کد خبر : 30385

تجاوز جنسی

جزییات تجاوزهای مکرر شوهرعمه به دختر نوجوان را در این مطلب میخوانید .

به گزارش ورنداز :

تجاوز جنسی شوهر عمه

جزییات تجاوزهای مکرر شوهرعمه به دختر نوجوان را در این مطلب میخوانید .

بدین ترتیب تیمی از مأموران اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران به دستور قاضی شعبه سوم دادگاه کیفری برای دستگیری عامل جنایت سیاه وارد عمل شدند و تحقیقات تخصصی را آغاز کردند.

پدر دختر به مأموران گفت: دو روز قبل دخترم به سراغم آمد و گفت شوهرعمه ۴۱ ساله‌اش طی یک سال اخیر او را با رفتارهای شیطانی‌اش هدف آزار و اذیت قرار داده است و از مأموران آگاهی خواستار دستگیری این مرد شد.

کارآگاهان سپس به تحقیق از دختر ۱۵ ساله پرداختند که اونیز گفت: «شوهر عمه‌ام که با ما در یک ساختمان زندگی می‌کند، مدتی به صورت تلفنی با من صحبت می‌کرد و ابراز علاقه نشان می‌داد و می‌گفت که از من خوشش می‌آید. تا اینکه یک روز و درخلوتی خانه مرا به زور مورد آزار و اذیت قرار داد.بعد هم با تهدید به ادامه این رفتارش پرداخت ومی گفت اگر در این باره با کسی حرف بزنم بلایی به سرم می‌آورد. پس از یکسال که با تهدیدهایش به آزار و اذیت من ادامه می‌داد از این رفتارش جانم به لب آمد و تصمیم گرفتم با درمیان گذاشتن این موضوع با خانواده‌ام از دست شوهر عمه‌ام نجات پیدا کنم و او هم به سزای اعمالش برسد.سرانجام تیمی از مأموران اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران سحرگاه دیروز با حضور در خانه این مرد در یکی ازمحله‌های جنوب شهر موفق به دستگیری متهم شدند تا درباره گفته‌های دختر نوجوان تحقیق کنند.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم- معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران- دراین باره گفت: متهم در همان بازجویی اولیه به آزار و اذیت جنسی دختر ۱۵ ساله اعتراف کرده و اکنون تحقیق از وی به منظور تکمیل پرونده در مراحل مقدماتی قرار دارد.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع اقتصاد روز
ارسال نظر

نظرات کاربران
 • محمد معصومی

  حق دفاع
  ايرانيان ستمدیده بود
  عدالت حق ایران بود
  حرف خدا درست بود
  غیرتمندی و شرف
  جام زهر
  عدالت حرف خدا اجرا نشد
  کیهان 1376
  تشکر صدام تجاوز گر ناموس
  از مهمان نوازی قوم ریاکار
  زیر پا گذاشتن عدالت
  اگر جانباز غیرتمندی
  از قوم منافق زن مگیر
  .......
  ايرانيان
  ملت غیرتمند
  دانایی و معرفت

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی