کد خبر : 30826

فال تاروت | فال تاروت ۲۲ خرداد

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال تاروت متولدین فروردین

کارت تاروت: کارت شوالیه چوبدست

فروردینی ماهی جان، کار سرعت خواهد گرفت؛ خبرهای خوب برای شما در روز پیش رو در کارت است!!! به طور ناگهانی توسط بسیاری از فرصت ها و پروژه های جالب و افرادی که انرژی و توجه شما را می طلبند، اشغال خواهید شد. این روز را برای نهایی کردن معاملات مهم پولی انتخاب کنید. ممکن است مجبور شوید برای اهداف تجاری یا به خاطر شغل خود سفر کنید که به هر نحوی برای شما مفید خواهد بود.

از طراحی لوگو تا دکور خونه، معماری، آشپزی، مقاله نویسی، تیزر سازی، خلاصه کتاب و …. رو با هوش مصنوعی یاد بگیرین و انجام بدین:

فال تاروت متولدین اردیبهشت

کارت تاروت: کارت تک شمشیر

اردیبهشت ماهی، امروز هیچ چیز با هوش و قدرت استدلال شما مطابقت ندارد. شما می توانید با نوشته های خود همسالان یا همکاران خود را شگفت زده کنید. کلمات بلندتر از عمل صحبت می کنند. قلم شما اکنون بسیار قدرتمند خواهد بود زیرا چیزی که روی کاغذ می گذارید مورد مخالفت کسی قرار نمی گیرد و این روش بهتری برای انجام دستورات شفاهی است. زمان خوبی برای امتحانات کتبی یا مصاحبه کتبی یا متخصصان فروش و بازاریابی است.

فال تاروت متولدین خرداد

کارت تاروت: کارت هشت شمشیر

خرداد ماهی عزیز، شما باید پتانسیل های خود را کشف کنید تا به حرفه ای عالی بروید. محدودیت های مالی ممکن است در ترغیب آموزش عالی احساس شود. مدیریت پول، برنامه ریزی مالی، مشاوره سرمایه گذاری می تواند به شما بینشی دهد که چگونه به اهداف مورد نظر خود ادامه دهید. در زمینه روابط باید به اندازه کافی باز باشید، احساسات خود را بیان کنید، نباید شکاف ارتباطی بین شما و شریک زندگی وجود داشته باشد. با ابتکارات شما می توان بر محدودیت ها و فاصله ها غلبه کرد.

فال تاروت متولدین تیر

کارت تاروت: کارت سه شمشیر

تیرماهی جان، وجه عاطفی شما شکسته شده و احساس آسیب و شکستگی میکنید. روابط عشقی می تواند ناامید کننده باشد تا جایی که تصمیم بگیرید مجرد شوید. شما در معرض این خطر هستید که بیش از حد در از دست دادن و احساسات اطراف خود جذب شوید و نیاز به رها کردن و ادامه دادن را از دست بدهید. از دست دادن به جای بهبودی به تمرکز شما تبدیل می شود. وقت آن است که باخت را بپذیرید و سپس با زندگی خود به جلو بروید.

فال تاروت متولدین مرداد

کارت تاروت: کارت نه جام

مرداد ماهی، این می تواند روز خوبی از نظر عشق باشد زیرا به نظر می رسد شانس بیشتری برای عشق ورزیدن و رسیدن به دیگران دارید. اگر مجرد هستید و به دنبال شخصی هستید، این زمان بسیار خوبی برای شما خواهد بود تا از این شانس ها استفاده کنید. ایجاد یک رابطه قوی روی کارت است. رابطه موجود رضایت بخش تر و پر مشاجره تر خواهد بود. شادی و احساس رضایت در تمام سطوح وجود خواهد داشت، شما احساس خوشبختی می کنید.

فال تاروت متولدین شهریور

کارت تاروت: کارت یک چوبدست

شهریور ماهی، سلامتی خوب، نوآوری و خلاقیت روز شما را مشخص خواهد کرد. یافته شما مملو از صدها ایده شگفت انگیز است و می خواهید آنها را اجرا کنید. در جبهه خانه، همه چیز بسیار مثبت است، ممکن است تمدید، تولد فرزند یا برخی مراسم فرخنده مانند ازدواج، نامزدی برگزار شود. در جبهه شغلی، فرصت شغلی جدید یا دری برای ارتقای شغلی امکان پذیر است.

