کد خبر : 30881

تجاوز جنسی

ماجرای تعرض به زن جوان توسط مرد BMw سوار را میخوانید .

به گزارش ورنداز :

تجاوز جنسی

 

ماجرای تعرض به زن جوان توسط مرد BMw سوار را میخوانید .دختر ۲۲ ساله‌ای به نام سارا به پلیس آگاهی رفت و گفت: می‌خواستم به مطب دکتر بروم که مردی سوار بر خودروی BMW راهم را سد کرد و پیشنهاد دوستی داد، من توجهی نکردم اما وقتی از مطب دکتر بیرون آمدم او همانجا ایستاده و منتظر من بود . از آنجایی که باتری تلفنم تمام شده بود و نمی‌توانستم تاکسی اینترنتی بگیرم او متوجه شد و به بهانه اینکه مرا برساند سوار خودرواش شدم اما مرا به خانه‌اش برد و بعد از من خواست داخل خانه بروم تا برایم تاکسی بگیرد او همان موقع آبمیوه‌ای به من داد که وقتی خوردم نیمه بیهوش شدم بعد هم می‌خواست به من تعرض کند که التماسش کردم تا با من کاری نداشته باشد اما با عصبانیت سرم را به تخت کوبید و بی‌رحمانه آزارم داد و بعد هم تهدیدم کرد که به کسی حرفی نزنم.با شکایت دختر جوان، وی به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان آزار و اذیت وی را تأیید کردند.

پس از آن مأموران، متهم ۵۰ ساله را بازداشت کردند. اما وی منکر آزار و اذیت شد و گفت: ما در یک مرکز خرید با هم آشنا شدیم. او با میل خودش سه بار به پنت‌هاوس من در محله زعفرانیه آمد و یک بار هم به خانه مادری‌ام رفتیم.

با تکمیل تحقیقات، پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.در نخستین جلسه دادگاه شاکی برای متهم تقاضای اشد مجازات کرد اما متهم بازهم منکر تعرض شد و گفت: ما باهم دوست بودیم . آخرین بار وقتی این دختر از خانه‌ام رفت مدعی شد گوشواره ۱۰۰ میلیونی‌اش در خانه من گم شده و باید پول آن را بپردازم اما چون قبول نکردم از من شکایت کرده تا آبرویم را ببرد.

در پایان جلسه، قضات متهم را به اعدام محکوم کردند. اما حکم در دیوان عالی کشور نقض شد. وقتی مرد جوان در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری برای دومین بار محاکمه شد این بار نیز قضات وی را به اعدام، ۵سال زندان به خاطر آدم‌ربایی و پرداخت دیه به خاطر کتک زدن دختر جوان و جراحت‌های وارده محکوم کردند.ین حکم نیز با اعتراض متهم از سوی قضات دیوان عالی کشور شکسته شد تا وی برای سومین بار در شعبه پنجم دادگاه کیفری از خود دفاع کند.

در سومین جلسه رسیدگی به این پرونده که به صورت غیرعلنی برگزار شد قضات دادگاه کیفری متهم را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه و به ۹۹ ضربه شلاق و ۲ سال تبعید محکوم کردند.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع مشرق نیوز
ارسال نظر

تبلیغات متنی