کد خبر : 30247

فال تاروت | فال تاروت ۱۶ اردیبهشت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال تاروت پیشگویی آینده امروز یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403 برای متولدین فروردین

کارت تاروت: کارت نه چوبدست

فروردینی ماهی جان، کسی را پیدا کنید که بتواند جای شما را پر کند و برای تازه کردن انرژی خود وقت بگذارید. هیچ چیز دیگری برای انجام ماموریت وجود ندارد مگر اینکه انرژی ای را که برای این هدف گذاشته اید بازسازی و بازیابی کنید. در حالی که ستودنی است که تمام آنچه را که دارید برای چیزی یا کسی که برای شما ارزش زیادی دارد ببخشید، اما مازوخیسم و شهادت توصیه ناخوشایندی است. استراحت کنید. اکنون هیچکس نمی تواند شما را به خاطر آن سرزنش کند.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403 برای متولدین اردیبهشت

کارت تاروت: کارت هفت سکه

 

اردیبهشت ماهی، قدرت شخصی شما در حال رشد است و دیگران به آن توجه می کنند. راه موفقیت با پشتکار هموار می شود. حرکات پر زرق و برق یا پر زرق و برق نمی توانند جای گام های ثابت در جهت درست را بگیرند. اگر این را درک نمی کنید، شاید در مسیر اشتباهی حرکت می کنید یا انگیزه کافی ندارید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403 برای متولدین خرداد

کارت تاروت: کارت عدالت

خرداد ماهی عزیز، به دنبال تعادل و حقیقت باشید. اقدامات شما اثرات بلندمدتی دارد و باید برابر باشد. مطمئن شوید که همه چیز منصفانه است. وقتی به عدالت فکر می‌کنید، معمولاً به شخصیتی فکر می‌کنید که به عنوان یک نمایش نمادین برای آنچه منصفانه است و چه چیزی غیرعادلانه است. عدالت بازی مورد علاقه ها را ندارد. او تضمین می کند که هیچ کس در معرض هیچ گونه تعصب یا پیش داوری قرار نگیرد. هدف کسانی که کارت او را در حین مطالعه انتخاب می کنند باید رسیدن به تعادل و حقیقت در زندگی خود باشد. تمام علل مهم را بررسی کنید و در قبال اثرات بلندمدت اقدامات خود پاسخگو باشید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403 برای متولدین تیر

کارت تاروت: کارت ملکه جام

تیرماهی جان، از شما خواسته می شود که استاد دوست داشتنی یکپارچگی عاطفی باشید. شما نمی خواهید عزیزان یا هم تیمی هایتان از خود راضی یا وابسته شوند، گویی که می توانند بدون توجه به نیازهای شما، حمایت شما را بدیهی بدانند. آگاهی از عشق به عنوان دادن و دریافت آزادانه را در خود پرورش دهید. در این فرآیند، به روشن شدن تفاوت مهم بین دریافت انرژی و مصرف آن کمک کنید. اجازه ندهید که تمایل شما برای دادن سوء تفاهم یا سوء استفاده قرار گیرد، انگار که این یک ضعف است.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403 برای متولدین مرداد

کارت تاروت: کارت چهار سکه

مرداد ماهی، احساس قدردانی را در خود پرورش دهید و از مزایای خود بهترین استفاده را ببرید. با این حال، اگر بی‌اهمیت یا احمق باشید، رفتار شما می‌تواند هم میراث شما و هم رفاه دیگران را که به آن مرتبط هستند، تضعیف کند. در بسیاری از عرشه‌ها، تصویر شخصی را می‌بینیم که در درک نادرست خود از نحوه عملکرد صفحه مواد گیر کرده است. او می‌ترسد که چهار سکه‌ی کثیف خود را رها کند، زیرا نمی‌داند که برای بدست آوردن باید بدهد. وقتی به این شکل نگاه کنیم، این کارت آگاهی از فقر است.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403 برای متولدین شهریور

کارت تاروت: کارت نوباوه جام

شهریور ماهی عزیز، مواظب باشید که مراقب خودتان باشید مبادا شما را برای یک احمق بازی کنند. اطمینان حاصل کنید که آنچه مورد نیاز است را درک کرده اید و با وفاداری به موقعیت خدمت کنید. به افراد اطراف خود به عنوان تجسم خداوند نگاه کنید و سعی کنید نیازهای هر یک را برآورده کنید. نگران نتیجه نباشید بعداً خواهید فهمید که چرا باید در این موقعیت باشید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403 برای متولدین مهر

کارت تاروت: کارت داوری

مهرماهی عزیز، به نظر می رسد که ممکن است به یک دوراهی رسیده باشید و با انتخاب های مهمی احاطه شده اید که زندگی شما را به یک جهت یا جهت دیگری هدایت می کند. وقت آن است که از خود بپرسید چگونه از اینجا پیش خواهید رفت. 1) آیا به خودم اجازه می دهم خیلی راحت مورد ضرب و شتم قرار بگیرم؟ 2) مسیر کمترین مقاومت در حال حاضر چیست؟ 3) آیا طبق برنامه ریزی به سمت اهدافم حرکت می کنم؟ 4) آیا این وضعیت واقعا برای من جواب می دهد؟ در نهایت شما قاضی خود هستید. هرچه بیشتر با چالش‌ها روبرو شوید و خودتان راه‌حل‌ها را بیابید، احساس خود را قوی‌تر خواهید کرد. قضاوت زمانی ظاهر می شود که ممکن است در حال جابجایی، جستجوی یک رابطه جدید، تغییر شغل هستید - هر چیزی که مستلزم پذیرش مجموعه جدیدی از الگوهای زندگی باشد. برای احساس صعود، آزادی و آرامش آماده باشید. پایان دادن به حبس در خود جذبی های کوچک. کارت قضاوت در روابط - زمان انحلال فرا رسیده است که ممکن است نیاز به شکستن پیوندهای انسانی باشد (مثلاً گسستگی روابط) یا حداقل مذاکره مجدد.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403 برای متولدین آبان

کارت تاروت: کارت ارابه

آبان ماهی ها، از قدرت آزادی و انعطاف خود برای هدایت آینده خود استفاده کنید. ممکن است از شما خواسته شود که خارج از چمدان زندگی کنید و هر مکان را برای مدتی خانه خود در نظر بگیرید. پذیرای افراد جدیدی باشید که وارد زندگی شما می شوند. به ویژه، روان تر شوید و لذت آزادی را بچشید. ارابه بان اگر خودکفا نباشد چیزی نیست. برای تغییراتی که شما را با خود همراه می کند آماده و خوددار باشید. 

کارت تاروت: کارت شعبده باز (جادوگر)

آذر ماهی جان، شعبده باز نماد قدرت خلاق و تجلی است، شما می توانید هر آنچه را که می خواهید در زندگی خود ایجاد کنید. به عنوان یک خالق، از طریق تخیل خود ارتباط قوی با جهان دارید. شعبده باز نشان دهنده تعامل موفق با مردم، بینش و توانایی تجسم آنچه ممکن است را نشان می دهد. برای ایجاد این امکانات جدید، روی تخیل خود ضربه بزنید. این نماد خوشبختی، خوش بینی و اعتماد به نفس است - ویژگی هایی که برای دستیابی به اهداف شخصی و تجاری خود به آنها نیاز دارید. شعبده باز توجه را به تخیل معطوف می کند. این بدان معناست که اگر از تخیل خود استفاده کنید و اهداف روشنی را تعیین کنید، قدرت ایجاد یک زندگی را دارید که تماماً متعلق به خودتان است. از طریق تخیل خود با کیهان ارتباط برقرار کنید، و می توانید هر چیزی را که ممکن است برنامه ریزی کنید و آن را محقق کنید!

فال تاروت پیشگویی آینده امروز یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403 برای متولدین دی

کارت تاروت: کارت احمق

دی ماهی عزیز، احمق به معنای باز بودن و اعتماد به نفس است. این کارت آغاز است و دارای روح بی باک از شور و نشاط جوانی است. احمق نشان دهنده بی گناهی، خودانگیختگی و ماجراجویی برای کسانی است که سعی می کنند راه خود را پیدا کنند. احمق نشان دهنده امید در روابط است که می تواند در هر شرایطی صلح وجود داشته باشد. رابطه شما راه هایی را به شما نشان می دهد که بتوانید چیزها را از منظر یا دیدگاه متفاوت ببینید و چیز جدیدی در مورد خودتان بیاموزید که بدون این شخص در زندگی تان نمی توانستید تجربه کنید. احمق معمولاً به معنای شروع کاری جدید و ماجراجویانه در برابر خرد یا باورهای مرسوم است. این زمان خوبی برای ریسک کردن و ابراز وجود است. این کارت برای اولین بار زمانی که در دوره جدیدی از زندگی خود هستید ظاهر می شود. احمق اغلب به عنوان یک شورشی آزاده توصیف می شود، چه از طرف جامعه یا به طور کلی از محدودیت.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403 برای متولدین بهمن

کارت تاروت: کارت پنج شمشیر

بهمن ماهی عزیز، معنای کلیدی کارت پنج شمشیر؛ درگیری، تنش و احساس از دست دادن است. این می‌تواند نشان‌ دهنده نیاز به ایجاد تغییر در دیدگاه، برای  جلوگیری از غرق شدن در استرس باشد. گاهی اوقات می تواند نشان دهد که شما بیش از حد به خودتان سخت می گیرید و باید با شنیدن یک فکر منفی در ذهن خود، جملات تاکیدی تشویق کننده به خود بدهید. این نشان دهنده مبارزات درون ما و همچنین با دیگران است. ما باید با شجاعت و تأمل با این موقعیت‌ها روبرو شویم، با آنچه نیاز به مقابله داریم و آنچه را که به ما نمی‌رساند رها کنیم. انجام این کار منجر به تغییر برای بهبود خود می شود. در برخی موارد، هیچ راهی برای حل تعارض یا موقعیت وجود ندارد. هنگامی که این اتفاق می افتد، شما باید به جلو حرکت کنید و با وقار و یکپارچگی خود از وضعیت خارج شوید.

فال تاروت پیشگویی آینده امروز یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403 برای متولدین اسفند

کارت تاروت: کارت ده جام

اسفند ماهی ها، ده جام در زمان شادی و رضایت به وجود می آید. بسیار شبیه به چهار جام، می تواند به معنای تکمیل و ازدواج یا قدرت عشق باشد. اگر این احساسات را می بینید، این شادی را در کنار دوستان، خانواده و عزیزانتان گرامی بدارید و با کسانی که دوستشان دارید خلاق باشید! شاید این یک سرگرمی با هم باشد؟ پیام ده جام این است که به روی همه این عشق ها باز باشیم، از آنها سپاسگزار باشیم، در حالی که مسئولیت همه روابط خوبمان را بپذیریم. ده جام به همان اندازه که در مورد پیشرفت شخصی شما پیشگیرانه است به همان اندازه که در مورد اتفاقاتی است که با دیگران اتفاق می افتد. ممکن است تکمیل چیزی نباشد که باید در خارج اتفاق بیفتد. به همین راحتی می تواند در درون خود رخ دهد، در عشق به خود.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع ویستا
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    پایم همه لذت بب

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی