کد خبر : 30705

فال تاروت | فال تاروت ۱۴ خرداد

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز را میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت 

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز را میخوانید .

فال تاروت متولدین فروردین

کارت تاروت: کارت درویش (زاهد)

فروردینی ماهی جان، با این حال معنویت و دلبستگی شما به خدا کمی شما را متدین می کند و پاسخ پرسش های خود را در تنهایی می یابید. هنگامی که در مشکل هستید همیشه یک نور الهی وجود دارد که راه شما را روشن می کند و به شما قدرت می بخشد. این زمان برای از دست دادن امید نیست، حتی اگر همه چیز طبق خواسته شما پیش نرود. به خود و قدرت های متعال ایمان داشته باشید.

از طراحی لوگو تا دکور خونه، معماری، آشپزی، مقاله نویسی، تیزر سازی، خلاصه کتاب و …. رو با هوش مصنوعی یاد بگیرین و انجام بدین:

فال تاروت متولدین اردیبهشت

کارت تاروت: کارت احمق

اردیبهشت ماهی، سفر هنوز شروع نشده است. شما ایده های جدید، امیدهای جدید و پروژه جدیدی در دست دارید. تمام برنامه ریزی ها روی کاغذها گذاشته شده است. اگر با یک تصمیم یا لحظه شک مواجه هستید، نیرویی وجود دارد که شما را تشویق می کند که به خودتان ایمان داشته باشید و از قلب خود پیروی کنید، مهم نیست که چقدر انگیزه های شما دیوانه کننده یا احمقانه به نظر می رسد. مراقب مخالفان یا کسانی که به شما حسادت می کنند باشید. آنچه در ذهن شماست را به هیچ کس فاش نکنید.

فال تاروت متولدین خرداد

کارت تاروت: کارت مرگ

خرداد ماهی عزیز، شما می توانید تجدید و تحول را به زندگی خود بیاورید. پایان یک مرحله اصلی از زندگی شما و شروع چیزی بسیار ارزشمندتر و مهمتر در کارت است. شما باید گذشته را پشت سر بگذارید و آماده پذیرش فرصت های جدید باشید. این می تواند هر چیزی باشد، یک شغل جدید، یک رابطه جدید یا خانه جدید یا فقط احساس آزادی از انرژی های منفی که در این زمان در اطراف شما موج می زند.

فال تاروت متولدین تیر

کارت تاروت: کارت پادشاه جام

تیرماهی جان، شما می توانید بر اساس اعتدال و درک، پیوند قوی ایجاد کنید. از نظر عاطفی احساس تعادل و کنترل می کنید. شما درک بسیار عمیقی از احساسات و عواطف خود دارید و می توانید با ظرافت با عزیزان و نزدیکان خود ارتباط برقرار کنید. همچنین، بدانید که این یک هدیه باورنکردنی است که دارید و آماده باشید تا ثبات عاطفی و رویکرد آرام خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

فال تاروت متولدین شهریور

کارت تاروت: کارت دو جام

شهریور ماهی، پیوند عالی، شراکت متعادل، تعهد و همه چیزهایی که بیشتر ما در رابطه با عشق و رابطه به آنها امیدواریم، در کارت است. اگر به دنبال عشق هستید، به احتمال بسیار زیاد به زودی به راه خود خواهید رسید. آروم باش. ممکن است با شخصی مورد علاقه و انتخاب خود ملاقات کنید. کسانی که از قبل با هم رابطه دارند می توانند امروز پیشنهاد ازدواج بدهند.

فال تاروت متولدین مهر

کارت تاروت: کارت نوباوه شمشیر

مهرماهی عزیز، امروز احساس می کنید فردی جوان، پرانرژی و بسیار فعال هستید. اما بی قرار نشو نمی توانید منتظر بمانید تا پروژه یا ایده جدیدی را شروع کنید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. شما تمام پروژه ها، سرمایه گذاری ها و سفرهای جدید را با انرژی و هیجان زیادی شروع می کنید. بررسی کنید!!آیا شما می توانید آن را حفظ کنید! از آنجایی که شروع همیشه امیدوارکننده به نظر می رسد، اما برای حفظ سرعت، تعهد لازم است.

فال تاروت متولدین آذر

کارت تاروت: کارت یک شمشیر

آذر ماهی جان، رویکرد منطقی و تحلیلی شما به مسائل می تواند شما را مشغول کند. شما مبتکر و محقق هستید و هیچ چیز را بدون واقعیت نمی پذیرید. شما از حقیقت و نظم پیروی می کنید. حتی اگر اکنون چالش هایی را تجربه می کنید، این تنها بخشی از سفر شما به سمت چیزی بسیار مثبت تر است. در نهایت شما این زمان را فقط یک ضربه کوچک در رادار خواهید دید و به سادگی باعث قوی تر شدن شما خواهد شد. روی اهداف بلند مدت خود متمرکز بمانید.

فال تاروت متولدین دی

کارت تاروت: کارت ده شمشیر

دی ماهی عزیز، اگر به دنبال کار یا شراکت هستید، ممکن است به مکان اشتباهی نگاه کنید. آن را بررسی کنید. شما در جستجوی آزادی هستید. فضای شما را می خواهید، کاری انجام نمی دهید. محدودیت ها روز شما را رقم خواهند زد. فقط آرام باش!!! صبر کلید است. ممکن است اخیراً دوران بسیار سختی را پشت سر گذاشته باشید. فقط مطمئن باشید که همان اشتباهاتی را که به مشکل کمک کرده است مرتکب نمی شوید.

فال تاروت متولدین بهمن

کارت تاروت: کارت ملکه جام

بهمن ماهی عزیز، اگر مرد هستید، یک زن بالغ پشتیبان خوبی برای شما خواهد بود تا وضعیت را به نفع خود در جبهه حرفه ای تغییر دهید. قدرت شهودی شما عالی است. به خصوص در زمینه روابط، شهود شما را راهنمایی می کند که چه چیزی اشتباه است و چه چیزی درست است. شما قادر خواهید بود راه حل مناسبی برای مشکلات مربوط به عواطف و احساسات پیدا کنید. کسی که برایت مهم است را در آغوش بگیر خانم ها، می توانند در خانه احساساتی باشند، آنها وقت خود را صرف تبدیل خانه به خانه ای شیرین می کنند. سلامتی خود را نادیده نگیرید!!!

فال تاروت متولدین اسفند

کارت تاروت: کارت ملکه چوبدست

اسفند ماهی ها، انرژی مثبت در اطراف احساس می شد. این زمانی است که شما از نظر جسمی، ذهنی و عاطفی در بهترین حالت خود هستید. سلامتی، سرزندگی و نشاط درونی شما را سرشار از انرژی و الهام مداوم می کند. ترفیع، ارتقاء یا تعیین در کارت موجود است. شما می توانید تصمیم مهمی در رابطه با شغل یا رابطه بگیرید، زیرا بسیار سالم و مستدل هستید.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع سرگرمی روز
ارسال نظر

تبلیغات متنی