کد خبر : 30897

فال تاروت | فال تاروت ۲۷ خرداد

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت۱

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال تاروت متولدین فروردین

کارت تاروت: کارت ملکه سکه

فروردینی ماهی جان، شما در زندگی خود یک متحد دارید، برج حمل. یک رئیس زن یا یک نوع شخصیت اقتدار به دنبال شماست. آنها تمام عظمت درون شما را می بینند و از شما می خواهند که درخشان تر از اکنون بدرخشید. به رهبری یک همکار زن تکیه کنید. آنها به شما توصیه های خوبی برای دنبال کردن خواهند داشت.

فال تاروت متولدین اردیبهشت

کارت تاروت: کارت نوباوه سکه

اردیبهشت ماهی، هوشمندی کسب و کار چیزی نیست که فرد با آن متولد شود، اما شما می توانید دانش را پرورش دهید و یاد بگیرید که چگونه استراتژیک فکر کنید. کتاب های خوب در زمینه تجارت و زندگی شرکتی بخوانید. با افرادی که قبلاً در این زمینه هستند صحبت کنید. کنجکاوی خود را با چیزهایی تغذیه کنید که به شما کمک می کند به جایی که می خواهید بروید.

فال تاروت متولدین خرداد

کارت تاروت: کارت شش چوبدست

خرداد ماهی عزیز، نفس شما اعتماد به نفس زیادی پیدا می کند، جوزا. این هفته تمجیدهای اطرافیانتان را در محل کار خواهید شنید. مردم کارهای خوب شما را درک می کنند و به شخصیت شما اعتماد می کنند. شما شناختی را که می خواهید بدست آورید به دست آورده اید، و این احساس بسیار خوبی خواهد داشت.

فال تاروت متولدین تیر

کارت تاروت: کارت راهبه اعظم  (پاپ بانو)

تیرماهی جان، شما به جایی رسیده اید که احساس می کنید واقعاً نیازی به وابستگی زیادی به کسی ندارید. هر چه بیشتر مستقل شوید، بیشتر از اعتماد به نفس خود لذت می برید. شما از این خود جدید خوشتان می آید و می خواهید ببینید که زندگی تان روز به روز بهتر می شود. بنابراین، شما صبور و آماده هستید تا به این وضعیت زمان بیشتری بدهید.

فال تاروت متولدین مرداد

کارت تاروت: کارت سه جام معکوس

مرداد ماهی، همه در حالت جشن هستند و تنها کاری که می خواهید انجام دهید این است که کمی وقت خود را صرف کنید. شما نیازی به همه زواید و هیاهوهای تعطیلات ندارید. شما آرامش و سکوت و کمی زمان برای فکر کردن می خواهید.

فال تاروت متولدین شهریور

کارت تاروت: کارت تک جام

شهریور ماهی، این رابطه ای که در حال حاضر در آن قرار دارید به شکلی شروع به جمع شدن می کند که هرگز تصور نمی کردید. تمام ترس های شما در حال ناپدید شدن هستند. شما این شخص را به عنوان همسر خود می بینید و اوضاع برای هر دوی شما بهتر می شود.

فال تاروت متولدین مهر

کارت تاروت: کارت ده جام

مهرماهی عزیز، چه کسی فکرش را می کرد که بعد از این همه مدت بالاخره عاشق می شوید. شما احساس خوبی دارید که دلتان را به کسی بدهید که در لحظات خوب و بد در کنار شما باشد. هیچ چیزی وجود ندارد که شما دو نفر نتوانید با هم انجام دهید زیرا شما واقعا یک تیم رویایی هستید.

فال تاروت متولدین آبان

کارت تاروت: کارت نه چوبدست

آبان ماهی ها، آستین هاتو بالا بزن عقرب به نظر می رسد امروز با چند آزمایش از شخصیت شما همراه خواهد بود. شما آزمایشات را در یک مایل دورتر می بینید و برای آنها آماده هستید. از عبور از یک چالش سخت ترسی ندارید. در واقع، شما از آن استقبال می کنید زیرا به شما این امکان را می دهد که به خود و دیگران نشان دهید که واقعا از چه چیزی ساخته شده اید.

فال تاروت برای متولدین آذر

کارت تاروت: کارت نوباوه چوبدست

آذر ماهی جان، زمان آن رسیده است که آب را روی چند چیز آزمایش کنیم. شما دارای ذهن باز هستید، شخصیت بسیار کنجکاو است. چراغ سبز کاری که می خواهید انجام دهید روشن است. ممکن است خبرهای خوبی بشنوید که می توانید به جلو حرکت کنید و درب فرصت شما باز شده است.

فال تاروت برای متولدین دی

کارت تاروت: کارت جادوگر برعکس

دی ماهی عزیز، شما قبلاً عاشق این کار بودید و اکنون به نظر می رسد که تمایلی که به آن داشتید از بین رفته است. شما دیگر علاقه ای ندارید. شما ترجیح می دهید چیزی جدید و متفاوت را امتحان کنید. شما در مورد چیزهای دیگر کنجکاو هستید، و بنابراین زمان تغییر فرا رسیده است!

فال تاروت برای متولدین بهمن

کارت تاروت: کارت امپراطور معکوس

بهمن ماهی عزیز، روح مبارز تو روح عاشق شده است. پیر که تصمیم گرفتی دستکش های بوکس خود را زمین بگذاری. شما می خواهید صلح برقرار کنید نه جنگ. وقتی می توانید مسیر بالاتری را انتخاب کنید، چرا بحث می کنید؟

فال تاروت برای متولدین اسفند

کارت تاروت: کارت خورشید معکوس

اسفند ماهی ها، همه چیز آنطور که شما می خواستید نیست، اما شما همچنان مطمئن هستید که بهتر از آنچه پیش بینی می کنید پیش می روند. شما احساس خوش بینی می کنید. شما واقعاً به کمتر راضی نیستید، اما در عوض به گونه ای سازش می کنید که برای همه طبیعی و مناسب است. در نهایت هرکس به آنچه نیاز دارد می رسد.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع مدیر منتور
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی