کد خبر : 30381

فال ابجد | فال ابجد ۲۵ اردیبهشت

فال ابجد، که به عنوان "فال چوب" نیز شناخته می‌شود، یکی از قدیمی‌ترین روش‌های طالع بینی در ایران است که ریشه در تاریخ و فرهنگ این سرزمین دارد

به گزارش ورنداز :

فال ابجد 

فال ابجد، که به عنوان "فال چوب" نیز شناخته می‌شود، یکی از قدیمی‌ترین روش‌های طالع بینی در ایران است که ریشه در تاریخ و فرهنگ این سرزمین دارد

 فال ابجد متولدین فروردین

ابجد فال شما: ج د جتعبیر: اقبال خوبی دارید و اگر صبور باشید به اهدافتان دست پیدا می کنید. باید تلاش بیشتری به خرج دهید و از تنبلی دست بکشید تا به مقصودتان برسید. دشمنان در اطرافتان فراوانند مراقب باشید که از جانب آنها ضربه نخورید. اگر طرف مقابلتان به نلاشهای شما توجه نکرد مهم نیست. خودتان.ثابت قدم باشید در نهایت موفقیت با شماست. او قصد ناراحت کردن شما را ندارد بلکه می خواهد از میزان علاقه و جدیت شما اطمینان حاصل کند. نباید از میدان خارج شوید.قدری در مورد گفتن حرف دلتان در محیط کاری خوددار باشید.به هر کسی هر چیزی را نگویید. اگر می توانید حتی برای یک روز به سفر بروید.

 

متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د د د

تعبیر: منظور نیکی دارید و انشالله که به تمامی آنها خواهید رسید. خداوند مشکل بزرگی را از سر راهتان برمی‌دارد و شخصی را وسیله این امر قرار می‌دهد. قصد دارید تا دست به کار مهمی بزنید هم اکنون زمانش است تعجیل کنید و از این قضیه هراسی به دل راه ندهید. زبلنتان را نگاه دارید تا دچار مشکلات فراوان نشوید و بدانید که خداوند همیشه با شماست. بدون انکه کسی بداند در آرزوی چیزی یا کسی هستید. به زودی امکان انجام آن فراهم میشود. سعی کنید حق شناس باشید. صبر و استقامت خود را فراموش نکنید. هر چیزی زمان خود را می طلبد. از حقایق فرار نکنید. دور شده از واقعیت به برطرف شدن مشکلاتتان کمکی نمیکند. اگر نیاز هست یک بار بنشینید و تمام حرف های خود را رو در رو بگویید تا دلتان آرام گیرد.

متولدین خرداد

ابجد فال شما: ج ج ج

تعبیر: اقبال نیکی در انتظارتان است و اگر صبر و تحمل تان را بیشتر کنید به زودی به آنها دست خواهید یافت. کسی قصد دارد تا شما را در دردسر بیاندازد و با حسادت های فراوانش مشکلاتی برایتان پدید بیاورد از او برحذر باشید. چه از لحاظ احساسی چه از لحاظ شغلی باید خودتان در پی بوجود آوردن شرایط مناسب باشید، اینکه با وسوسه های دیگران به راه غلط نمی روید خیلی خوب است برای اجرای نیتی که در دل دارید با شخص عاقلی صحبت کنید به قول و پیمانتان وفادار باشید و به سخنان بیهوده دیگران توجه نکنید هر چه زودتر در اندیشه تهیه مقدمات کار باشید تردید بیماری خطرناکی است که جلوی پیشرفتتان را میگیرد.

 متولدین تیر

ابجد فال شما: ج د جتعبیر: خداوند اقبال نیکی برایتان قرار داده و به زودی رنگ سعادت و خوشبختی را خواهید دید. از موضوع عاشقانه ای در رنج و عذاب هستید اما توکلتان بر خداوند باشد انشالله که برطرف میشود. رفتارهایتان را مناسب کنید تا به موفقیت برسید. پیشنهاد کاری جدیدی صورت میگیرد تمامی جوانب را در نظر بگیرید بهترین راه این است که مسئله را با کسی که با تجربه و دانا است در میان بگذارید، نیتی در دل دارید که برای انجام کاری حساس است و نمیتوانید بی گدار به آب بزنید، کارتان رونق میگیرد ولی کمی مغرور هستید منتظر نباشید که مسائل عاطفی خود به خود برطرف شوند در دوره آموزشی شرکت کنید شرایط جدیدی برای شما فراهم میکند.

 متولدین مرداد

ابجد فال شما: ب د آ

تعبیر: قصد و منظور خوبی ندارید و متاسفانه با این کار در دردسر خواهید افتاد. شخصی با شما به خصومت خواهد پرداخت از او بر حذر باشید که آزار فراوانی خواهید دید. مشکلی دارید که به زودی برطرف می‌شود و اگر از دوری شخصی در عذاب هستید به جانبتان بازخواهد گشت. به ناراحتی طرف مقابلتان فکر میکنید.متاسفانه او سرناسازگاری با شما دارد ولی شما به او علاقه مند هستید.از اصرار بیهوده صرف نظر کنید که ب ضررتان خواهد بود.افکار بیهوده را کنار بگذارید.قبل از انجام هرکاری بهتر است به خودتان سخت بگیرید.تا ناغافل خود را مضحکه ی دیگران نکنید. پول بادآورده ای نصیبتان میشود.

 

متولدین شهریور

ابجد فال شما: ج ج د

تعبیر: اقبال نیکی ندارید اما خداوند به شما کمک خواهد کرد تا آن را در جهت مثبت سوق دهید و به هدفتان دست خواهید یافت. شخصی موجب برهم زدن آرامشتان شده اما به زودی خبرهایی به دستتان میرسد که آسوده خاطر می شوید. در مقابل فرد نادانی ایستادگی کنید. بیهوده غم نخورید و خود را فرسوده نکنید. از مسافرتان خبر خواهد رسید. پولی را بدست می آورید. برای فروش زمان خوبی است اما برای خرید فعلا زود است. کمی دست نگه دارید. از دست پاچه بودن و بی نظمی دوری کنید. موفقیتی کوچک متعلق به شماست به شرط آنکه از هوش خود بهره مند شوید. منتظر شنیدن خبر خوشی باشید.

متولدین مهر

ابجد فال شما: د د جتعبیر: مقصود نیکی دارید و به زودی گره کارتان گشوده خواهد شد. فردی وارد زندگیتان می‌شود که عشق و علاقه اش نسبت به شما فراوان است و زندگی عاشقانه ای را نصیبتان خواهد کرد. به زودی خوشحالی های فراوانی برایتان دیده می‌شود توکلتان بر خداوند باشد. شما بسیار خوشرو هستید و طرف مقابلتان هم این خصیصه را در شما بسیار دوست دارد,اما یادتان باشد با زیاده روی گاهی او را به شدت عصبانی میکنید.به تازگی چیزی را از دست داده اید که از فکرتان بیرون نمیرود از این وضع ناراحت هستید این امر بر اثر اشتباه خودتان پیش آمده ولی امیدتان را از دست ندهید.در محیط کار از موقعیت خوبی برخوردارید از شما کمتر ایراد میگیرند وبیشتر تاییدتان میکنند.

 متولدین آبان

ابجد فال شما: د ج آ

تعبیر: مقصود خوبی ندارید و با این کار به غم و مشکل می‌خورید. سردرگم و پریشان هستید و نمی دانید از زندگی چه میخواهید باید به خداوند پناه ببرید. اگر دل بسته کسی هستید باید تلاش بیشتری به خرج دهید و از ناامیدی پرهیز کنید. مقدمات کار فراهم شده و تنها به درایت و سرعت عمل شما نیاز دارد خود را از مخمصه تردید رها کنید و دل به دریا بزنید از اندوه نیتی که در دل دارید خارج خواهید شد جائی برای نگرانی وجود ندارد زمان حلال مشکلات است نذر خود را حتما ادا کنید حواس خود را کاملا جمع کنید تا دوباره از یک سوراخ گزیده نشوید ارزش زندگی خود را بدانید

متولدین آذر

ابجد فال شما: د د د

تعبیر: مقصود خوبی دارید و آرزوهایتان حاصل می‌شود. رزق و روزی فراوانی وارد زندگیتان می‌شود که شما را سعادتمند و خوشبخت می کند. اگر قصد دارید سفری را آغاز کنید و مراقب باشید و برای خود صدقه بدهید. در نمازهایتان کاهلی نکنید که به بیراهه کشیده می‌شوید. از تغییر و تحول اخیر بیقرار نشوید .بی انگیزگی و نا امیدی بدترین درد و تردید عامل شکستتان است.به جایی بروید که بتوانید با خودتان خلوت کنید. از این خلوت گشایش بسیاری حاصل میشود. از کسی که قهر کرده اید پیغامی دریافت میکنید. بیماری در اطرافتان شفا می یابد. تجارتی سود اور خواهید کرد. به زودی به یک سفر راه دور خواهید رفت. با همسرتان مهربان تر باشید.

متولدین دی

ابجد فال شما: د ج دتعبیر: بخت و اقبال روشنی دارید و سعادتمند و خوشبخت میشوید. هرگز غم روزگار را نخورید. اگر برای از دست دادن سرمایه ای ناراحت هستید به خداوند توکل کنید که دوباره آن را به دست می آورید. خبرهای خوشحال کننده ای به دستتان می رسد که زندگی را برایتان دگرگون خواهد کرد. ملاقاتی پیش میاید این بار حرف هایتان را رک بزنید وچیزی را در دلتان نگه ندارید، اگر از نیتی که در دل دارید فعلا صرفه نظر کنید بهتر است، کاری را که شروع کرده اید به موقع تمام مشود و نتیجه بسیار خوبی میگیرید، آرزوهای بسار بزرگی در سر دارید مراقب باشید تا فریب نخورید، کسی میخواهد از موقعیت شما استفاده کند که شما زحمت بکشید و او ثمره اش را ببرد

 متولدین بهمن

ابجد فال شما: آ ب آ

تعبیر: همواره توکلتان بر خداوند باشد و سعی کنید خودتان را به او نزدیک تر سازید تا مشکلاتتان برطرف شود. به مراد دل می‌رسید و آرزوی بزرگتان حاصل می‌شود. اگر برای روشن شدن موضوعی میترسید نگران نباشید که خداوند پشت و پناهتان است. رنگ سبز در محیط کار یا منزل شما را سرزنده می کند نیتی در دل دارید که برای به نتیجه رسیدنش باید با حوصله و صبراقدام کنید از هوش و سرعت عمل خود استفاده کنید از مسافری خبر های خوشی میرسد تغییر شغل یا مکان برایتان محتمل است در این باره بجای تردید عاقلانه عمل کنید دنبال قضیه ای را نگیرید و خونسرد بمانید حواستان را جمع کنید تا سرتان کلاه نرود.

متولدین اسفند

ابجد فال شما: آ‌‌ آ ‌آ‌

تعبیر: گره ای در زندگیتان پدید آمده که به زودی گشوده می‌شود و به آرزوهایتان می‌رسید. به زودی فردی وارد زندگیتان می‌شود که غم و اندوه را از دل تان بیرون می‌کند. دوستان خوبی در اطرافتان دارید، با مشورت با آنها به سعادت و خوشبختی می رسید. شما انسانی دوست داشتنی هستید مطمئن باشید کسی شما را اگاهانه نمیرنجاند در کاری گروهی شرکت کنید و سعی کنید با دیگران همکاری کنید ارزش واقعی خود را میشناسید خوب است که با هر کسی دمخور نمیشوید در معامله ای که انجام شده قدری کدورت حاصل شده ولی در جائی دیگر منافع بیشتری کسب خواهید کرد .عمر با ارزشتان را با مسائل پیش پا افتاده هدر ندهید.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع روز ۱۰۰
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی