کد خبر : 30953

بازی همستر

پسر نوجوان در حین بازی همستر کامبت جان باخت.

به گزارش ورنداز :

مرگ در حین بازی

پسر نوجوان در حین بازی همستر کامبت جان باخت

مرگ غم‌انگیز در پی غرق شدن گوشی در حمام:

یک پسر نوجوان در اقدامی ناگوار، جان خود را در حین بازی "همستر کامبت" از دست داد. این اتفاق ناگوار، پنجشنبه شب در حمام رخ داد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که این نوجوان که به شدت مجذوب این بازی شده بود، تمام وقت آزاد خود را به انجام آن اختصاص می‌داد. اشتیاق او به حدی بود که حتی در حمام نیز از گوشی خود جدا نمی‌شد.

متاسفانه، در حین بازی، گوشی این نوجوان از دستش به داخل آب می‌افتد و او دچار شوک الکتریکی می‌شود. با وجود حضور به موقع ماموران اورژانس، جان این پسر نجات نمی‌یابد و او در دم جان خود را از دست می‌دهد.

خانواده این نوجوان در مصاحبه‌ای با خبرنگاران اظهار داشتند که او به شدت به این بازی اعتیاد پیدا کرده بود و به هیچ عنوان حاضر به رها کردن گوشی خود نبود.

این حادثه تلخ، بار دیگر زنگ خطر اعتیاد به بازی‌های موبایلی به خصوص از نوع "پولدار شدن به سبک آسان" را به صدا درآورده است. کارشناسان بارها هشدار داده‌اند که این بازی‌ها تنها برای جیب سازندگانشان سودمند هستند و در واقع هیچ راه میانبری برای ثروتمند شدن وجود ندارد.

مرگ این نوجوان، درس عبرتی برای همه ما است تا مراقب فرزندان خود در دنیای مجازی باشیم و آنها را از خطرات اینگونه بازی‌ها آگاه سازیم.مرگ

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع گرونی نیوز
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی