کد خبر : 30748

فال تاروت | فال تاروت ۱۷ خرداد

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 17 خرداد ماه 1403 برای متولدین فروردین

کارت تاروت: کارت پادشاه شمشیر

فروردینی ماهی جان، شما باهوش هستید، اما چقدر به بخش هوشمند مغز خود گوش می دهید؟ گاهی اوقات شما آنقدر بی حوصله و تکانشی هستید که ممکن است برای یک فرد خارجی به نظر برسد که اصلاً فکر نمی کنید. امروز، قبل از صحبت و عمل، با فکر کردن به آنها ثابت کنید که اشتباه می کنند. شما فقط ممکن است خودتان را از دردسر دور نگه دارید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 17 خرداد ماه 1403 برای متولدین اردیبهشت

کارت تاروت: کارت ده شمشیر

 

اردیبهشت ماهی، خداحافظی تقریباً غیرممکن است، مخصوصاً وقتی کاملاً آماده نیستید که آنچه را که قبلاً داشتید رها کنید. امروز، چنگال خود را بر روی راهی که تصور می کردید زندگی می تواند باشد، سست کنید. ممکن است فقط احساس پشیمانی شدیدی را که در شما موج می زند کسل کند و به شما کمک کند تا از واقعیت جدید خود استقبال کنید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 17 خرداد ماه 1403 برای متولدین خرداد

کارت تاروت: کارت نه جامخرداد ماهی عزیز، امروز به خصوص احساس تعادل و ثبات می کنید، که همیشه انرژی مورد نیاز شما در زندگی روزمره نیست. به دلیل این ثبات عاطفی، امروز بهترین روز برای تصمیم گیری های بزرگ است. امروز برای انجام حرکت درست بسیار مجهزتر هستید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 17 خرداد ماه 1403 برای متولدین تیر

کارت تاروت: کارت شش چوبدست

تیرماهی جان، زمانی که به چیزی مهم دست می‌یابید، گاهی در جشن گرفتن مردد هستید، زیرا نمی‌خواهید پذیرفته شده یا مغرور به نظر برسید. امروز از تمام آن احساسات منفی که مانع شما می شوند بگذرید. در عوض، دستاوردهای خود را با افتخاری که سزاوار آن هستند جشن بگیرید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 17 خرداد ماه 1403 برای متولدین مرداد

کارت تاروت: کارت ملکه شمشیر

مرداد ماهی، امروز ممکن است مجبور شوید با کسی که فقط راهنمایی را دریافت نکرده است، واضح و مستقیم باشید. ممکن است نیاز به یک مکالمه بسیار ناخوشایند داشته باشد، اما اگر آن را داشته باشید، وضعیت بسیار بهتری خواهید داشت. برای شفافیت بیشتر از نگرانی در مورد احساسات آنها تلاش کنید وگرنه ممکن است شما را کاملا درک نکنند.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 17 خرداد ماه 1403 برای متولدین شهریور

کارت تاروت: کارت قدرت

شهریور ماهی، امروز شجاعت خود را تمرین کنید. گاهی اوقات مجبوریم کارهایی را انجام دهیم که ترسناک هستند و اگر اصلاً مجبور به انجام آنها نباشیم بسیار ساده تر می شود. افسوس، زندگی اینگونه نیست. شما قوی هستید و می توانید آنچه را که در راه است مدیریت کنید، بنابراین نیازی نیست بیش از حد نگران نتیجه باشید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 17 خرداد ماه 1403 برای متولدین مهر

کارت تاروت: کارت ملکه چوبدست

مهرماهی عزیز، اگر به چیزی علاقه دارید، رفتن به دنبال چیزی را که می خواهید بسیار آسان تر می کند. اما امروز ممکن است در حال تزلزل باشید. خواه شک و تردیدها فقط یک تعویق از مد افتاده باشد، خود را از این رکود نجات دهید و بفهمید چه چیزی شما را پرشور می کند.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 17 خرداد ماه 1403 برای متولدین آبان

کارت تاروت: کارت قضاوت

آبان ماهی ها، امروز خیلی به خودتان سخت می گیرید. در حالی که باید استانداردهای بالایی برای خود و رفتارتان داشته باشید، رسیدن به اهداف بسیار آسان است تا هرگز به آنها نرسید. تو انسان هستی شما اشتباه می کنید. تو ناقص هستی تو آشفته ای و این اشکالی ندارد. فراموشش نکن

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 17 خرداد ماه 1403 برای متولدین آذر

کارت تاروت: کارت هیروفانت

آذر ماهی جان، شما تمایل به مبارزه با سنت و روال دارید. شما دوست دارید آزاد باشید، چیزی که بسیاری از مردم در مورد شما دوست دارند. اما مطمئن شوید که از کاری که «باید» انجام می‌دهید، صرفاً بر اساس اصول فرار نمی‌کنید. شاید شما از چیز دیگری فرار می کنید و به خود اجازه نمی دهید آن را بپذیرید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 17 خرداد ماه 1403 برای متولدین دی

کارت تاروت: کارت شش جام

دی ماهی عزیز، ممکن است امروز کمی در گذشته گیر کرده باشید. در حالی که نگاه کردن به سال های جوانی با کمی دلتنگی می تواند سرگرم کننده باشد، اما زمانی که شما شروع به نگرانی بیش از حد در مورد اینکه اوضاع چگونه پیش رفته است، به قلمرو خطرناکی می رسد. اگر شروع به فکر کردن در مورد آنچه که «باید» انجام می دادید، وقت آن رسیده است که موضوع را تغییر دهید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 17 خرداد ماه 1403 برای متولدین بهمن

کارت تاروت: کارت چهار شمشیر

بهمن ماهی عزیز، امروز راحت باش ممکن است دوست داشته باشید کار کنید و کارها را انجام دهید، اما چیزی به نام فرسودگی شغلی وجود دارد. شما از آن مصون نیستید حداقل بخشی از روز را به انجام کارهایی اختصاص دهید که به شما احساس شادابی و آرامش می دهد. استرس یک قاتل است و شما باید تا جایی که می توانید از آن طفره بروید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز پنجشنبه 17 خرداد ماه 1403 برای متولدین اسفند

کارت تاروت: کارت نوباوه چوبدست

اسفند ماهی ها، شما به عنوان رویاپرداز زودیاک، انواع کارهایی را دارید که می خواهید انجام دهید، اما شاید زمان کافی برای انجام همه آنها ندارید. امروز، آنچه را که مشتاق آن هستید دنبال کنید. چه ایده ای مدام به ذهن شما خطور می کند؟ اینگونه است که باید بقیه روز خود را به دنبال آن رویا بگذرانید.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع سلام دنیا
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی