کد خبر : 30716

فال ابجد | فال ابجد ۱۵ خرداد

فال ابجد، که به عنوان "فال چوب" نیز شناخته می‌شود، یکی از قدیمی‌ترین روش‌های طالع بینی در ایران است که ریشه در تاریخ و فرهنگ این سرزمین دارد.

به گزارش ورنداز :

فال ابجد 

فال ابجد، که به عنوان "فال چوب" نیز شناخته می‌شود، یکی از قدیمی‌ترین روش‌های طالع بینی در ایران است که ریشه در تاریخ و فرهنگ این سرزمین دارد.

فال ابجد متولدین فروردین ماه

ابجد فال شما : ج ج د

تعبیر فال ابجد: امروز بخش بزرگی از ناراحتی‌های شما واضح و روشن نیست اما به معنی این نیست که اصلا وجود ندارد. ممکن است شما احساس کنید که به سمت ناشناخته‌ها هدایت می‌شوید زیرا دقیقا نمی‌دانید که دیگران چه احساساتی دارند. هرقدر که بیشتر سعی می‌کنید قطعه گمشده این پازل را پیدا کنید آشفته‌تر می‌شوید. چند نفس عمیق بکشید؛ اجازه بدهید نیازمندی شما تمام مشکلات را یک روزه حل کند.

فال ابجد متولدین اردیبهشت ماه

ابجد فال شما : ب آ آ

تعبیر فال ابجد: امروز ارتباط های شما به طرز عجیبی خوب پیش می رود و موجب تعجب خودتان نیز می شود. همه غبار تردیدها کنار می رود و می توانید درک و دید درستی به همه افراد و رویدادها داشته باشید. امروز با دید دقیقی که دارید می توانید دوستی ها یا ارتباط های تازه ای را آغاز کنید. ارتباط هایی که هیچ سودی برای شما ندارد را به طور کامل قطع کنید و با آدم هایی که انرژی منفی دارند دوستی خود را ادامه ندهید.

فال ابجد متولدین خرداد ماه

ابجد فال شما : ب ب د

تعبیر فال ابجد: ممکن است شما دوست داشته باشید که رویه خود را تغییر داده و از زندگی‌تان لذت ببرید اما به نظر می‌رسد دیگران نسبت به شما تصور دیگری را در ذهن دارند. اگرچه شما باید سعی کنید که با توجه به برنامه‌هایتان پیش بروید اما اگر به نقطه‌ای رسیدید که فکر کردید نباید تا اینجا پیشروی می‌کردید نگرانی به دل راه ندهید. فقط چند نفس عمیق کشیده و مرزهایی که برای خودتان تعیین کرده‌اید را به دیگران نیز بگویید تا از راهی که شما برگزیده‌اید متعجب نشوند.

فال ابجد متولدین تیر ماه

ابجد فال شما : آ آ ب

تعبیر فال ابجد: شما امروز به جزئیات فراوانی که در زندگی تان روی هم انباشته شده اند اهمیت می‌دهید. شما معمولا خیلی راحت مسئولیت‌هایتان را یکی یکی انجام داده و بعد سراغ بعدی می‌روید اما حالا نمی‌توانید به راحتی تشخیص دهید که کجا باید بروید اما موکول کردن کارهایتان به روزهای بعدی نیز ایده چندان خوبی نیست، چراکه هرچه زمان بگذرد مشکلات دیگری از راه می‌رسد. پس شجاع باشید و خیلی زود آستین‌هایتان را بالا زده و شروع به کار کنید!

فال ابجد متولدین مرداد ماه

ابجد فال شما : آ آ ج

تعبیر فال ابجد: امروز باید منتظر تغییرات عظیمی در زندگی باشید. طوفانی در زندگی شما می آید و هرچه بدی و ناراحتی است با خود می برد. همه ابرهای تیره کنار خواهد رفت و آفتاب در آسمان دل شما خواهد درخشید. چشمان خود را باز کنید و فرصت ها را درست و دقیق ببینید. شما به طور کامل آمادگی تغییر را دارید پس آن را پس نزنید. با ایمان به خود و رویدادهایی که کائنات برایتان در نظر گرفته است به جلو و آینده درخشان پیش بروید.

فال ابجد متولدین شهریور ماه

ابجد فال شما : د د ج

تعبیر فال ابجد: امروز وقت بگذارید و افرادی را که در ارتباط با شما هستند دسته بندی کنید؛ دوستان، دشمنان، افرادی که بودن شان خوب است و افرادی که نباید دیگر با آنها در ارتباط باشید. خوشبختانه امروز دید خوبی به همه مسائل دارید و دقیق و درست می توانید تصمیم گیری و برنامه ریزی کنید. همه ابرهای تیره که مانع نگاه درست شما می شود، کنار رفته اند.

فال ابجد متولدین مهر ماه

ابجد فال شما : د د ب

تعبیر فال ابجد: امروز ممکن است برای اینکه با دیگران بتوانید به سادگی ارتباط برقرار کنید نیاز داشته باشید که کمی در رفتارهای خود تغییر ایجاد کنید و خودتان را با دیگران هماهنگ کنید. سرعت کارهای امروز ممکن است کمی سریع تر از آنچه باشد که انتظارش را دارید و این وضع شما را کمی ناراحت کند. یادتان باشد که دیگران نمی توانند ذهن شما را بخوانند و آنها به راحتی پیام های رمزی شما را دریافت نمی کنند. اگر می خواهید چیزی را به آنها بگویید بهتر است خیلی رک و بی پرده بگویید و هم خودتان و هم دیگران را راحت کنید.

فال ابجد متولدین آبان ماه

ابجد فال شما : د د آ

تعبیر فال ابجد: امروز تصمیم گیری برای شما سخت است و در مورد اینکه چه کار باید بکنید دودل هستید. پیدا کردن راه حل برای مشکلات تان برایتان سخت خواهد بود اما خودتان را ناراحت نکنید، امروز آخر دنیا نیست و فردایی هم در کار است. اگر تصمیم گیری برایتان سخت است و نیاز به فکر کردن دارید این کار را به فردا واگذار کنید. تا فردا انجام این کار خیلی راحت تر خواهد بود. امروز را به جمع آوری و تحلیل اطلاعات اختصاص دهید. احساس می کنید که قدرتی عظیم و غیرقابل پیش بینی احساسات شما را کنترل می کند. با جریان زندگی پیش بروید و به خودتان فشار نیاورید.

فال ابجد متولدین آذر ماه

ابجد فال شما : د د د

تعبیر فال ابجد: امروز سرشار از انرژی خواهید بود و خواهید توانست بسیاری از کارهایی که قصد انجام آنها را دارید به سادگی انجام دهید. فقط یادتان باشد که گاهی لازم است بیش از یک کار را در یک لحظه به طور همزمان انجام دهید. اتفاقات پیش بینی نشده بخشی جدا نشدنی از امروز برای همه خواهد بود و شما هم از این قضیه مستثنا نیستید اما این اتفاقات لطمه ای را به امروز شما وارد نخواهد کرد. امروز خیلی راحت خواهید توانست درمورد افکار و احساسات تان با دیگران حرف بزنید و آنها نیز به راحتی شما را درک خواهند کرد.

فال ابجد متولدین دی ماه

ابجد فال شما : ج ج ج

تعبیر فال ابجد: امروز برای شما روز بسیار خوبی خواهد، خیلی بهتر از آنچه که فکرش را بکنید! اتفاق های امروز طبق خواسته شما و همانطور که انتظار دارید پیش خواهد رفت. تنها چیزی که باید حواس تان به آن باشد این است که احساسات تان برای دیگران کمی غیر قابل درک خواهد بود. با این حال کلام شما از قدرتی بسیار برخوردار است و دیگران به حرف هایتان گوش خواهند داد. درواقع گفته های شما با انرژی امروز در تطابق هستند و به نفع شان است که به حرف های شما توجه کنند. ما اغلب ندای قلب مان را نادیده می گیریم چراکه آمادگی پذیرش آن را نداریم. به جای این کار به آنچه که از درون به شما الهام می شود اعتماد کنید و احساسات خود را باور داشته باشید.

فال ابجد متولدین بهمن ماه

ابجد فال شما : ب ب ب

تعبیر فال ابجد: امروز احتمال دارد که کارهایتان طبق برنامه پیش نرود. اطرافیان تان به ویژه در زمینه های عاطفی ممکن است رفتارهای عجیب و غریب و غیر قابل پیش بینی از خودشان بروز دهند. احساسات شما برای خودتان هم کمی غیر قابل درک است و نمی دانید در درون تان چه خبر است. هر کاری که از دست تان بر می آید را انجام دهید تا نگرش مثبت خود را حفظ کنید. در این هفته از لحاظ عاطفی بسیار خوش شانس خواهید بود و رابطه تان همان طور که دل تان می خواهد پیش خواهد رفت.

فال ابجد متولدین اسفند ماه

ابجد فال شما : آ آ آ

تعبیر فال ابجد: امروز تصمیم گرفتن در مورد هیچ چیزی برای شما راحت نخواهد بود. کارها کمی بهم ریخته و مبهم است اما اصلا خودتان را برای این موضوع نگران و ناراحت نکنید چراکه شما پر از انرژی هستید و می توانید از پس این اوضاع بربیایید. افرادی از گذشته ممکن است سر و کله شان پیدا شود و شما را حسابی غافلگیر کنند. اگر اتفاقات غیرمنتظره حتی دقیق ترین برنامه هایتان را بهم ریخت این موضوع را به یاد داشته باشید که امروز برای همه همینطور است و به خودتان سخت نگیرید.

 

 

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع مدیر منتور
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی