کد خبر : 30796

فال روزانه | فال روزانه ۲۰ خرداد

فال روزانه متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال روزانه

فال روزانه متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال روزانـه شخصی متولدین فروردین

فال روزانه شما نشان می دهد که نگاه کن، همه چیز از نو متولد شده است. / صحنه برای شروع جدید یا دوره مطلوبی تنظیم شده است./  گشایشی در وضع شما ظاهر می‌شود که نویدبخش اطمینان، آسودگی و نیل به مقصود است. / با اشتیاق گام‌های اجرایی را طی کنید. / شما می توانید مشکلات را به فرصت های مناسب تبدیل کرده و طرح های خود را به واقعیت پیوند دهید.

فال روزانـه شخصی متولدین اردیبهشت

فال روزانه شما نشان می دهد که شما برای رسیدن به اهداف خود به سختی تلاش می‌کنید و نسبت به وظایف خود جدی هستید./ نمایانگر مسئولیت‌پذیری و بردباری است و به شما پیشنهاد می‌کند برای دریافت نتیجه و حصول اهداف تان خود را با شرایط طولانی مدت هماهنگ سازید و انتظارات خود را به تعویق بیندازید. / برای به حداقل رساندن مشکلات و خطرات، استوار و با احتیاط گام بردارید. / برای پیگیری اقدامات خود از روش‌های نو و ابتکاری یا تصمیمات عجولانه چشم‌پوشی کرده و در عوض به روش‌های شناخت شده و آزموده متکی باشید. اگر برای مشاوره وضعیت خود به کسی پناه می برید لازم است از انرژی مثبت این شخصیت در جهت صبر و بردباری و اندیشه‌گری بهره‌برداری کنید. در صورت تلاش پیگیر و مداوم پاداش سرشاری نصیب تان خواهد شد

فال روزانـه شخصی متولدین خرداد

فال روزانه شما نشان می دهد که آیا وابستگی شما به پول و مادیات بیش از حد لزوم استیا شاید خود را به نوعی درگیر حس مالکیت یا نوعی حسادت کرده باشید؟ / میل به کنترل و تصاحب کردن در شما زیاد است./ اگر احساس می‌کنید نسبت به شخص خاصی یا محیط و شرایطی بیش از اندازه وابسته هستید و میل دارید آن را در چارچوب مالکیت خود درآورید در این صورت ارزش های حقیقی خود را به مخاطره انداخته اید. اغلب به اشتباه به محیط، شرایط و یا اشخاصی می‌چسبیم که برای ما آشنا هستند، حتی اگر بدانیم که دیگر برای ما مفید نیستند. باید بدانید که دیگران هم نیاز دارند آزاد باشند و چگونگی زندگانی خود را تعیین کنند.

فال روزانـه شخصی متولدین تیر

​فال روزانه شما نشان دهنده این است که شما در شرف یک جریان تبدیلی نیرومند و قریب‌الوقوع هستید. آنچه را که قصد دارید به آن بیاویزید با این قدرت دگرگون کننده ویران خواهد شد. ویرانی وضعیت‌های فرسوده‌ای که مانع رشد واقعی شما می‌شود یک جریان شفادهنده را در سراسر ارگانیسم بدن شما آغاز می کند. با سرزنش دیگران کاری را از پیش نمی‌برید. با پذیرش مسئولیت جدید خواهید توانست دوباره اقتدار خود را در دست بگیرید.

فال روزانـه شخصی متولدین مرداد

فال روزانه شما نشان می دهد که برای کنترل وضعیت فعلی باید مسئولیت های خاصی را به عهده بگیرید. / تلاش تان را بیشتر کنید و به توانایی‌های خود اعتماد داشته باشید./انعطاف پذیر باشید. / به زودی بر شرایط دشوار مسلط شده و اوضاع بهبود می یابد. / دو یا چند موضوع جداگانه انرژی و توجه شما را به خود جلب خواهد کرد.

فال روزانـه شخصی متولدین شهریور

فال روزانه شما نشان می دهد که نیروهایی برخلاف اندیشه و نقشه‌های شما عمل می‌کند. / مبارزه‌ای که جریان دارد امری اجتناب‌ناپذیر است و مشکلاتی را با خود به همراه خواهد داشت./ اکنون زمان واگذاری نیست. از ارزش ها و باورهای خود در تمام مراحل دفاع کنید. به ویژه اگر زمان و انرژی زیادی را در آن وقف کرده‌اید.

فال روزانـه شخصی متولدین مهر

فال روزانه شما می گوید که لازم است از یک زخم یا رنج کهنه شفا یابید. / گذشت زمان تمام زخم‌ها را شفا می بخشد. / داشتن مکان و موقعیتی مناسب برای تجدید قوای جسمانی، روحی و احساسی شما کمک بزرگی است. / از ارتباط داشتن و معاشرت با افراد پرحاشیه یا مسائل پیچیده دوری کنید./  هم اکنون زمان شرکت در فعالیت ها، روابط و اقدامات مهم نیست. / عقب‌نشینی از مشکلات در این مرحله فرار از مسئولیت نیست بلکه نیازی برای جمع‌آوری نیرو و تمرکز است./ نیاز است آرامش خود را حفظ کرده و تمرکز کنید.

فال روزانـه شخصی متولدین آبان

فال روزانه شما نشان می دهد که فرصت های درخشانی در امور تجاری، اقتصادی و پول سازی برایتان رخ خواهد داد که موجب پیشرفت زندگی شما می‌شود./ شما موقعیت‌ها را به خوبی تشخیص می‌دهید و در هر کاری که فکر خود را مشغول سازید موفقیت از آن شما خواهد بود. / جذاب و تاثیرگذار هستید./ به شما توصیه می‌شود که نقش رهبری و مسئولیت را در کارهایتان به عهده بگیرید تا میدان نفوذ خود را گسترش داده و تجربیات جدیدی عایدتان شود./ امروز می‌توانید تاثیر شخصیتی را در زندگی تان با خصوصیات و نگرش‌های یاد شده ببینید. او در زندگی شریکی وفادار و ثابت قدم و در وضعیت‌های بحرانی قابل اعتماد، یار و مددکار است.

فال روزانـه شخصی متولدین آذر

فال روزانه شما نشان می دهد که مرد جوان شاعرمنش با احساسات گرم و پرشور در زندگی شماست در غیر این صورت می تواند نماینده پیشنهادی از جانب شخصی با مشخصات فوق باشد.

فال روزانـه شخصی متولدین دی

در فال روزانه شما آمده است که برای زندگی ایده‌آل استعدادهایتان را جلوه‌گر سازید. / غنیمت شمردن فرصت‌ها. / بهترین نقطه برای شروع، محیط اطراف خود شماست. برای کاوش و شناخت محیط خود جستجو و تحقیق کنید و دریابید که کدامین منبع جمعی و گروهی برای کمک و همکاری با شما مناسب است. / برای شکوفایی فعالیت های خود افق‌های دید خود را گسترده تر کنید. پاسخ پرسش‌ها و کنجکاوی‌های خود را دریافت کنید.

فال روزانـه شخصی متولدین بهمن

فال روزانه شما می گوید که امروز برای شما پیام‌آور نور و شادی است و اینکه آرزوهایتان به وقوع می‌پیوندد. / کامیابی نزدیک است. /در زمینه‌ کاری و هنری فرصت بی‌نظیری به شما رو خواهد کرد. / اگر ازدواج نکرده اید زوج مناسب خود را بازخواهید یافت و به شکوفایی خود کمال خواهید بخشید.

فال روزانـه شخصی متولدین اسفند

در فال روزانه شما آمده است که در زمینه‌های قانونی شما می‌توانید قدم اول را بردارید و نقش رهبری را در کارهایتان به عهده بگیرید. / مشتاق و مصمم از طریق شیوه های آزموده خود برای هرگونه مبارزه آمادگی دارید و می‌توانید به نتایج دلخواه دست یابید. / از سختی‌ها در جهت نیرومندی و سازندگی شخصیت خود سود جسته و اجازه ندهید که احساسات سرکوب شده شما مانعی را بر سر راه اهداف تان به وجود آورد.

 

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع مدیر منتور
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی