کد خبر : 30598

فال روزانه | فال روزانه ۷ خرداد

فال روزانه متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال روزانه

فال روزانه متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال روز دوشنبه ۷ خردادبرای متولدین فروردین

امروز پر از عشق هستید، بنابراین از این فرصت استفاده کنید و به دل طبیعت بزنید تا انرژی تان چندین برابر شود. اگر در زندگی تان هیچ راهی برای تخلیه انرژی ندارید، بهتر است که آن را در برنامه تان جای دهید. به عنوان مثال ورزش کردن یا کارهای هنری می تواند به زندگی شما آرامش بیشتری ببخشد. فردی را از زندگی تان بیرون انداخته اید اما حال دوست دارید که با او بار دیگر در ارتباط باشید. اگر هم منطق و هم احساسات تان این کار را تایید می کند، درنگ نکنید.

فال روز ۷ خرداد برای متولدین اردیبهشت

بهتر است که امروز را در خانه بگذرانید و به کارهای خانه نظم دهید. شاید فکر کنید که این کار در حال حاضر بی فایده و وقت گیر است اما پس از آن می فهمید که علاوه بر اطراف تان، ذهن تان نیز نظم و آرامش بیشتری پیدا کرده است. اگر چه شما به سلامتی خود اهمیت می دهید اما شاید بد نباشد که این ماه بیشتر برای آن وقت بگذارید. فردی روی شما تاثیر زیادی گذاشته است اما در برخورد با او مراقب باشید زیرا خط قرمزهایی وجود دارد که نباید آنها را رد کنید. هر چه در این راه عاقلانه تر عمل کنید، بهتر است.

فال روز ۷ خرداد ماه ۱۴۰۳ برای متولدین خرداد

آنچه امروز بدان احتیاج دارید، اندکی استراحت است. کارهای زیادی برای انجام دارید اما بهتر است که آنها را به تعویق بیاندازید. تمام نشانه ها حاکی از آن است که در خانه ماندن امروز به نفع شماست، پس بدون نگرانی روز خود را آنطور که دلتان می خواد و به آرامش می رسید، سپری کنید. خودتان را برای یک اتفاق بزرگ آماده کنید. فردی سر راهتان قرار می گیرد و پیشنهادی به شما می دهد که انتظارش را ندارید. اگر می خواهید مانند ستاره ای بدرخشید، به او پاسخ مثبت دهید.

فال روز دوشنبه ۷ خرداد ماه ۱۴۰۳ برای ماه متولدین تیر

مشکلات مالی شما را گوشه گیر می کند اما این راه درستی نیست که در پیش گرفته اید. به شغلی که دارید اعتماد کنید و قدم هایتان را محکم تر بردارید تا تغییرات بزرگ تری در زندگی تان رخ دهد. به ظواهر تکیه نکنید. سعی کنید که اطلاعات لازم را از عمق مسایل بیرون بکشید. حال زمان خوبی برای بستن قرار داد یا امضا کردن برگه ای نیست. بنابراین هر قول و قراری را به فردا موکول کنید. مطمئنا نتایج بهتری خواهید گرفت. فردی ذهن تان را درگیر کرده اما ارتباط با او غیر ممکن است. شما نیز بهتر است کاری که پشیمانی به سراغ تان می آورد را انجام ندهید.

فال روز دوشنبه ۷ خرداد ماه ۱۴۰۳ برای ماه مرداد

بهترین زمان برای تنهایی همین امروز است. شما اخیرا استرس های زیادی را تجربه کرده اید اما کاری از دست تان بر نمی آید. بهتر است که برای مدتی همه چیز را رها کنید تا زمان خودش گره از کارتان بگشاید. اگر در خانواده تان مشکلی به وجود آمده، خودتان را کنار بکشید. دخالت شما ممکن است سوتفاهم هایی را بوجود آورد که به صلاح تان نیست. به جای آن وقت تان را برای عشق زندگی تان بگذارید که این روزها به شما بیش از هر زمان دیگری محتاج است.

فال روز دوشنبه ۷ خرداد ماه ۱۴۰۳ برای متولدین شهریور

امروز استرس و تنش های زیادی را در ارتباط با دیگران تحمل خواهید کرد. بنابراین هر چه وقت تان را در تنهایی بگذارید، اعصاب تان هم آرام تر است. ایده هایی در مورد رابطه عاطفی تان در سر دارید که می تواند تغییرات موثری را در رابطه عاطفی تان ایجاد کند. اگر در مورد اجرای آنها شک دارید، بهتر است که هر چه زودتر شک و دودلی تان را دور بریزید و وارد عمل شوید. نگرانی شما از شرایط مالی طبیعی است، اما تا چند روز دیگر به کمک یکی از نزدیکان تان از آن رهایی می یابید

فال روز دوشنبه ۷ خرداد ماه ۱۴۰۳ برای متولدین مهر

این روزها زیاد از حد به فکر پول درآوردن هستید و همین موضوع تمام انرژی و وقت شما را گرفته و بدتر از همه عصبی تان کرده است. بهتر است که امروز را روی صندلی راحتی تان بنشینید و کمی ذهن تان را خالی کنید. شما احتیاج به امنیت دارید و آن را جز در کنار خانواده و دوستان تان پیدا نخواهید کرد. بنابراین زمانی را برای گذراندن با آنها خالی کنید. پس از مدتی خواهید دید که زندگی تان چقدر لذت بخش تر از قبل خواهد شد، حتی با درآمدی کمتر.فال روز دوشنبه ۷ خرداد ماه ۱۴۰۳ برای متولدین آبان

امروز احساس شکست ناپذیری دارید. از اینهمه انرژی استفاده کنید و کاری را که تا به حال جرات انجامش را نداشتید، انجام دهید. نه تنها اعتماد به نفس خودتان بالا می رود، بلکه در نگاه دیگران نیز قدرتمندتر از قبل دیده خواهید درخشید. البته یادتان باشد که در هر راهی آهسته اما پیوسته قدم بگذارید در غیر این صورت زود خسته می شوید. فرصت خوبی ست تا با افرادی که زاویه دید مختلفی با شما دارند، دیداری داشته باشید. این کار شما را تشویق می کند تا از محدودیت های خود پایتان را فراتر بگذارید که در نهایت در پیشرفت کاری تان موثر است.

فال روز دوشنبه ۷ خرداد ماه ۱۴۰۳ برای متولدین آذر ماه

امروز روز خوبی برای بیرون رفتن از خانه یا مسافرت نیست. حتی بهتر است که دور کارهای بزرگ مانند پروژه های کاری را نیز خط بکشید. امروز بدون هیچ بهانه ای به خودتان استراحت دهید. اگرچه تلفن های مدام رهایتان نمی کند اما باز از بیرون رفتن از خانه بهتر است. امروز یک فرصت طلایی در اختیارتان قرار می گیرد تا با آن کسی که دوستش دارید در ارتباط باشید. احساس می کنید که رابطه ای عمیق از یک دوست میان تان برقرار است، از این رو صحبت کردن برایتان سخت می شود اما بهتر است که در بیان احساسات تان صادق باشید تا همه چیز به بهترین شکل ممکن پیش رود.

فال روز دوشنبه ۷ خرداد ماه ۱۴۰۳ برای متولدین دی ماه

اگر به دنبال فرصتی برای برقراری ارتباط با فردی هستید، امروز زمان مناسبی نیست. نه شما و نه طرف مقابل تان در شرایط خوبی برای مکالمه به سر نمی برید. بهتر است که قرارتان را به روز دیگری موکول کنید. حرفی شنیده اید که ناراحت تان کرده و باعث شده خودتان را عقب بکشید اما این راه اشتباه است. بهترین استراتژی برای شما این است که توجهی به حرف های دیگران نکنید و راه خودتان را بروید. با گوشه گیری همه چیز به ضرر شما تمام خواهد شد.

فال روز دوشنبه ۷ خرداد ماه ۱۴۰۳ برای متولدین بهمن

لازم نیست که در چنین روزی حرف های دیگران را موشکافی کنید. هر چه ساده تر از آنها بگذرید، اعصاب خودتان آرام تر خواهد بود. مسائل مالی ذهن تان را درگیر کرده است اما نگران نباشید زیرا اطراف تان افراد با اعتمادی هستند که می توانید به آنها تکیه کنید. امروز چیزهای عجیب غریبی را در رابطه عاطفی تان احساس خواهید کرد. دست از پیش داوری بردارید و تنها از جریان آبی که در آن شناور شده اید، نهایت لذت را ببرید.

فال روز دوشنبه ۷ خرداد ماه ۱۴۰۳ برای متولدین اسفند

اخیرا سخت کار کرده اید، به همین دلیل امروز احساس ناتوانی می کنید در حدی که دوست ندارید از تختخواب پایین بیایید. اگر چه ذهن تان درگیر کارهای نیمه تمام است اما بهتر است که امروز را در خانه بمانید و استراحت کنید. خواندن یک کتاب یا دیدن یک فیلم می تواند آرامش خاطر را به شما بازگرداند. هوای امروز شما را به ماجراجویی می طلبد. فرصت خوبی است تا دست عشق زندگی تان را بگیرید و به یک مکانی لذت بخش بروید. خبرهای خوبی را در انتهای روز خواهید شنید که خوشی روزتان را به بهترین شکل ممکن تکمیل می کند.

 

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع نیک صالحی
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی