کد خبر : 30824

اجاره مسکن | نرخ اجاره مسکن

نرخ اجاره بها در تهران افزایش یافت در سال جدید در ادامه جزییات دقیق تری را میخوانید .

به گزارش ورنداز :

اجاره مسکن در تهران

نرخ اجاره بها در تهران افزایش یافت در سال جدید در ادامه جزییات دقیق تری را میخوانید .معاون استاندار تهران گفت: افزایش 26 درصدی اجاره بها در شهر تهران و افزایش 24 درصدی برای شهرهای استان در جلسه شورای مسکن استان تعیین شد.محمد غراوی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران امروز از تصویب افزایش 26 درصدی اجاره مسکن در شهر تهران در جلسه شورای مسکن استان خبر داد. غراوی گفت: شورای مسکن استان، میزان افزایش اجاره مسکن را در سال ۱۴۰۳ برای شهر تهران ۲۶ و برای شهرهای استان ۲۴ درصد نسبت به سال گذشته تصویب کرد که انشاءالله مورد عمل قرار خواهد گرفت و در جلسه بعدی نیز گزارش از اتحادیه املاک در این خصوص خواهیم گرفت.

براساس اظهارات معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران، براساس قانون در شورای هماهنگی مسکن استان نرخ افزایش اجاره بها تعیین شده است.

غراوی اظهار کرد: پیشنهادمان در این زمینه را تصویب کردیم و در مرحله بعدی در شورای عالی مسکن کشور به تصویب نهایی خواهید رسید و ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

سال گذشته دولت در هفتمین جلسه شورای عالی مسکن سقف مجاز افزایش اجاره‌بها برای تهران را ۲۵ درصد و برای سایر شهرها ۲۰ درصد تصویب کرد.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع شهر خبر
ارسال نظر

تبلیغات متنی