امکانات جدید باشید تا بتوانید تجدیدی را در زندگی خود بیاورید. این دوره تحول در سبک زندگی، نگرش و حتی در رابطه شماست.

فال تاروت متولدین شهریور

کارت تاروت: کارت هیروفانت

شهریور ماهی، سنت های خانوادگی، مذهب اکنون برای شما مهم است. شما باید یک برنامه را دنبال کنید یا به جای پیروی از سنت خود، از یک سنت پیروی کنید. ممکن است احساس کنید مجبور هستید به نوعی گروه یا موسسه بپیوندید. دعاهای جامعه، طرح های رفاهی، سازمان های غیردولتی توجه شما را جلب می کند. همذات پنداری با گروه و طرز فکر برای شما مفید خواهد بود. انرژی و مهارت های خود را در جستجوی دانش به کار ببرید.

فال تاروت متولدین مهر

کارت تاروت: کارت شش سکه

مهرماهی عزیز، شما مقداری پول یا چیزی که اعتبار داده اید مدیون هستید، اکنون زمان بازگشت است. اگر پول داده اید به شما برمی گردد. در رابطه باید بیشتر از اینکه بخواهید ببخشید. نیازهای عاطفی شریک زندگی خود، محدودیت های او را درک کنید. در صورت نیاز به کمک مالی دست کمک خود را دراز کنید. افزایش یا ارزیابی در حقوق شما می تواند برای شما پاداش و شناخت به همراه داشته باشد.

فال تاروت متولدین آبان

کارت تاروت: کارت سه سکه

آبان ماهی ها، پول دریافتی امروز خوب است و حجم کار شما نیز همینطور خواهد بود. شما با طرز کار، استاندارد و کیفیت کار ارزیابی می شوید. پتانسیل خلاق بهترین است. ممکن است در خانواده تمدید شود، یا ممکن است مهمان از راه برسد که ممکن است بار کاری شما را بیشتر کند. افزایش نیازهای داخلی می تواند بر کیفیت کار شما تأثیر بگذارد. مدیریت زمان می تواند شما را در همه زمینه ها تعادل ایجاد کند.

فال تاروت متولدین آذر

کارت تاروت: کارت هفت شمشیر

آذر ماهی جان، مراقب سلامتی و وسایل خود باشید. از عصبانیت و پرخاشگری بپرهیزید زیرا ممکن است باعث بالا رفتن فشار خون شود. کسانی که دیابت دارند نیاز به توجه مناسب دارند. نیازهای خود را در اولویت قرار دهید و کسانی را که می گویند شما خودخواه هستید نادیده بگیرید. مردم ممکن است شما را قبول کنند و با انگیزه های شخصی کار کنند. در گذشته مواقع زیادی وجود داشت که شما خواسته های خود را قربانی می کردید تا به دیگران کمک کنید. این واقعیت را به آنها یادآوری کنید.

فال تاروت متولدین دی

کارت تاروت: کارت امپراطور

دی ماهی عزیز، امروز احساس می کنید بسیار قوی و نوآور هستید. شما می توانید با طبقه بندی دقیق افکار خود و ترسیم کارهایی که برای حل مشکل باید انجام شود، نظمی را از هرج و مرج ایجاد کنید. رویکرد سازمان یافته و هماهنگ شما با مردم فوق العاده است. شما پروژه را تا پایان ترک نخواهید کرد. امروز فرصتی فرا خواهد رسید که می تواند پایه و اساس یک آینده بسیار موفق باشد.

فال تاروت متولدین بهمن

کارت تاروت: کارت عشاق

بهمن ماهی عزیز، عشق در هوا است!!! افراد دلو احساس خوشبختی و خوشبختی می کنند. امروز نگرانی اصلی شما رابطه است. شما به خوبی از عزیزان خود مراقبت می کنید و در ازای آن محبت و گرمی آنها را دریافت می کنید. ارتباط جفت روح یا رابطه بسیار صمیمی و نزدیک نشان می دهد. کسانی که به دنبال عشق هستند آرزویشان برآورده می شود. اعتماد شما به یکدیگر به شما قدرت و اعتماد به نفس می دهد تا بر موانع زندگی غلبه کنید.

فال تاروت متولدین اسفند

کارت تاروت: کارت دو شمشیر

اسفند ماهی ها، به احتمال زیاد امروز با وضعیت سردرگمی مواجه خواهد شد. نیازهای خود را اولویت بندی کنید. دو موضوع اصلی عشق و امور مالی در درجه اول در ذهن شماست. بین این دو تعادل برقرار کنید. به اصل مطلب توجه کنید؛ مطمئن باشید که نیاز شریک زندگی خود را می دانید. اطمینان حاصل کنید که رابطه شما همچنان در اولویت شما قرار دارد. زمان خوبی برای سرمایه گذاری یا حدس و گمان نیست.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع مدیر منتور
ارسال نظر

تبلیغات متنی