فال تاروت متولدین مهر

کارت تاروت: کارت چهار شمشیر

مهرماهی عزیز، ممکن است حالتی گیج‌کننده داشته باشید و گاهی به دلیل ترس‌های خیالی دچار افسردگی خفیف شوید. مسائل عشقی و عاشقانه ذهن شما را به خود مشغول می کند، اما نمی توانید مسیر آرامی پیدا کنید. انرژی روز شما را به درون نگری سوق می دهد و به شدت به آن نیاز دارید. برای در نظر گرفتن همه مسائل و به دست آوردن قدرت، به فضایی برای خود نیاز دارید. سلامتی نیاز به توجه شما دارد.

فال تاروت متولدین آبان

کارت تاروت: کارت شش شمشیر

آبان ماهی ها، شما با درد از دست دادن گزینه ای که انتخاب نکرده اید روبرو هستید. درد از دست دادن چیزی که زمانی برایتان ارزش قائل بودید، مانند یک رابطه راحت/دوستی/کسب و کار که دیگر در آن رشد نمی کنید، برای اینکه شما را برای یک تجربه رضایت بخش تر در آینده آماده کند، ضروری است. ممکن است سفری به زمین های دور در آن سوی آب وجود داشته باشد، می تواند انتقال باشد، یا فقط می خواهید از سیاست های کثیف در محل کار دور بمانید.

فال تاروت متولدین آذر

کارت تاروت: کارت ستاره

آذر ماهی جان، همیشه یک چیز معنوی در اطراف شما اتفاق می افتد، قوس. ممکن است ندانید که آن چیزها چیست، اما اگر متوقف شوید و مکث کنید، خواهید دید که الگویی در اطراف شما وجود دارد. روشی که هر روز اعداد متوالی را در یک زمان مشخص می‌بینید یا اینکه چگونه افراد خاصی در مورد موضوعات مشابه صحبت می‌کنند. اینها همه راه هایی هستند که کائنات در زندگی شما صحبت می کند. پس گوش کن

فال تاروت متولدین دی

کارت تاروت: کارت نوباوه شمشیر

دی ماهی عزیز، امروز احساس می کنید فردی جوان، پرانرژی و بسیار فعال هستید. اما بی قرار نشو نمی توانید منتظر بمانید تا پروژه یا ایده جدیدی را شروع کنید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. شما تمام پروژه ها، سرمایه گذاری ها و سفرهای جدید را با انرژی و هیجان زیادی شروع می کنید. بررسی کنید!!آیا شما می توانید آن را حفظ کنید! از آنجایی که شروع همیشه امیدوارکننده به نظر می رسد، اما برای حفظ سرعت، تعهد لازم است.

فال تاروت متولدین بهمن

کارت تاروت: کارت ماه

بهمن ماهی عزیز، امروز به انگیزه های دیگران مشکوک خواهید شد، بعداً به گذشته نگاه می کنید و آرزو می کنید که ای کاش اینقدر بی اعتماد نبودید. احساس استرس و تنهایی می کنید. روابط عاشقانه به توجه شما نیاز دارد، اما ذهن شما به شما اجازه نمی دهد که با مردم معاشرت کنید و ارتباط برقرار کنید. سعی کنید مسائل را چه شخصی و چه حرفه ای مثبت ارزیابی کنید و خونسرد باشید.

فال متولدین اسفند

کارت تاروت: کارت نوباوه جام

اسفند ماهی ها، امروز حال و هوای عاشقانه و شادی دارید. رقص، نمایش، فیلم و علایق هنری به شما شادی را در درون می بخشد. این روحیه جوانی، خلاق، آزاد و الهام بخش شما را نشان می دهد. اکنون بیشتر احتمال دارد که احساسات خود را نشان دهید یا ابراز کنید. ممکن است احساساتی تر شوید یا به خاطر چیزهای ساده تحت تأثیر قرار بگیرید. احساساتی بودن و رمانتیک بودن اشکالی ندارد. بگذار قلبت راه را هدایت کند! عشق خود را به کسی که دوستش دارید ابراز کنید.

 

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع مدیرمنتور
ارسال نظر

تبلیغات متنی