کد خبر : 30228

فال تاروت | فال تاروت ۱۵ اردیبهشت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت 

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال تاروت فروردین

کارت تاروت: کارت سه چوبدست

فروردینی ماهی جان، رابطه عمیق تر می شود، ممکن است به نظر برسد پیوندی که شما را با افرادی که در زندگی شما هستند پیوند می دهد، می تواند حس شما را عمیق تر کند و حتی ممکن است درک شما از خودتان باشد. در نهایت شما دیگران را از قدرت و پتانسیل خود آگاه می کنید. اگر در تجارت شراکتی هستید، این روز خوبی برای پیشرفت و افزایش شبکه اجتماعی است.

اردیبهشت

کارت تاروت: کارت نوباوه سکه

اردیبهشت ماهی عزیز، افزایش یا ارزیابی حقوق شما را خوشحال می کند. امروز بیشتر روی پول تمرکز می کنید. همه مسائل مالی باید به خوبی پیگیری شود. اگر مقداری پول یا چیزی که اعتبار داده اید مدیون هستید، اکنون زمان بازگشت است. اگر پول داده اید به شما برمی گردد. در رابطه باید بیشتر از اینکه بخواهید ببخشید. در صورت نیاز به کمک مالی دست کمک خود را دراز کنید.

خرداد

کارت تاروت: کارت پاپ بانو

خرداد ماهی عزیز، شما در مسیر معنویت گرایی هستید. شرایط خاصی وجود دارد که برای شما دشوار است. شما مطمئن نیستید که چگونه عمل کنید، اما آرام هستید، زیرا می دانید که احتمالاً پاسخ آن بیرون است یا اینکه همه چیز خود به خود بدون دخالت شما حل می شود. شما ممکن است به دل خود اعتماد کنید، اکنون زمان آن است که منفعل باشید و به جای تحریک پاسخ، منتظر پاسخ به تحریکات باشید.

تیر

کارت تاروت: کارت نوباوه شمشیرتیرماهی جان، رابطه ای را انتخاب کنید که طبیعی باشد، با کسی که با شما یاد می گیرد و رشد می کند و به شما فرصتی می دهد تا شخصیت و بیان خود را توسعه دهید. شما ذات باهوش و حساسی دارید و اگر هیچ خروجی برای ایده ها و احساسات تان وجود نداشته باشد، ممکن است رنج های زیادی را متحمل شوید. برای دانش آموزان این روز برای تمرکز آنها در مطالعه و عملکرد برجسته در امتحانات خوب است.

مرداد

کارت تاروت: کارت شش چوبدست

مرداد ماهی عزیز، شادی و جشن امروز دیده می شود. افراد لئو از خود نشان خواهند داد. در محل کار موقعیت شما امن است. مردم به پتانسیل شما پی خواهند برد و از کار شما قدردانی خواهند کرد. به طور ناگهانی، احتمالاً احساس می کنید که بیشتر از همیشه با شریک زندگی خود نزدیک تر و خوشحال تر می شوید. آنهایی که مجرد هستند در شرف وارد شدن به رابطه با کسی هستند که آرزویش را داشتید. انرژی و نشاط شما بهترین خواهد بود.

 

شهریور

کارت تاروت: کارت تک چوبدست

شهریور ماهی عزیز، نگرش سخت کوش و مسئولیت پذیر شما فرصتی برای رشد به شما می دهد. خوش بینی و خلاقیت سرعت یک روز شگفت انگیز را تعیین می کند. فرصت شغلی جدید، ازدواج، نامزدی یا تولد فرزند در خانواده وجود خواهد داشت. وضعیت مالی که روی آن کار کرده اید و با آن برخورد کرده اید، نتایج مثبتی را نشان می دهد.

مهر

کارت تاروت: کارت ده سکه

 

مهرماهی عزیز، همه چیز در نهایت به طرز شگفت انگیزی در کنار هم قرار می گیرد و شما از همه چیزهایی که به دست آورده اید احساس خوشحالی و افتخار خواهید کرد. شما همچنین احساس خواهید کرد که مجبور خواهید بود این موفقیت را با اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارید. امروز ممکن است در جمع خانوادگی شرکت کنید، بحث های داخلی در مورد چگونگی ایجاد ذخایر مالی قوی تر. یک محیط خانه با ثبات در کارت است، جایی که می توانید در آن استراحت کنید و از خانواده و خانه لذت ببرید.

آبان

کارت تاروت: کارت ملکه سکه

آبان ماهی ها، شما زمان، پول و انرژی را برای خانه خود صرف می کنید تا آن را راحت تر کنید. خانواده برای بینش به دنبال شما خواهند بود. شما قادر خواهید بود به آنها کمک کنید. شما مراقب نیازهای دیگران، مراقبت و دلسوز هستید. برای حمایت های روحی، عاطفی و مالی آماده اید. این دوره زمانی است که می توانید کارهای زیادی انجام دهید. شما از نظر شخصی و اقتصادی در حال رشد هستید. کسب درآمد خوب روی کارت است.

آذر

کارت تاروت: کارت پادشاه جام

آذر ماهی جان، شما از نظر پول و قلب نیز ثروتمند هستید. پول از منابع پیش بینی نشده وارد می شود. شما کاملاً کسب و کار محور و بسیار مبتکر هستید. امروز شما روی هر فعالیتی تمرکز می کنید که توانایی تولید ثروت یا کسب و کار بیشتر را فراهم می کند. شما می توانید هر سرمایه گذاری را موفق کنید و تقریباً در هر جایی می توانید یک فرصت تجاری پیدا کنید! با عزیزان خود سخاوتمند خواهید بود.

دی

کارت تاروت: کارت هفت جام

 

دی ماهی عزیز، شهوت، اشتیاق و اعتیاد همگی نیروهای منفی هستند که زندگی را بی معنا می کنند. روزی مشخص شده است که شما می توانید توسط همه این وسوسه ها فریفته شوید. تا جایی که می توانید زندگی خود را منضبط کنید. کمی نظم و انضباط در زندگی شما را به راه طولانی خواهد برد. زندگی عاشقانه شما را روی پا نگه می دارد و حتی شما را از تمرکز روی کار باز می دارد. دانش آموزان نباید وقت خود را در سرگردانی بی هدف تلف کنند.

بهمن

کارت تاروت: کارت سه سکه

بهمن ماهی عزیز، این روز با برنامه‌های شلوغ، حجم کاری و مسئولیت‌های زیاد، اما در عین حال با پیشرفت شغلی فوق‌العاده مشخص می‌شود. تلاش های فعلی شما منجر به درآمد اضافی می شود. ممکن است در حال حاضر از دنبال کردن رویاهای خود سودهای ملموسی داشته باشید. از نظر مالی، پولی ناگهانی از طریق چک یا وسایل دیگر دریافت خواهید کرد. 

اسفند

کارت تاروت: کارت تک جام

اسفند ماهی ها، امروز به شما الهام می شود که یک پروژه خلاقانه جدید را شروع کنید، در یک کلاس هنری شرکت کنید یا مهارت های خود را تقویت کنید. شما با آنچه هستید و آنچه که احساس می کنید احساس راحتی می کنید و از بیان آن قسمت از خود برای دیگران نمی ترسید. پتانسیل جدیدی در اجازه دادن به فعالیت های خلاقانه خود می بینید. شما به روی احتمالات جدید باز هستید و تخیل خود را تحریک می کنید تا استعداد خود را آشکار کنید. شروع یک عشق جدید یا عاشقانه نیز در کارت است

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع ویستا
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی