کد خبر : 30267

تجاوز جنسی | تجاوز به دختر بچه

ماجرای تجاوز به دو دختر بچه در شهر فیروز آباد را در این مطلب میخوانید .

به گزارش ورنداز :

تجاوز به دو دختر بچه 

ماجرای تجاوز به دو دختر بچه در شهر فیروز آباد را در این مطلب میخوانید .

فرمانده انتظامی شهرستان فیروزآباد گفت: مردی ۵۰ ساله که اقدام به آزار و اذیت ۲ دختربچه کرده بود در این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.

ایرنا در خبری نوشت: سرهنگ مهدی جوکار گفت: در پی مراجعه و اعلام شکایت ۲ نفر مبنی بر آزار و اذیت فرزندشان توسط مردی حدودا ۵۰ ساله ناشناس در یکی از محله‌های شهرستان فیروزآباد، مراتب شناسایی و دستگیری متهم به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.وی افزود: ماموران انتظامی در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که مردی ناشناس با یک دستگاه موتورسیکلت در یکی از کوچه‌های شهر ۲ نفر دختر بچه را اغفال کرده و آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

فرمانده انتظامی فیروزآباد ادامه داد: ماموران تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی موفق شدند مرد ۵۰ ساله را شناسایی و وی را در حالی که در حال پرسه‌زنی بود دستگیر کنند.

جوکار با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده و تحقیقات مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد، از خانواده‌ها درخواست کرد که به کودکان خود بیاموزند که به افراد غریبه هیچ وقت اعتماد نکنند و در اماکن عمومی از مقابل چشم پدر و مادر خود دور نشوند و بدون اجازه خانواده به همراه افراد ناشناس جایی نروند.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع خبر آنلاین
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی