کد خبر : 30397

فال ابجد | فال ابجد ۲۶ اردیبهشت

فال ابجد، که به عنوان "فال چوب" نیز شناخته می‌شود، یکی از قدیمی‌ترین روش‌های طالع بینی در ایران است که ریشه در تاریخ و فرهنگ این سرزمین دارد

به گزارش ورنداز :

فال ابجد 

فال ابجد، که به عنوان "فال چوب" نیز شناخته می‌شود، یکی از قدیمی‌ترین روش‌های طالع بینی در ایران است که ریشه در تاریخ و فرهنگ این سرزمین دارد

 فال ابجد متولدین فروردین

ابجد فال شما: ج آ د

تعبیر: مقصودتان حاصل می شود اما باید دست از عجله و شتاب بردارید و کمی صبور تر باشید. خداوند راه سعادت و خوشبختی را به شما نشان خواهد داد پس فکر نکنید که نسبت به شما بی تفاوت است. برای رسیدن به موفقیت باید آهسته گام بردارید تا آن را بیابید. بهتر است مواظب خیال هایتان باشید زیرا آنقدر قدرتمند هستند که هر چه در عالم خیالتان ببینید هرچند غیر ممکن اما به حقیقت خواهد پیوست. انرژی خود را برای مکالمات بیهوده با شخصی صرف نکنید. منطقی و عمل گرایانه برخورد کنید و قبل از هر توافقی تمام جنبه های مختلف آنرا به دقت بررسی کنید. اگر از موضع قدرت برخورد کنید راحت تر و سریع تر به هدفتان خواهید رسید.

 

 متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د ج ج

تعبیر: مشکلات را برطرف خواهید کرد و خوشبختی و سعادت در انتظار شماست. شخصی در زندگیتان وجود دارد که حسادت هایش نسبت به شما فراوان است و همین امر موجب می‌شود تا آسیب‌هایی به شما برسد. از شخصی خبرهایی دریافت می‌کنید که غم و غصه را از دل تان خواهد برد. به مراد دل خواهید رسید. امروز زمان مناسبی برای شب نشینی و خوش کذرانی نیست، تا می توانید از شلوغی و فعالیت های اجتماعی خودتان را دور نگهدارید. اگر مجبور شدید به تنهایی از پس کاری بربیایید نگرانی و اضطراب به دلتان راه ندهید، از بقیه عقب نمی مانید. اندکی صبور باشید و طبق برنامه هایتان پیش بروید، با کمی سخت کوشی اوضاع مالیتان به زودی تغییرات مثبتی خواهدداشت. رفتاری حساب نشده برایتان گران تمام میشود.

متولدین خرداد

ابجد فال شما: د ج ب

تعبیر: به زودی پولی که به شخصی قرض داده بودید را پس خواهید گرفت و خبرهای خوشحال‌کننده ای به دستتان میرسد که زندگی را برایتان دگرگون خواهد کرد. همواره در زندگی از افرادی با تجربه و آگاه کمک بخواهید تا راه درست را به شما نشان دهند. دست به کاری می زنید که از آن سود بسیاری کسب خواهید کرد. همچنان در راهتان بمانید انشالله که سعادت مند میشوید. مثبت اندیشی خوب است. و به شما کمک بسیار زیادی می تواندبکند.برقراری یک تماس تلفنی برایتان ضروریست از زیر آن طفره نرویدیکی از نزدیکان به نفع شما میدان را خالی خواهد کرد تا به شما نشان دهد که چقدر برایتان اهمیت قائل است. اما نیت خوب او ممکن است اثراتی معکوس داشته باشد.و به ضرر شما تمام شود. در هر صورت او را سرزنش نکنید.و صداقتش را مورد شک و تردید قرار ندهید.

متولدین تیر

ابجد فال شما: د ج آتعبیر: قصد و منظورتان خیر نیست و با این کار زندگی تان را بر باد فنا خواهید داد. سردرگم و آشفته هستید و نمیدانید از زندگی چه میخواهید سعی کنید تا دعا و قرآن بخوانید و آرامش را مجدد وارد زندگیتان کنید. عشق فراوانی به شخصی دارید که از رسیدن به او ناامید شده اید اما فردی کمکتان خواهد کرد تا به مراد دل برسید پس انقدر بی تابی نکنید. این اواخر سرتان اینقدر شلوغ بوده که از خودتان غافل مانده اید این روزها فرصت خوبیست که این بی توجهی را جبران کنید ،در مورد مطلب پیش آمده اگر طوری برخورد کنید که انگار مسئله مهمی در میان نیست و چشمتان را بر روی واقعیت ها ببندید ناگهان مجبور خواهید شد در برابر خود با حقیقتی تلخ از خواب شیرینتان بیدار شوید پیش از آنکه دیر شود با واقعیت ها روبرو شوید و به شکلی منطقی راه حلی برای آنها بیابید

 متولدین مرداد

ابجد فال شما: د ب د

تعبیر: بخت و اقبالتان نیک است و به هر آنچه در آرزویش هستید می رسید. رزق روزی از جانب پروردگار به زندگیتان وارد خواهد شد که شما را از مشکلات نجات خواهد داد. اگر قصد دارید تا سفری را آغاز نمایید فعلاً دست نگاه دارید که به خیر و صلاحتان نمی باشد. تلاشتان را بیشتر کنید تا موفقیت راهی نمانده. از خودتان مطمئن باشید. بدون شک به خواسته هایتان میرسید.رویاهایتان را با افراد مورد اطمینانتان در میان بگذارید تا بعدا نگران نقل قولشان از طرف دیگران نباشید.دل به دریا بزنید و آنچه در سر دارید به زبان بیاورید. حتی اگر از عکس العمل طرف مقابلتان مطمئن نیستید.این کار باعث احساس ناراحتی تان می شود ولی بعدا باعث عمیق تر شدن روابط شما خواهد شد.

متولدین شهریور

ابجد فال شما: ج د ب

تعبیر: هم اکنون شانس با شما یار نیست و دست به هرکاری بزنید متاسفانه با شکست روبرو خواهید شد پس فعلاً صبور باشید. کسی قصد سوء استفاده از شما را دارد و با زبان چرب نرمش می خواهد شما را بفریبد بسیار مراقب باشید. زندگی تان دستخوش تحولات مثبت خواهد شد و خداوند در این امر دخیل می باشد.

برای فرار از فکردن،خودتان را با پروژه های کاریتان درگیر می کنید این که شما به سادگی می توانید ساعت های طولانی برای موفقیت پروژه های کاریتان وقت بزارید بر کسی پوشیده نیست

 

 متولدین مهر

ابجد فال شما: د د ب

تعبیر: قصد و نیتتان حاصل می شود اما مدت زمان زیادی به طول می‌انجامد باید خیلی صبور باشید. اگر قصد دارید تا دست به معاملاتی بزنید حتماً احتیاط کنید و قبل از هر کاری مشورت کنید. در اعمال حرام و ثواب نیفتید که رزق و روزی از زندگیتان خواهد رفت. تا می توانید اوقات فراغت خود را در جمع آشنایان و دوستان بگذرانید . نسبت به شخصی که درخواست های زیادی از شما دارد رو راست باشید با مهربانی و شوخی او را متوجه رفتارش بکنید و خود را از این وضعیت برهانید و گرنه یک وقت به خودتان می آید و متوجه می شوید که بدهکار هم شده اید. اطرافتان را خلوت کنید، تا کلافگی این روزهایتان کمتر شود . چیزی را که مدتهاست گم کرده اید پیدا خواهید کرد.

متولدین آبان

ابجد فال شما: ج ج د

 

تعبیر: بخت و اقبالتان خوب نیست و متاسفانه شانس به شما پشت کرده اما صبور باشید و خودتان را در دردسر نیندازید به زودی مشکلات برطرف خواهند شد. دلهره و اضطراب دارید و منتظر هستید تا موضوع مهمی برایتان رخ بدهد به خداوند توکل کنید انشالله که حاصل می شود. برای سر و سامان دادن به وضع مالیتان از کسی درخواست وام نکنید بزودی با شخصی مهم در زندگیتان رو در رو خواهید شد این روزها مهمترین مسئله برای شما قدرت و شهرت است برای آنچه میخواهید بگوئید خود را آماده کنید تا دستپاچه نشوید ممکن است برای متقاعد کردن کسی مجبور به گذشتن از خواسته خود تان باشید قبل از آنکه دست به هر اقدامی بزنید با خودتان روراست باشید و از خودتان برای این فدا کاری مطمئن باشید.

 متولدین آذر

ابجد فال شما: ب ج ب

تعبیر: قصد و نیتت خیر است و صد در صد به موفقیت خواهید رسید. اخباری به دستتان میرسد که غم و غصه را از دلتان دور خواهد ساخت اگر قصد دارید تا وصلتی را انجام دهید حتماً استخاره کنید و بدون تحقیق دست به کاری نزنید تا انشاالله پشیمانی برای تان به بار نیاورد. این روزها به ولخرجی افتاده اید مطمئن باشید که از پس خرید آنچه در نظر دارید بر می آیید و ارزش این هزینه کردن را دارد. دوستی نیاز به کمک تان دارد کمکی کوچک اما بسیار مهم. پنهان کاری بیش از حدتان نتیجه ی معکوس خواهد داد و دوستی صمیمی را از خود دور خواهید کرد. به تازگی با حضور قدم نورسیده ای در جمع خانواده تان شادی به خانه تان آمده.

متولدین دی

ابجد فال شما: ج ج ب

تعبیر: بخت و اقبالتان نیک است و اگر سرمایه ای را از دست داده‌اید به زودی با همت و تلاش آنها را خواهید یافت. شخصی قصد دارد تا به شما ضربه بزند اما خداوند اجازه نمی دهد تا آسیبی به شما برسد. مشکلاتی که دارید را به کمک یکی از بزرگان حل خواهد کرد و زندگیتان رنگ روی سعادت به خودش خواهد گرفت. یک حرف معمولی و بی منظور از طرف شما ممکن است از طرف یکی از دوستان تان بیش از حد جدی گرفته شود بهتر است منظور خود را برای او شرح دهید. این روزها برقراری ارتباط علل خصوص با خانواده تان برایتان دشوار خواهد بود چرا که توقع دارید همه قادر به خوانده ذهن شما باشند. رفتاری شخصی را به غلط قضاوت کرده اید تا به سر خودتان نیامده از او عذرخواهی کنید.

 متولدین بهمن

ابجد فال شما: د آ بتعبیر: قصد و نیت خیری ندارید و اگر اقدام به آن کنید متاسفانه دچار آسیب و بلا خواهید شد. مشکلاتی که هم اکنون در زندگی تان دارید به خاطر تنگ‌نظری برخی از افراد است، از آنها دوری کنید تا مشکلات برطرف شوند. از دعوا و مرافعه به دور باشید و جنجال به پا نکنید. اگر حس میکنید پیوندهای دوستیتان در حال گسستن هستند همین امروز برای آن کاری کنید. بردباری و شکیبایی خوب است اما نه آنقدر که برای همه چیز دیر شده باشد. بر سر موضوعی بی اهمیت جار و جنجالی به پا میشود. تا میتوانید خود را از درگیری دور نگهدارید. بخت با شما یار است. یک اتفاق جدید را رقم بزنید. بی بهانه به شخصی هدیه ای مادی و یا معنوی بدهید.

متولدین اسفند

ابجد فال شما: د آ ج

تعبیر: بخت و اقبال نیکویی در انتظارتان است و به زودی به هر آنچه که بخواهید دست پیدا می کنید. اگر فردی را از دست داده‌اید و غمگین هستید به زودی او را خواهید یافت پس انقدر بی قراری نکنید. مال سرمایه ای به دستتان میرسد که شما را از مشکلات مالی نجات خواهد داد پس منتظر باشید و توکلتتان بر خداوند باشد. با سرو صدا و پا به زمین کوبیدن به آنچه میخواهید میرسید اما دوامی ندارد. به زودی از شدت هیجان ضربان قلبتان را به وضوح تمام احساس خواهید کرد با نزدیک شدن به زمان تحویل کاری فشار عصبی زیادی را تحمل خواهید کرد. برای رسیدن به جواب سوالتان بیتابی میکنید به زودی جواب ان را خواهید شنید . خودتان را مشغول انجام کار فیزیکی سنگینی کنید.برگ جدیدی از دفتر زندگی شما به زودی ورق خواهد خورد.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع شما نیوز
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    برای متولد مهر میگه در اعمال ثواب و حرام شرکت نکنید مگه میشه آدم که چوب نیست یا باید ثواب انجام بده یا حرام
    ی راست و ی دروغ برا ی لقمه نون و دوغ

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی