کد خبر : 30245

در گذشت بازیگر | بازیگر سریال پایتخت

بازیگر سریال پایتخت بر اثر ابتلا به قارچ سیاه در گذشت .

به گزارش ورنداز :

بازیگر سریال پایتخت در بیمارستان درگذشت

بازیگر سریال پایتخت بر اثر ابتلا به قارچ سیاه در گذشت .

«ملوک طلوع‌نژاد» بازیگر گلستانی سریال پایتخت، پیشکسوت نمایش رادیو گلستان، تئاتر و تلویزیون پس از چند روز بستری در بیمارستان به دلیل ابتلا به کرونا و زخم سیاه ناشی از کاهش سیستم ایمنی بدن جان خود را از دست داد.

ملوک طلوع‌نژاد بازیگر گلستانی سریال پایتخت، پیشکسوت نمایش رادیو گلستان، تئاتر و تلویزیون پس از چند روز بستری در بیمارستان جان خود را از دست داد.

«ملوک طلوع‌نژاد» بازیگر گلستانی سریال پایتخت، پیشکسوت نمایش رادیو گلستان، تئاتر و تلویزیون پس از چند روز بستری در بیمارستان به دلیل ابتلا به کرونا و زخم سیاه ناشی از کاهش سیستم ایمنی بدن جان خود را از دست داد.وی در سری نخست سریال پایتخت در کنار بازیگران این سریال بخصوص «احمد مهرانفر»، «محسن تنابنده» و «ریما رامین‌فر» ایفای نقش کرد.وی سال‌های سال در عرصه تئاتر نیز فعالیت داشت.بازیگر پایتختبازیگر پایتخت

 

دلیل اصلی مرگ بازیگر سریال پایتخت

خانم ملوک طلوع نژاد بعد از مبتلا شدن به قارچ سیاه تحت عمل جراحی قرار گرفت اما متاسفانه به علت عفونت ناشی از بیماری کرونا و زخم های قارچ سیاه دستگاه ایمنی بدن او به شدت پایین آمده بود و بر اثر عفونت کرونا درگذشت. گفتنی است سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم باعث را که بازی خانم ملوک طلوع نژاد به خوبی دیده شود.

او در فیلم‌های تاکسی برگشتی که از شبکه تبرستان پخش می‌شد نیز بازی کرده بود فیلمی که توسط آقای محمد حسین صفری کارگردانی شد.

خانم طلوع نژاد در سریال پایتخت نقش لیدر نقی معمولی را بر عهده داشت نقی در پایتخت ۵ در مسابقات ورزشی کشتی شرکت کرده بود و خانم طلوع نژاد به عنوان لیدر در سریال بازی می کرد.

روز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ملوک طلوع نژاد بازیگر تئاتر و تلویزیون متولد گلستان و هنرمند پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون و گروه نمایش رادیو گلستان که با بازی در سریال پایتخت ۵ و پایتخت ۶ به شهرت رسید بر اثر بیماری شایع قارچ سیاه و کرونا و ابتلا به بیماری از شایع ترین خبرهای امسال دارفانی را وداع گفت‌.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع ۵۵ آنلاین
ارسال نظر

نظرات کاربران
 • محمد معصومی

  زندگی دنیا امتحان بود
  آمدن و رفتن
  گذرگاه زمین
  قیامت می آید

 • محمد معصومی

  جامعه هنری
  ملت غیرتمند
  دانایی و معرفت
  ....
  اگر جانباز غیرتمندی
  از قوم منافق زن مگیر

 • محمد معصومی

  سینما هنر
  لیلا اوتادی شهرام عبدلی
  فیلم قصه دلها
  انسانیت
  و
  تاریکی
  ظلمت
  زبان دروغین
  ادعای دروغین
  ظلم و ستم
  تونل وحشت
  ساحل سرد
  قایق سرگردان
  جهل و نادانی
  توفان زده
  زیر پا شدن انسان
  تلخ و شکسته
  ضرب آهنگ

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی