کد خبر : 30972

فال تاروت | فال تاروت ۱ تیر

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت 

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال تاروت پیشگویی آینده امروز جمعه 1 تیر ماه 1403 برای متولدین فروردین

کارت تاروت: کارت پنج شمشیر

فروردینی ماهی جان، امروز منتظر اختلاف یا درگیری باشید. پنج شمشیر شما را تشویق می کند که نبردهای خود را عاقلانه انتخاب کنید. از گرفتار شدن در منازعات قدرت یا بحث های غیرمولد خودداری کنید. روی چیزهایی که واقعاً مهم هستند تمرکز کنید و از موقعیت هایی که انرژی شما را تخلیه می کند دور شوید. دیپلماسی و درایت بهترین متحدان شما خواهند بود. قاطعانه ارتباط برقرار کنید اما از توسل به پرخاشگری اجتناب کنید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز جمعه 1 تیر ماه 1403 برای متولدین اردیبهشت

کارت تاروت: کارت شش سکه

 

اردیبهشت ماهی، مسائل مالی امروز اولویت دارند و فرصت هایی هم برای دادن و هم برای دریافت کمک وجود دارد. بر ایجاد تعادل بین تعهدات مالی و تلاش های نوع دوستانه خود تمرکز کنید. با به اشتراک گذاری عاقلانه منابع خود، فرصت هایی برای رشد و فراوانی متقابل ایجاد می کنید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز جمعه 1 تیر ماه 1403 برای متولدین خرداد

کارت تاروت: کارت چهار جام

خرداد ماهی عزیز، احساس نارضایتی یا بی قراری؟ چهار جام نشان می دهد که ممکن است فرصت های شادی را نادیده بگیرید. به دنبال راه هایی برای اضافه کردن هیجان و رضایت به زندگی خود باشید. علایق جدید را کاوش کنید، دوباره با عزیزان خود ارتباط برقرار کنید یا از منطقه راحتی خود خارج شوید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز جمعه 1 تیر ماه 1403 برای متولدین تیر

کارت تاروت: کارت ملکه چوبدست

تیرماهی جان، امروز انرژی خلاقانه خود را مهار کنید و روی تلاش های حرفه ای خود تمرکز کنید. فرصت‌های هیجان‌انگیزی برای پیشرفت ممکن است در افق باشد، با وعده ترفیع یا به رسمیت شناختن کار سخت شما. به توانایی های خود اعتماد کنید و در هنگام مقابله با چالش ها با هوشمندی و قاطعیت، اعتماد به نفس خود را از خود بیرون دهید. رویاهای شما در دسترس هستند، پس روز را غنیمت بشمارید و علامت خود را بگذارید!

فال تاروت پیشگویی آینده امروز جمعه 1 تیر ماه 1403 برای متولدین مرداد

کارت تاروت: کارت مرگ

مرداد ماهی، امروز تحول را در آغوش بگیرید. عادات و طرز فکرهای قدیمی را که دیگر در خدمت شما نیستند، کنار بگذارید. این زمان قدرتمندی برای تجدید و شروع تازه است. اعتماد داشته باشید که پایان‌ها راه را برای شروع‌های جدیدی باز می‌کنند که رشد و تغییرات مثبت را به همراه خواهند داشت. مرگ در تاروت به معنای دگرگونی است، نه مرگ واقعی. فرصت را در آغوش بگیرید تا چیزهای قدیمی را دور بریزید و برای چیزهای جدید جا باز کنید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز جمعه 1 تیر ماه 1403 برای متولدین شهریور

کارت تاروت: کارت تک شمشیر

شهریور ماهی، اگر امروز متعادل نباشید، ممکن است درگیری ها و مشاجره های شدید ایجاد شود. در عوض انرژی خود را به سمت فعالیت های سازنده هدایت کنید. از قدرت ذهنی خود برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی حرفه ای و شخصی خود استفاده کنید. برای غلبه بر موانع، روی ارتباط موثر و حل مسئله تمرکز کنید. توانایی ذهنی خود را برای غلبه بر چالش ها با وضوح و دیپلماسی مهار کنید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز جمعه 1 تیر ماه 1403 برای متولدین مهر

کارت تاروت: کارت زاهد

مهرماهی عزیز، امروز به دنبال تنهایی و درون نگری باشید. خرد تفکر آرام و خودشناسی را در آغوش بگیرید. روز تأمل درونی، جستجوی روح و روشنگری در انتظار شماست. در حین سفر به درون به راهنمایی ندای درون خود اعتماد کنید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز جمعه 1 تیر ماه 1403 برای متولدین آبان

کارت تاروت: کارت نه شمشیر

آبان ماهی عزیز؛ ترس، تردید و دلهره می تواند شما را بی جهت کند. در این شرایط احساس بی حالی، بی تحرکی می کنید و نمی توانید جلو بروید. این زمان برای تجدید قوا است و به دنبال مشاوره با متخصص باشید. ترسی دارید که بی اساس است، وقتی از این معضل خودساخته بیرون آمدید، زندگی هیجان انگیز به نظر می رسد و اهداف قابل دستیابی هستند. مثبت باشید، زندگی درخشان است.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز جمعه 1 تیر ماه 1403 برای متولدین آذر

کارت تاروت: کارت ستاره

آذر ماهی عزیز، امید و الهام روز شما را پر می کند. شما احساس تازه ای از هدف و خوش بینی نسبت به آینده دارید. این زمان مناسبی برای تعیین اهداف و اعتماد به اینکه کائنات شما را به سمت رویاهایتان هدایت می کند است. این انرژی مثبت را در آغوش بگیرید و بگذارید به شما انگیزه دهد تا با اعتماد به نفس به آرزوهایتان بپردازید. به آینده روشنی که در حال خلق آن هستید ایمان داشته باشید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز جمعه 1 تیر ماه 1403 برای متولدین دی

کارت تاروت: کارت شیطان

دی ماهی عزیز، برخی از افکار منفی امروز در ذهن شما نیش می زنند. برای شما دشوار است که بر امیال و علایق رام نشده خود کنترل داشته باشید. برنامه غذایی برنامه ریزی شده، ورزش های منظم و افکار مثبت ضروری است استراحت برای شما ساختگی و مضر است. مشروبات الکلی، مستی، بیزاری کاری نمی تواند انجام دهد جز اینکه شما را در موقعیت شرم آور قرار دهد. امروز سعی نکنید از راه های ناعادلانه کسب درآمد کنید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز جمعه 1 تیر ماه 1403 برای متولدین بهمن

کارت تاروت: کارت سه شمشیر

بهمن ماهی عزیز، شما احساس صدمه، ناامیدی و تنهایی می کنید. ممکن است رابطه یا همسرتان به پایان برسد یا کسی که دوستش دارید تعهدی را که با یکدیگر انجام داده اید فراموش کند. انرژی روز بر علیه شما می رود. مسائل بهداشتی باید بدون معطلی رسیدگی شود. فشار خون بالا، بیماری های قلبی یا بیماری های جدی می تواند منجر به جراحی شود. پیشگیری بهتر از درمان است. هوشیار و مثبت اندیش باشید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز جمعه 1 تیر ماه 1403 برای متولدین اسفند

کارت تاروت: کارت ده جام 

اسفند ماهی عزیز، طرز فکر شاد و خوشحال شما در شخصیت شما منعکس خواهد شد. تو امروز می درخشی رضایت عاطفی از طریق رابطه سالم نشان داده می شود. محبت نزدیکان و عزیزان، دغدغه آنها قدرت بزرگتر شماست. کسانی که به دنبال عشق هستند، فرد مناسبی را در زندگی پیدا می کنند. روابط موجود پخته تر و شدیدتر خواهد بود. ممکن است خبرهای خوبی در زمینه حرفه ای نیز وجود داشته باشد.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع مدیر منتور
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی