کد خبر : 30939

فال تاروت | فال تاروت ۳۰ خرداد

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال تاروت متولدین فروردین

کارت تاروت: کارت هفت شمشیر

فروردینی ماهی جان، از نظر فنی، می‌توانید نظر یک شریک را بپرسید، و شاید باید این کار را انجام دهید، زیرا کاری که تصمیم به انجام آن می‌گیرید بر آن‌ها تأثیر می‌گذارد. اما، قبل از اینکه بدانید ذهن خود را دارید و می توانید برای خودتان فکر کنید. با اطمینان خاطر وارد بحث شوید و بدانید که چه کاری می خواهید انجام دهید و نتیجه ای که می خواهید اتفاق بیفتد.

ابزارهای هوش مصنوعی رو یاد بگیر تا بتونی ساخت لوگو، دکور خونه، تیزر، مقاله نویسی، خلاصه کتاب، ساخت عکس و… رو خیلی سریع انجام بدی و پول در بیاری، همین الان شروع کن:

فال تاروت متولدین اردیبهشت

کارت تاروت: کارت شوالیه سکه معکوس

اردیبهشت ماهی، موفقیت را می توان با خیلی چیزها سنجید، نه فقط میزان درآمد یک فرد یا مقداری که در حساب بانکی دارد. موفقیت می تواند سلامتی یا غلبه بر یک مشکل باشد. این می تواند درجه ای باشد که فقط به این دلیل که می خواستید به آن می رسید. برج ثور فقط بر آنچه در دنیای مادی است تمرکز نکنید، به جای آن معیار یک شخص را با شخصیتش در نظر بگیرید.

فال تاروت برای متولدین خرداد

کارت تاروت: کارت راهبه اعظم (پاپ بانو)

خرداد ماهی عزیز، زمان کشف علایق جدید فرا رسیده است. در واقع، وقتی می‌توانید کارهایی انجام دهید که درون و هستی شما را تقویت می‌کند، عالی است. می‌توانید سرگرمی جدیدی پیدا کنید یا در فهرست گسترده‌ای از ژانرها مطالعه کنید. ممکن است متوجه شوید که از یادگیری و رشد به عنوان یک شخص لذت می برید.

حتما بخوانید: فال ماهانه آذر 1402

فال تاروت متولدین تیر

کارت تاروت: کارت دو سکه معکوس

تیرماهی جان، تصور نکنید که کسی تکالیف خود را فقط به این دلیل انجام می دهد که در این موضوع متخصص است. پیمانکار یا شخصی که بر روی پروژه ای برای شما نظارت می کند می تواند به شما آسیب برساند و صد درصد آن را به شما ندهد. این به شما بستگی دارد که پشت کار آنها را بررسی کنید. چک و تعادل همیشه ایده خوبی است.

فال تاروت متولدین مرداد

کارت تاروت: کارت اعتدال

مرداد ماهی، همه چیز در جایی قرار می گیرد که انتظارش را ندارید. ممکن است متوجه شوید که ایده ها، افراد، مکان ها و موقعیت های مکمل زیادی در زندگی شما وجود دارد. ممکن است ترجیح دهید تقسیم بندی کنید، اما اگر به سادگی اجازه دهید همه چیز باشد، ممکن است شگفت زده شوید که چگونه چیزهایی را در زندگی خود جذب کرده اید که به نظر می رسد همه با هم مطابقت دارند.

فال تاروت متولدین شهریور

کارت تاروت: کارت عشاق

شهریور ماهی، تو قلب بزرگ و بزرگی داری، باکره، و وقتی عاشق کسی هستی احساس می‌کنی می‌توانی کارهای باورنکردنی انجام دهی. احساس می کنید که می توانید از کوه ها بالا بروید یا شیاطین را شکست دهید. چیزی وجود ندارد که عشق شما نتواند تحمل کند و این احساسی است که ارزش نگه داشتن آن را دارد.

فال تاروت متولدین مهر

کارت تاروت: کارت هشت شمشیر

مهرماهی عزیز، شما ممکن است نتوانید کسی را از انجام هر کاری که احساس می کند باید انجام دهد منع کنید. اما، شما می توانید کنترل کنید که چگونه واکنش نشان می دهید و چه چیزی را می توانید تحمل کنید. شما حق دارید تصمیم بگیرید که در دنیای خود به چه چیزی اجازه دهید، درست به اندازه آنها. عاقلانه انتخاب کنید و به یاد داشته باشید که همیشه با خودتان صادق باشید.

فال تاروت متولدین آبان

کارت تاروت: کارت پنج جام

آبان ماهی ها، این ناامید کننده بود. شما به آنچه می خواستید نرسیدید و تمام امیدها و رویاهای خود را در یک پروژه قرار داده بودید. شما باید ضررهای خود را کاهش دهید و رها کنید. اگر به تلاش برای صرفه جویی در زمان ادامه دهید زیرا قبلاً بسیار سرمایه گذاری کرده اید، فقط مسیری را ادامه خواهید داد که آن را تلف می کند. زمان حرکت است.

فال تاروت متولدین آذر

کارت تاروت: کارت نوباوه چوبدست

آذر ماهی جان، زمان آن فرا رسیده است که با افرادی که از انجام این کار با آنها لذت می برید، کارهای جدیدی پیدا کنید. فصل تعطیلات است، و این چیزی است که در این زمان از سال است. اگر درونگرا هستید، در خانه نمانید و خودتان را حفظ کنید. با دوستان تماس بگیرید و برنامه ریزی کنید.

فال تاروت متولدین دی

کارت تاروت: کارت قضاوت

دی ماهی عزیز، وقتی قرار است کار جدیدی انجام دهید، می توانید آن را در قلب خود احساس کنید. ممکن است هنوز ندانید که چیست، اما فراخوان ماجراجویی شنیده شده است. هنگامی که متوجه شدید که دیگر نمی توانید در جایی که هستید بمانید، غیرممکن است که اقدامی نکنید. از اینکه اجازه دهید این لحظه از شما بگذرد، احساس ناراحتی خواهید کرد.

فال تاروت متولدین بهمن

کارت تاروت: کارت ستاره

بهمن ماهی عزیز، نور در انتهای یک تونل طولانی و تاریک شروع به تابیدن می کند. جایی که به نظر می رسد همه امیدها از بین رفته است، کیهان قدم می گذارد و به شما نشان می دهد که دیگر گیر نکرده اید. صبر بیهوده تلف می شود. وقتی زمان مناسب باشد چیزهای بزرگ به سراغ شما می آیند.

فال تاروت متولدین اسفند

کارت تاروت: کارت امپراطور

اسفند ماهی ها، شما فردی هستید که مردم می توانند به او اعتماد کنند و ممکن است با مشت آهنین حکومت نکنید، اما در عوض با یک قلب ملایم، و این اشکالی ندارد. شما می دانید که چگونه به مردم کمک کنید تا شجاعت و قدرت خود را ببینند. یک رهبر خوب نیازهای دیگران را بر نیازهای خود مقدم می‌دارد، و این کاری است که شما برای خیر و خوبی انجام می‌دهید.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع مدیر منتور
ارسال نظر

تبلیغات متنی