کد خبر : 30562

فال تاروت | فال تاروت ۵ خرداد

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال تاروت متولدین فروردین

کارت تاروت: کارت هیروفانت

فروردینی ماهی جان، معنویت شما تقویت می شود و دوست دارید زمانی را به نماز اجتماعی، عبادت و کارهای مذهبی بگذرانید. پاسخ بیشتر مشکلات خود را در درون نگری می یابید. شما ممکن است از قدیس مشاوره بگیرید، گورو روحانی، زیارت امکان دیگر است. روز خوبی برای برپایی مراسم فرخنده است، شما احساس برکت خداوند متعال را دارید.

فال تاروت متولدین اردیبهشت

کارت تاروت: کارت قضاوت

اردیبهشت ماهی، ممکن است برای نهایی کردن وضعیتی که باعث تاخیر در تمام کار شما می شود، زمان زیادی صرف کنید. تصمیم نهایی از طرف شما امروز انتظار می رود. شروع های کوچک به چیزهای بزرگتری منجر می شود که می تواند برای شما صادق باشد. ممکن است خیلی ها به شما توصیه کنند که این کار را نکنید و آن کار را انجام ندهید. در نهایت این تصمیم نهایی شما خواهد بود که به شما اعتماد به نفس و فرصتی برای رشد حرفه ای و شخصی می دهد.

فال تاروت متولدین خرداد

کارت تاروت: کارت ماه

خرداد ماهی عزیز، شما خیلی فکر می کنید و در حال حاضر درگیر درگیری ذهنی هستید که چه کاری انجام دهید و چه کاری انجام ندهید. شما زمان کافی را صرف سازماندهی ایده های خود کرده اید و با عزیزان خود صحبت می کنید تا بتوانید نظرات خود را قانع کننده تر بیان کنید. با این حال اطمینان حاصل کنید که منظور شما از آنچه می گویید است. همه چیز در نهایت متعادل می شود، بنابراین شجاعت و ایمان به خود را داشته باشید که در این زمان اجباری است.

فال تاروت متولدین تیر

کارت تاروت: کارت نوباوه چوبدست

تیرماهی جان، ایده‌های خلاقانه اکنون ظاهر می‌شوند، و همینطور فوران انرژی امروز شما خواهد بود و اگر هر دو را ترکیب کنید می‌توانید به غیرممکن‌ها برسید. اشتیاق و آمادگی شما برای رویارویی با هر چالشی به شما انگیزه می دهد که ادامه دهید. خبر خوب بارداری یا تولد فرزند در کارت است. از نظر حرفه ای ممکن است ارتقا پیدا کنید، یا حقوق و دستمزد را برای کسانی که به دنبال کار هستند افزایش دهید.

فال تاروت متولدین مرداد

کارت تاروت: کارت نوباوه سکه

مرداد ماهی، امور مالی شما امروز به پایان خواهد رسید. مشکلات وام، اقساط، بیمه و سرمایه گذاری ملک و غیره که از مدت ها قبل بر شما تاثیر گذاشته بود، بالاخره حل شد. همه چیز تا پایان روز متعادل خواهد شد. همراهی افراد مبتکر شما را مملو از افکار مثبت خواهد کرد. همین امروز پیش بروید و با فردی که به آن فکر می کردید تماس بگیرید.

فال تاروت متولدین شهریور

کارت تاروت: کارت امپراطور

شهریور ماهی، ممکن است متوجه شوید که دیگران بیش از هر زمان دیگری به دنبال راهنمایی شما هستند. بلوغ و صداقت شما مورد توجه قرار گرفته است و ممکن است از شما خواسته شود که پروژه ای را رهبری کنید، کنفرانسی را رهبری کنید یا بر یک فعالیت خاص نظارت کنید. امروز ممکن است به شما فرصت داده شود تا توانایی های رهبری خود را ثابت کنید. نظم و انضباط و رویکرد سنتی شما به کار می تواند کسانی را که در موقعیت قدرت هستند متقاعد کند.

فال تاروت متولدین مهر

کارت تاروت: کارت سه چوبدست

مهرماهی عزیز، رابطه عمیق تر می شود، ممکن است به نظر برسد که پیوندی که شما را با افرادی که در زندگی شما هستند پیوند می دهد می تواند حس شما را عمیق تر کند و حتی ممکن است درک شما از خودتان باشد. در نهایت شما دیگران را از قدرت و پتانسیل های خود آگاه می کنید. اگر در تجارت شراکتی هستید، این روز خوبی برای پیشرفت و افزایش شبکه اجتماعی است.

فال تاروت متولدین آبان

کارت تاروت: کارت تک شمشیر

آبان ماهی ها،تنش عاطفی ممکن است امروز یک درگیری جزئی به سر شما بیاورد. در زمینه روابط با مشکل مواجه می شوید و ممکن است پیوند با افراد تحت تأثیر قرار گیرد. مردم ممکن است شما را قبول کنند. این ممکن است منجر به درگیری و مشاجره شود. اگر چه بسیار دشوار است که عمل خود را با نیت هماهنگ کنید، اما متعادل کردن رویکرد در نهایت باعث موفقیت شما خواهد شد.

فال تاروت متولدین آذر

کارت تاروت: کارت نوباوه شمشیر

آذر ماهی جان، شما امروز با توانایی های ذهنی خود تیزبین هستید. شما در فعالیت های مختلف شرکت می کنید. مصاحبه ها، امتحانات، مسابقات وقت شما را می گیرد. شما همچنین در حال آزمایش عشق افلاطونی هستید زیرا دوستان روشنفکر یا عاشقان توجه شما را جلب می کنند. از نظر اجتماعی نیز آماده باشید. مکاتبات و ارتباطات کتبی نیاز به توجه دارد، در برخورد و بیان خود ملایم و نرم باشید.

فال تاروت متولدین دی

کارت تاروت: کارت عدالت

دی ماهی عزیز، امور شخصی شما ممکن است به یک سمت نسبت به سایرین تغییر کند اما زنگ خطری وجود ندارد. درخواست مشاوره حقوقی در کارت است. کسانی که از رابطه خود خسته شده اند یا به سختی می توانند از آشفتگی بیرون بیایند، امروز قطعاً راه حلی برای مشکل پیدا می شود. موضوع حقوقی در صورت داشتن حکم نهایی به نفع شما اعلام خواهد شد. مثبت و محکم باشید.

فال تاروت متولدین بهمن

کارت تاروت: کارت شوالیه جام

بهمن ماهی عزیز، ممکن است برای ملاقات با شریک زندگی خود مسافت زیادی را طی کنید. عشق در هوا است. وسواس برای بهبود ظاهر فیزیکی، شما را در موقعیتی قرار می دهد. سالن، سالن، اسپا و ماساژ توجه شما را جلب می کند. شما در روابط خواهان هستید، اما بسیار مراقب و بخشنده هستید. تقدیم هدیه یا برآورده کردن آرزوی گرامی همسرتان روی کارت است. شما با قلب و روح از شریک زندگی خود حمایت می کنید.

فال تاروت متولدین اسفند

کارت تاروت: کارت شوالیه شمشیر

اسفند ماهی ها، شما خشمگین هستید و عجله دارید، به نظر می رسد هر تلاشی که برای راضی نگه داشتن شریک یا یکی از عزیزانتان انجام دهید با این نگرش به نتیجه نمی رسد. مهم نیست چه کاری انجام می دهید، آنها در آن ایراد خواهند یافت. روابط هماهنگ با صبر و نگرش نرم شما برقرار می شود، نیت شما درست است و نگرانی برای مردم نیز زیاد است. اما رویکرد شما تا حدودی تهاجمی است. فقط آن را بررسی کنید

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع مدیر منتور
ارسال نظر

تبلیغات متنی