کد خبر : 30732

فال تاروت | فال تاروت ۱۶ خرداد

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :
فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال تاروت متولدین فروردین

کارت تاروت: کارت هفت شمشیر

فروردینی ماهی جان، پیمودن مسیر شایسته همیشه بهترین راه نیست و گاهی اوقات برای رسیدن به آنچه می خواهید فقط باید حیله گری کنید. ممکن است در محل کار شما بی انصافی در بازی وجود داشته باشد. بهتر است برنامه های کاری خود را برای کسی فاش نکنید. در این سرعت سریع زندگی رقابت و رقابت نیز وجود دارد، رقبای شما بر شما سنگینی می کنند و شما را پشت سر می گذارند.

از طراحی لوگو تا دکور خونه، معماری، آشپزی، مقاله نویسی، تیزر سازی، خلاصه کتاب و …. رو با هوش مصنوعی یاد بگیرین و انجام بدین:

فال تاروت متولدین اردیبهشت

کارت تاروت: کارت پادشاه شمشیر

اردیبهشت ماهی، شما در این زمان بسیار رقابتی و حرفه ای هستید. شما سنگ تمام نمی گذارید و بهترین کار را به کار می گیرید. شما این پتانسیل را دارید که سخت ترین امتحان رقابتی را پشت سر بگذارید و اگر برای این کار درخواست داده اید، با اطمینان مصاحبه را انجام دهید. اگر در یک پست ارشد هستید، از جنبه عاطفی همکاران خود مراقبت کنید، قصد آسیب رساندن به آنها را نداشته باشید.

فال تاروت برای متولدین خرداد

کارت تاروت: کارت ملکه شمشیر

خرداد ماهی عزیز، در کل سکان بسیاری از شما احساس تنهایی و دوری می کنید. کسی نیست که احساسات شما را به اشتراک بگذارد. این نیست که شما احساسات ندارید، بلکه جنبه فکری شما بر دیگران مسلط است. شما از طریق یک درک فکری به جای درک احساسی با افراد دیگر ارتباط برقرار می کنید و از واقعیت و منطق برای تصمیم گیری خود استفاده می کنید. زبان انتقادی و طنز شما می تواند به دیگران آسیب برساند.

فال تاروت متولدین تیر

کارت تاروت: کارت مرگ

تیرماهی جان، شما می توانید احساس کنید که تغییر در زندگی شما لازم است. شما می خواهید وضعیتی را که اکنون شما را عذاب می دهد تمام کنید. این می تواند یک رابطه کهنه یا یک شغل رضایت بخش باشد. ایده خوبی است که فصلی را که دیگر برای شما مفید نیست، ببندید. هر تغییری در این زمان باید به عنوان یک نیروی مثبت، پاک کننده و دگرگون کننده در زندگی شما مورد استقبال قرار گیرد. اجازه دهید الگوهای سازنده بیشتری ظاهر شوند

فال تاروت متولدین مرداد

کارت تاروت: کارت شوالیه سکه

مرداد ماهی، امروز بیشتر روی پول تمرکز می کنید. همه مسائل مالی باید به خوبی پیگیری شود. اگر مقداری پول یا چیزی که اعتبار داده اید بدهکار هستید، اکنون زمان بازگشت است. اگر پول داده اید به شما برمی گردد. در رابطه باید بیشتر از اینکه بخواهید ببخشید. در صورت نیاز به کمک مالی دست کمک خود را دراز کنید. افزایش یا ارزیابی در حقوق شما می تواند برای شما پاداش و شناخت به همراه داشته باشد.

فال تاروت متولدین شهریور

کارت تاروت: کارت امپراطور

شهریور ماهی، از شما انتظار یک تصمیم پخته و منطقی می رود که در این زمان بسیار مهم خواهد بود. توجه خود را کاملاً بر روی هدف خود متمرکز کنید و بسیار مراقب باشید که نقاط ضعف یا شک شخصی را آشکار نکنید. ممکن است در مورد قراردادهای قراردادی، تقسیم سود، یارانه ها یا مدیریت بحث کنید. از طریق قدرت اراده و خود کنترلی شما سر جلسه و با راه حل بیرون می آیید.

فال تاروت متولدین مهر

کارت تاروت: کارت پنج سکه

مهرماهی عزیز، ممکن است ضرر در تجارت وجود داشته باشد یا محدودیت های مالی به شما تنش می دهد. سلامتی افراد ارشد خانواده دغدغه اصلی شماست. به نظر می رسد هر تلاشی که برای راضی نگه داشتن شریک یا معشوق انجام می دهید امروز کارساز نخواهد بود. مردم با شما مخالفت خواهند کرد، با نظرات شما مخالفت خواهند کرد. امروز روزی نیست که دیدگاه خود را مطرح کنید. در محل کار نیز می توان با موقعیت های متناقض مواجه شد.

فال تاروت متولدین آبان

کارت تاروت: کارت نه جام

آبان ماهی ها، اکنون از پاداش تلاش خود لذت می برید. طرز فکر شاد و شاد شما در شخصیت شما منعکس خواهد شد. تو امروز می درخشی رضایت عاطفی از طریق رابطه سالم نشان داده می شود. محبت نزدیکان و عزیزان، دغدغه آنها قدرت بزرگتر شماست. کسانی که به دنبال عشق هستند، فرد مناسبی را در زندگی پیدا می کنند. روابط موجود پخته تر و شدیدتر خواهد بود.

فال تاروت متولدین آذر

کارت تاروت: کارت مرد به دار آویخته

آذر ماهی جان، ممکن است احساس عزت نفس پایین و ناامیدی داشته باشید، همه چیز در کنترل شما نیست. کسانی که خودشان کار می کنند ممکن است به هر طریقی با کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل یا حتی وسیله نقلیه خود با مشکل مواجه شوند، ممکن است باعث شود روی انگشتان پا بدوید. در برقراری ارتباط با دیگران مشکل دارید یا ممکن است در انجام کارهای فوری احساس خستگی کنید.

فال تاروت متولدین دی

کارت تاروت: کارت خورشید

دی ماهی عزیز، می شد از رفاه، پیشرفت و خوشبختی لذت برد. متوجه می‌شوید که اوضاع تا سطح رضایت خوب پیش می‌رود. ممکن است مراسم فرخنده‌ای در خانه برگزار شود، تولد فرزند، ازدواج، نامزدی یا موفقیت‌های شغلی نشانه‌های آن هستند. از دستاوردهای خود احساس خوشحالی می کنید. از سلامتی، گرمی و محبت نزدیکان و عزیزان برخوردارید.

فال تاروت متولدین بهمن

کارت تاروت: کارت قضاوت

بهمن ماهی عزیز، از اشتباهات خود درس بگیرید. تمام قطعات پازل زندگی شما در نهایت در کنار هم قرار می گیرند تا تصویری یکپارچه از داستان زندگی شما را تشکیل دهند و این ادغام به شما کمک می کند تا هر زخم عمیقی را التیام دهید. کاری را که در گذشته انجام داده اید تکرار نکنید. مراجعه به یک درمانگر باید مطمئن شوید که آن را دنبال می کنید. اکنون زمان آن است که مراقب سلامتی خود باشید. ببینید که برای درمان خود به پزشک مناسب مراجعه می کنید.

فال تاروت متولدین اسفند

کارت تاروت: کارت نوباوه چوبدست

اسفند ماهی ها، خبر لقاح یا تولد فرزند در خانواده روی کارت است. جرقه جدیدی از خلاقیت و روحیه نوآورانه به شما انگیزه می دهد تا کاری متفاوت از دیگران انجام دهید. شما می توانید یک طاقچه برای خود ایجاد کنید. یک عملکرد عالی و فداکاری شما باعث ارتقای شما خواهد شد. این حق شروع کسب و کار جدید و سرمایه گذاری جدید با ریسک شماست.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع مدیر منتور
ارسال نظر

تبلیغات متنی