کد خبر : 30888

فال ابجد | فال ابجد ۲۷ خرداد

فال ابجد، که به عنوان "فال چوب" نیز شناخته می‌شود، یکی از قدیمی‌ترین روش‌های طالع بینی در ایران است که ریشه در تاریخ و فرهنگ این سرزمین دارد

به گزارش ورنداز :

فال ابجد

فال ابجد، که به عنوان "فال چوب" نیز شناخته می‌شود، یکی از قدیمی‌ترین روش‌های طالع بینی در ایران است که ریشه در تاریخ و فرهنگ این سرزمین دارد

فال ابجد فردا 27 خرداد متولدین فروردین 

فروردین

قوچ

فال ابجد شما: ج ج آ

تعبیر: مال و سرمایه خوبی به دستتان خواهد رسید که موجب می‌شود از گرفتاری های مالی خلاص شوید. خداوند فردی را در سر راه شما قرار خواهد داد که سعادت و خوشبختی را نصیب تان خواهد کرد. در نمازهایتان کاهلی نکنید تا سعادتمند شوید. در شیوه ابراز احساساتتان تجدید نظر کنید دانستن اینکه دیگران در پشت بزله گوییهای ما چه چیزی را می بینند موضوع مهمیست در مورد مسئله پیش از شرط بندی حتما هر دو روی سکه را ببینید وگرنه بعد از آن دیگر فریادتان به جایی نخواهد رسید از کسی که بسیار دوست دارید چند صباحی دور می شوید این جدایی را تحمل کنید آخرالزمان نشده.

فال ابجد فردا 27 خرداد متولدین اردیبهشت 

اردیبهشت

گاو نر

حروف ابجد فال شما: آ د ج

تعبیر: آینده بسیار نیکی در انتظار توست و اگر در راه خداوند بمانی مطمئن باش که اتفاق های خوبی در زندگی ات خواهد افتاد. از دوستان بدخواه و ناباب به دور باش و اجازه نده تا تو را در دردسر و گرفتاری بیاندازند. از رفتارهایی که در محل کار، این روزها با شما داشته اند، دچار ناراحتی و دلسردی شده اید. بهتر است بایدها و نبایدها را کنار بگذارید و فقط از خودتان انتظار داشته باشید. اگر به این روند ادامه دهید در آینده ایی نه چندان دور دچار افسردگی خواهید شد. قابلیت انعطاف پذیری خود را افزایش دهید. همین روزها شخصی خواهد آمد که برای دل خسته و شکسته تان، مرهم و شفاست.

فال ابجد فردا 18 خرداد متولدین خرداد

 

خرداد

دوپیکر

فال ابجد شما: ب آ د

تعبیر: قصد و منظورت خیر است و اگر این کار را انجام دهی به بسیاری از افراد خیر و منفعت میرسانی، خداوند در این امر تو را یاری خواهد کرد پس از سختی راه هراس نداشته باش. اگر قصد داری اقدام به کاری مهم کنی بهتر است تعجیل کنی که هم اکنون به خیر و صلاح توست و برایت موفقیت و پیروزی به همراه خواهد داشت. در مورد مسئله ی مالی همه ی مذاکرات به خوبی پیش می رود. حل کردن مشکلات احساسی بخشی از دل نگرانی این روزهای شما شده است ، حرفی که پیش از این زده بودید بد تعبیر شده و مشکلی به وجود آورده که تا اینجا شمارا کشانده ،واقعیت را انکار نکنید ، اگر حق با شماست بیش از این اسرار به توضیح نکنید که بیش از حالا بدهکار هم میشوید . خواب تان تعبیر میشود و به مراد دل خود میرسید.

فال ابجد فردا 18 خرداد متولدین تیر

تیر

خرچنگ

حروف ابجد فال شما: ب د د

تعبیر: متاسفانه هم اکنون در شرایط خوبی به سر نمی برید و خداوند از شما روی گردانده بهتر است به اعمالتان نظری بیاندازید و از او طلب مغفرت کنید تا دوباره درهای رحمتش را به سوی شما بگشاید و رزق و روزی را به زندگیتان وارد نماید. اخبار حیرت انگیزی از جانب دوستی راه دور میشنوید که گرچه مستقیما به روی زندگی شما تاثیری نمیگذارد، ولی شما را از خواب غفلت بیدار میکند. در یک رابطه هردو نفر حرفای زیادی برای گفتن دارند. برای پیشگیری از سوء تفاهم صداقت داشته باشید و آنچه در ذهن تان است بگویید .در برخورد با کسانی که شما رو بسیار دوست دارند احترام بیشتری قایل شوید

فال ابجد فردا 18 خرداد متولدین مرداد

مرداد

اسد، شیر

ابجد فال شما:ب آ ج

تعبیر: هرچه سریعتر از قصدی که داری صرف نظر کن و هیچگاه آنها را انجام نده که تو و اطرافیانت را دچار دردسرهای فراوان خواهد ساخت. غرور و خودخواهی را کنار بگذار و به بدگویی پشت سر دیگران نپرداز که با این رفتارها همه را از دست خواهی داد و تنها منفور روزگار خواهی شد. برای آنچه که داری شاکر خداوند باش و کفر نعمت نگو که هر آنچه که داری از دست می رود. اگر برای انجام دادن کاری آماده نیستید یا واقعا دوست ندارید که آن کار را انجام دهید شهامت جواب منفی دادن را در خودتان پیدا کنید و به هیچ وجه زیر بار نروید شما می توانید بدون از دست دادن موقعیت‌ هایتان خیلی بهتر از آنچه فکر می کنید اهدافتان را دنبال کنید جویای احوال بیماری در نزدیکیتان باشید نگران کسی که فکر می کنید رغیبتان است نباشید کار خودتان را انجام بدهید.

فال ابجد فردا 27 خرداد متولدین شهریور

شهریور

دوشیره، سنبله، باکره

حروف ابجد فال شما:آ‌‌ آ ‌آ‌

تعبیر: به هدفت خواهی رسید و آرزوهایت به واقعیت می پیوندد اما این امر بسیار زمان می‌برد و اگر صبوری نکنی هر لحظه از آن دورتر خواهی شد. افرادی در اطرافتان وجود دارند که کاری جز سنگ انداختن در زندگی شما ندارند، از آنها به دور باش و سعی کن تا به راه راست هدایتشان کنی. در نمازهای کاهلی نکن و همواره ذکر خداوند را بگو. در مورد پیشنهادی به اندازه ی کافی انعطاف پذیر باشید.قبل از اینکه فقط ارزش ظاهری کلمات را درک کنید به دنبال فهمیدن حقیقت باشید .پول و وقتتان را برای موضوعی صرف کرده اید که اکنون فهمیده اید نقشه ای بیش نبوده است ، دیگران را بخاطر اشتباه خودتان سرزنش نکنید.به آنچه که میگویید باور داشته باشید و با تقلید کورکورانه از یک راهنما خودتان را به دردسر نیندازید .

فال ابجد فردا 27 خرداد متولدین مهر

مهر

ترازو، میزان

حروف ابجد فال شما: ب ب ب

تعبیر: اگر تلاش و کوششت را بیشتر کنی به هر آنچه که میخواهی دست پیدا میکنی و خداوند به تو کمک خواهد کرد. ممکن است مشکلات مالی به سراغت بیاید که خیلی زود برطرف می شود و آسیبی به تو نمی رساند. بسیار در چشم و نظر دیگران هستی پس همواره با ذکر بگو و برای خودت صدقه بده. شما کمال طلب هستید و برای رسیدن به نیتی که دارید بی وقفه تلاش می کنید. اما این روزها دیگر از انجام دادن کارهایی که وظیفه دیگران است خسته شده اید. گاهی فکر می کنید شما تنها کسی هستید که قولهایی که داده عمل می کند. به جای خود خوری و اینکه به سرعت در صدد رفع اشتباهات دیگران باشید بهتر است به آن‌ها هم اجازه بدهید دست به عمل بزنند. خستگی در کنید.

فال ابجد روزانه 27 خرداد متولدین آبان

آبان

عقرب

حروف ابجد فال شما: ب آ ب

تعبیر: نیت و منظورتان نیک است و به زودی به هرچه که بخواهید دست خواهید یافت. خداوند در همه حال حواسش به شما هست و کمک تان خواهد کرد تا آرزوهای تان را میسر نمایید. ارث و میراثی بزرگ به دستتان خواهد رسید که میتواند شما را از گرفتاری مالی نجات دهد مراقب باشید تا افراد سودجو موجب شوند این سرمایه را از دست بدهید. وقتی شما همین حالا تصمیم میگیرید که برنامه هایتان را اجرا کنید حداقل با آگاهی و آینده نگری این کار را انجام دهید این روزها شما به خاطر این که وارد مرحله جدیدی شده اید و دنیای که می شناختید دگرگون شده است احساس یاس و نا امیدی می کنید نگرانی به دلتان راه ندهید این دوران هم گذراست منتظر شنیدن خبری باشید که متعجبتان می کند بی دلیل دشمن تراشی و دردسر درست نکنید.

فال ابجد روزانه 27 خرداد متولدین آذر

آذر

کماندار، اسب با سیمای انسان

حروف ابجد فال شما: ب ج د

تعبیر: قصدتان خیر است و اگر از جانب افرادی به شما ضرر می‌رسد خداوند جواب آنها را خواهد داد و آنها را از شما دور خواهد ساخت. بخت و اقبال بلندی دارید و خداوند بهترین ها را برای تان قرار دارد داده است پس با اعمال و رفتارهای حرام آنها را از خودتان دور نسازید. شما گاهی شخصیت دوگانه ای از خودتان به دیگران نشان می دهید با خودتان روراست باشید و عقایدتان را به دیگران تحمیل نکنید بنیاد روابطتان را بر مبنای رنگ و ریا نگذارید که همه چیز از بین رفتنیست از جایی که توقع ندارید سود خوبی نسیبتان می شود که شما را از رنج و نگرانی نجات می دهد با آگاهی کامل وارد یک بازی بشوید و مراقب دامی که برایتان پهن کرده اند باشید.

فال ابجد روزانه 27 خرداد متولدین دی

دی

بز

حروف ابجد فال شما: د ج ب

تعبیر: مقصود نیکی ندارید و اگر همچنان به این عمل اصرار ورزید به زودی در دردسرهای بزرگی خواهید افتاد. از عجله و شتاب به دور باشید و از خداوند بخواهید تا به شما صبر عنایت کند تا بتوانید مشکلات را پشت سر بگذارید. اگر سفری در پیش دارید حتما اقدام کنید که شادی و مسرت فراوانی کسب خواهید کرد. این روزها حتی اگر هیچکدام از حرفایی که میزنید از نظر دیگران قابل قبول نیست باز هم حرفتان را بزنید، خطا و ضرر میکنید اگر کار مهم را جدی نگرفته و با آن سهل انگارانه برخورد کنید، حرفی را زده و‌ شخص مهمی را از خودتان رنجانده اید دل او را بدست بیاوردید، شما بهتر از همه میدانید که علی رغم داد و فریاد های تان و قلدری هایتان شما مقصرید.فال روزانه ابجد 27 خرداد متولدین بهمن 

بهمن

آب ریز، مرد و دلو

حروف ابجد فال شما: د ب ج

تعبیر: درست است که کسی باعث ناراحتی شما شده اما نباید در تلاش باشید تا این عملش را تلافی نمایید چراکه خودتان آسیب خواهید دید او را به خداوند واگذار کنید تا دلتان آرام بگیرد. به زودی به هر آنچه که در آرزویش هستید خواهید رسید و وصال یار به شما نزدیک است اما اگر قصد انجام معامله ای را دارید بسیار احتیاط کنید. متوقف کردن برخی از پروژه هایتان تنها به این دلیل که شاید نتوانید به همه آنها برسید در حال حاضر ایده مناتسبی نیست. شما به این کار احتیاج دارید تنبلی را کنار بگذارید فقط اعصاب خودتان را متشنج تر خواهید کرد زمانی را در آرامش سکوت و تاریکی مطلق سپری کنید تا از دست سردرد هایتان راحت شوید به جای هدر دادن انرژی خود آن را ذخیره کنید.فال روزانه ابجد 27 خرداد متولدین اسفند

اسفند

حوت

ابجد فال شما: ج آ ب

تعبیر: این عمل حرامی که در سر دارید اسیب بسیار بدی به شما خواهد زد و زندگیتان را به باد فنا خواهد داد پس از آن دوری کنید و منتظر بمانید تا خداوند راه بهتری را برای تان قرار دهد. فردی در اطرافتان است که سعی دارد تا شما را بفریبد از او برحذر باشید و به هیچ عنوان به حرف‌هایش اعتماد نکنید. دیگران فکر میکنند که شما بسیار مغرورید،آنها نمى دانند که شما با ظاهر خونسردى که به دیگران نشان میدهید، در حقیقت قصد پنهان کردن ضعف هایتان را دارید. اشتباه نکنید، عنوان کردن نگرانى هایتان بیشتر از پنهان کردنشان در پیشرفت امور کمکتان میکند. در موردى احساسى نسبت به احساس خود صادق باشید. حتى اگر دیگران گوش شنوا ندارند از صحبت کردن در مورد حقیقت نهراسید.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع تکرارتو
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی