کد خبر : 30610

فال تاروت | فال تاروت ۸ خرداد

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال تاروت متولدین فروردین

کارت تاروت: کارت تک شمشیر

فروردینی ماهی جان، به نظر می رسد همه چیز برای شما در مسیر درستی پیش می رود. شما امروز ایده ای در ذهن خود دارید که می خواهید آن را اجرا کنید. این زمان بسیار خوبی برای ریسک کردن اهداف دوردست است. خلاقیت و اشتیاق شما به شما انگیزه می دهد تا امروز چند مایل بیشتر پیاده روی کنید. پیام خوب ترفیع، تولد فرزند، ازدواج یا نامزدی روی کارت موجود است.

فال تاروت متولدین اردیبهشت

کارت تاروت: کارت شوالیه چوبدست

اردیبهشت ماهی، برای یک سفر آماده باشید، شما در مسیر سریع هستید و معتقدید که چیزها را برای فردا رها نکنید. حال مهم است. ممکن است برخی تصمیمات سریع برای اجرای کارها اتخاذ شود. شما می خواهید محل سکونت یا دکوراسیون محل سکونت / دفتر را تغییر دهید. تغییر مکان می تواند شما را مشغول کند. اگر فرصت شغلی وجود دارد و می خواهید از آن استفاده کنید، همین الان از آن استفاده کنید.

فال تاروت متولدین خرداد

کارت تاروت: کارت هیروفانت

خرداد ماهی عزیز، معنویت و ارزش های سنتی شما امروز مهم هستند. هر چیزی که فکر می کنید با قوانین خاصی مشخص شده است. آموزه ها، تحصیل دین روی کارت است. همانطور که به این فکر می کنید که دوست دارید همه چیز چگونه باشد، می توانید از آگاهی درونی خود راهنمایی بگیرید که چگونه آن رویاها را آشکار کنید. متوجه خواهید شد که قدرت صدای درونی شما ممکن است به شما کمک کند تا برنامه ای را طراحی کنید که به نفع شما باشد.

فال تاروت متولدین تیر

کارت تاروت: کارت سه جام

تیرماهی جان، شما به موفقیت دست یافته اید، ممکن است کوچک یا بزرگ باشد و در حال و هوای جشن هستید. شما به زندگی شادتر نگاه می کنید تا از بودن در کنار شما لذت ببرید. شما وقت خود را به سرگرمی، مهمانی و جشن می گذرانید. دوستان مهم هستند، شما دوستان دوست داشتنی را دوست دارید که بغل شما را بگیرند. به نظر می رسد زندگی شیرین است و شما می خواهید شاد باشید.

فال تاروت متولدین مرداد

کارت تاروت: کارت نوباوه شمشیر

مرداد ماهی، شما هم از نظر جسمی و هم از نظر ذهنی پر جنب و جوش و فعال هستید. این دوره ای است که باید پیشرفت فعلی را ارزیابی کنید و در مورد کاشت بذر برای رشد و توسعه آینده فکر کنید. این یک دوره باروری است که تخیل شما بالا می رود و در جهت مثبت سرعت می بخشد. کسانی که برای کنکور و مصاحبه های شغلی حاضر می شوند، می توانند خوب عمل کنند و به موفقیت برسند.

فال تاروت متولدین شهریور

کارت تاروت: کارت پادشاه شمشیر

شهریور ماهی، امروز خود را در موقعیت قدرت می یابید، اما اجازه ندهید از ذهن شما خارج شود. اگر بیش از حد سلطه جو هستید، می توانید افراد مهم را علیه خود قرار دهید. روی زمین بمانید و از انرژی روز لذت ببرید. شما این پتانسیل را دارید که غیرممکن ها را به ممکن تبدیل کنید. با تیم و برای دید وسیع کار کنید. قدرت کلام شما قوی تر از عمل است.

فال تاروت متولدین مهر

کارت تاروت: کارت مرد به دار آویخته

مهرماهی عزیز، شما در زندگی خود احساس گیر افتادن یا محدودیت می کنید. شما باید با این موضوع ارتباط برقرار کنید که چرا چنین احساسی دارید و برای رهایی خود از این محدودیت ها تلاش کنید. ممکن است لازم باشد آسیب پذیرتر شوید و در برابر تجربیات مختلف باز شوید. اگر شما گشاده رو و رسا نباشید، منطقه رابطه می تواند تحت تأثیر قرار گیرد. درباره آینده روابط خود ایده روشنی داشته باشید، فقط زمان را از دست ندهید.

فال تاروت متولدین آبان

کارت تاروت: کارت سه سکه

آبان ماهی ها، پول دریافتی امروز خوب است و حجم کار شما نیز همینطور خواهد بود. شما با طرز کار، استاندارد و کیفیت کار ارزیابی می شوید. پتانسیل خلاق بهترین است. ممکن است در خانواده تمدید شود، یا ممکن است مهمان از راه برسد که ممکن است بار کاری شما را بیشتر کند. افزایش نیازهای داخلی می تواند بر کیفیت کار شما تأثیر بگذارد. مدیریت زمان می تواند شما را در همه زمینه ها تعادل ایجاد کند.

فال تاروت متولدین آذر

کارت تاروت: کارت چهار شمشیر

آذر ماهی جان، هدف زندگی شما چیست؟ هدف شما با تکامل شما تغییر می کند. هر سال انسان بهتری می شوید و مهارت های جدید و بهبود یافته ای به دست می آورید که به شما امکان می دهد بیشتر باشید و بیشتر از خود به دیگران بدهید. کارت تاروت امروز به شما این امکان را می دهد که بدانید وقت آن است که در مورد آینده فکر کنید. خودتان را در 5، 10 یا 15 سال آینده کجا می بینید؟ نمی دانم؟ زمانی را برای فکر کردن در مورد آن اختصاص دهید.

فال تاروت متولدین دی

کارت تاروت: کارت ماه

دی ماهی عزیز، امروز به انگیزه های دیگران مشکوک خواهید شد، بعداً به گذشته نگاه می کنید و آرزو می کنید که ای کاش اینقدر بی اعتماد نبودید. احساس استرس و تنهایی می کنید. روابط عاشقانه به توجه شما نیاز دارد، اما ذهن شما به شما اجازه نمی دهد که با مردم معاشرت کنید و ارتباط برقرار کنید. سعی کنید مسائل را چه شخصی و چه حرفه ای مثبت ارزیابی کنید و خونسرد باشید.

فال تاروت متولدین بهمن

کارت تاروت: کارت هفت چوبدست

بهمن ماهی عزیز، شما محکم و مصمم هستید و به صورت عملی به اهداف نزدیک می شوید که ممکن است امروز احساس بهره وری بیشتری در شما ایجاد کند. متوجه می‌شوید که داشتن یک برنامه عملی سنجیده می‌تواند به شما در بیان خواسته‌هایتان در آینده کمک کند. تمرکز، تمرکز و پشتکار به شما سود زیادی خواهد داد. شما این پتانسیل را دارید که خودتان را ثابت کنید.

فال تاروت متولدین اسفند

کارت تاروت: کارت حاکم چوبدست

اسفند ماهی ها، شما امروز به شدت کنش گرا هستید و به طور باورنکردنی در مورد پیگیری ایده یا پروژه جدیدی که در ذهن دارید الهام گرفته و مشتاق هستید. می توانید از انرژی خلاقانه و اشتیاق خود برای برداشتن اولین قدم ها و اجرای این پروژه استفاده کنید. تحت رهبری شما مردم شعله ور خواهند شد. شما باید راهی پیدا کنید تا این انرژی را به شکلی موثر بیان کنید که در بلندمدت به شما کمک کند.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع مدیر منتور
ارسال نظر

تبلیغات متنی