کد خبر : 30733

تجاوز جنسی

ماجرای تجاوز به دو دختر نوجوان در باغ متروک به بهانه هک کردن سوالات امتحانی را میخوانید .

به گزارش ورنداز :

تجاوز جنسی به دختر نوجوان

همه چیز از یک توهم برای بدست آوردن نمره عالی شروع شد من سونیا و الناز زنگ تفریح در حیاط مدرسه به دنبال راهی بودیم که به سوالات امتحان دسترسی پیدا کنیم آنطور که متوجه شده بودیم سوالات در گوشی خانم مدیر بود باید به گوشی خانم مدیر دسترسی پیدا می‌کردیم تا بتونیم سوالات رو کپی کنیم، اما این موضوع چطور ممکن بود تا اینکه بعد از کلی فکر به این نتیجه رسیدیم که تنها راه هک گوشی خانم مدیر است. سونیا که مدعی شده بود یک هکر خوب سراغ داره برای همین رفت سراغش آنطور که او می‌گفت هکر۴میلیون میخواست تا نقشه ما را عملی کند.در این پرونده سه دختر نوجوان بنام مهیا سونیا و الناز هر کدام به دنبال فقدان نیاز‌های عاطفی که داشتند در جریان این ماجرا قرار گرفتند سونیا که از مدت‌ها قبل پدرومادرش از هم جدا شده و با مادر و خواهرش زندگی می‌کند و مادر به خاطر تامین معیشت نتوانسته محبت و نیاز‌های عاطفی اورا تامین کند و از همان ابتدا به دلیل اعتیادی که پدرش داشته از این موهبت برخورد نبوده است در روابط اجتماعی نتوانسته درست عمل کند و در نهایت مجذوب دوستان غیر هم جنس خود قرار گرفته است.عشق در نوجوانی یک تحول عاطفی بزرگ برای هر فردی است. در این سن نوجوانان سخت‌تر می‌توانند احساساتشان را مدیریت کنند. بدن و مغز نوجوان با سرعت زیادی به سمت بالغ شدن می‌رود. ظاهر بچه‌ها از کودکی به بزرگسالی تغییر کرده و خصوصیات جنسی ثانویه در آن‌ها ایجاد می‌گردد.هورمون‌های زنانه و مردانه در بدن دختر و پسر افزایش می‌یابد و نوجوانان ممکن است از جنسی شدن بدنشان احساس خجالت کنند. همچنین مغز آن‌ها به مانند یک کار در حال پیشرفت توصیف شده که در آن برخی از نواحی سریع‌تر از سایر قسمت‌ها به بلوغ می‌رسد که همین منجر به عدم تطابق بین رشد فیزیکی، عاطفی و شناختی میگردد.

عشق نوجوانان با تجربه‌ای همه جانبه از عاشق شدن آغاز می‌گردد. وقتی عاشق شده اید نمی‌توانید غذا بخورید، بخوابید و به هیچ کس و هیچ چیز دیگری غیر از معشوقتان فکر کنید. نوجوانان عاشق ۲۴ ساعت شبانه روز را با هم وقت می‌گذرانند، زیرا فکر می‌کنند اگر دائم با هم ارتباط نگیرند یعنی همدیگر را دوست ندارند.دوستی در این دوران به نوجوانان اعتماد به نفس می‌دهد. گاهی این اعتماد به نفس‌ها کذایی است و نمیتوان انرا واقعی دانست در طول این دوره، فرزند شما تغییرات زیادی را تجربه می‌کند. بغیر از بلوغ آن‌ها علایق جدیدی پیدا کنند، سبک لباس پوشیدن خود را عوض می‌کنند و با افراد جدید دوست می‌شوند.

همانطور که گفتیم اگر خانواده‌ها بستر مناسبی برای نوجوانان فراهم کنند تا آن‌ها بتوانند آزادانه در خصوص مسائل مختلف سخن بگویند، مشورت بگیرند و … نوجوانان به خوبی این مراحل حساس را پشت سر می‌گذارند و با آگاهی وارد رابطه می‌شوند تا نه به خودشان نه به فرد مقابل اسیبی نرسد.اما اگر فکر می‌کنید که با اینکار نوجوانان حد و مرز‌ها را از بین می‌برند یا به قول معروف رویشان باز می‌شود یا اینکه اصلا دوست ندارید که در خصوص عشق و عاشقی در نوجوانی یا تغییرات جسمی و جنسی با آن‌ها حرف بزنید مشاوره عشق نوجوانی می‌تواند به شما و فرزندانتان کمک کند.

الناز و مهیا نیز که هر کدام صرفا به دنبال گرفتن نمرات ایده آل فریب دوست خودرا خورده و برای کسب نمره درصدد هک گوشی مدیر مدرسه بودند این افکار در نهایت باعث گیر افتادن آن‌ها در تله چند پسر شیطان صفت شده میتواند ضربه‌های زیادی به آن‌ها وارد کرده باشد این شرایط و بحران باید با استفاده از مهارت‌های عملی و علمی مشاوران تحت درمان قرار گیرد.متاسفانه علی رغم اطلاع رسانی‌های انجام شده هنوز تعدادی از والدین از فرزندان خود غفلت کرده و اصلا به تامین نیاز‌های عاطفی آن‌ها چندان توجهی ندارد. این فقدان‌ها باعث جذب به گروه دوستان ناباب شده که سرانجام بدی را به دنبال خواهد داشت.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع ایرنا
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی