کد خبر : 30215

فال تاروت | فال تاروت۱۴ اردیبهشت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

 فال تاروت فروردین

 تک جام

فروردینی ماهی جان، امروز به شما الهام می شود که یک پروژه خلاقانه جدید را شروع کنید، در یک کلاس هنری شرکت کنید یا مهارت های خود را تقویت کنید. شما با آنچه هستید و آنچه که احساس می کنید احساس راحتی می کنید و از بیان آن قسمت از خود برای دیگران نمی ترسید. پتانسیل جدیدی در اجازه دادن به فعالیت های خلاقانه خود می بینید. شما به روی احتمالات جدید باز هستید و تخیل خود را تحریک می کنید تا استعداد خود را آشکار کنید. شروع یک عشق جدید یا عاشقانه نیز در کارت است.

اردیبهشت

کارت تاروت: کارت پادشاه چوبدست

اردیبهشت ماهی، یک روز عالی برای شما شما رهبر یک رویا هستید. شما ممکن است جایگاه خود را در گروه نخبگان رهبران فردا به دست آورید. شما آماده هستید که با بهترین رهبران مدیریت جهان، گوروهای شرکتی و رویاپردازان تجاری همکاری کنید. شما رویاهای بالایی دارید و پتانسیل هایی برای رسیدن به آنها دارید. از نظر حرفه ای می توانید امروز یک علامت بزنید.

خرداد

کارت تاروت: کارت شش سکه

خرداد ماهی عزیز، شما باید از فعالیت های بشردوستانه خود فاصله بگیرید و کارهای خلاقانه ای را به نفع خود انجام دهید. اگر برای یک سازمان غیردولتی کار می کنید و برای یک هدف خوب کار می کنید که رضایت شما را به درستی تشخیص می دهد. شما اکنون انرژی و اعتماد به نفس فراوانی دارید و می توانید پروژه ها و تکالیف در انتظار خود را به راحتی به پایان برسانید. برای کمک به دوست خود نیز که به حمایت و پول شما نیاز دارد، آماده باشید.

تیر

کارت تاروت: کارت هشت شمشیرتیرماهی جان، ممکن است امروز احساس آسیب و انسداد انرژی کنید. در تمام کارهایتان تاخیر و موانعی پیدا می کنید. شما باید یک رابطه را به طور جدی مورد ارزیابی مجدد قرار دهید. ممکن است با کسی که واقعاً برای شما بد است، چسبیده باشید، اگر اینطور است، دوباره فکر کنید. قرار گرفتن در یک رابطه ناسالم بسیار بدتر از تنهایی است. اگر به دنبال شغل هستید، این روز مناسبی برای مصاحبه نیست. در صورت نیاز به کمک بیابید تا این الگوهای منفی مخرب را کشف کنید.

مرداد

کارت تاروت: کارت نوباوه سکه

مرداد ماهی، این روز خوبی برای شماست؛ شما متفکر و مدبر هستید و می توانید مکان های جدید، فرصت های جدیدی را پیدا کنید که سودآور خواهد بود. دانش آموزان نسبت به اهداف خود و کسانی که منتظر قرار گرفتن هستند احساس تمرکز می کنند. این زمانی است که یک تماس غیرمنتظره به در می زند. شما به طور طبیعی با خود و دیگران راحت هستید. کودکان ممکن است امروز باعث غرور شما شوند.

شهریور

کارت تاروت: کارت چهار شمشیر

شهریور ماهی، شما خسته و خسته به نظر می رسید. چالش‌ها در محل کار، مخالفت‌ها و نتایج تاخیری امروز امکان‌پذیر است. مشاجره با همکاران / رئیس ممکن است نگران کننده باشد. اگر می توانید از همه اینها اجتناب کنید. این زمان برای تقویت قدرت ذهنی است. مدیتیشن کنید و زمانی را در فضایی آرام بگذرانید. شما باید نیروی خود را دوباره پر کنید و زمانی را صرف تفکر معنوی کنید. شما نیاز به استراحت و آرامش دارید.

مهر

کارت تاروت: کارت سه شمشیر

 

مهرماهی عزیز، ممکن است از دست دادن و دشواری، فداکاری و روابط شکسته وجود داشته باشد. درک کنید که چگونه درد می تواند به رشد شما کمک کند. اگر کسی به شما خیانت کرده است و شما فکر نمی کنید که هرگز می توانید دوباره عاشق شوید، این باور را به چالش بکشید. با این حال، درد از دست دادن چیزی که زمانی برایتان ارزش قائل بودید ضروری است تا شما را برای تجربه‌ای رضایت‌بخش‌تر در آینده آماده کند.

آبان

کارت تاروت: کارت شوالیه شمشیر

آبان ماهی ها، امروز پر از انرژی بی حد و حصر و فرصت های فراوان برای کسب درآمد هستید، هر دو را در کارهای خلاقانه قرار دهید. در غیر این صورت آن را در مسائل جزئی هدر می دهید، و تنها زمانی مقصر خواهید بود که نتوانید فرصت هایی را که به شما داده می شود مدیریت کنید. از عجله، حسادت و مشاجره بپرهیزید، زیرا اینها فقط مکمل شکست هستند. متمرکز بمانید، راضی باشید به جای اینکه فرصت ها را از دست بدهید

آذر

کارت تاروت: کارت جهان

آذر ماهی جان، این اعتماد، اشتیاق و قدرت درونی شماست که باعث می شود رابطه برای مدت طولانی تری قوی تر شود. شریک زندگی‌تان را پیدا می‌کنید که دوستش دارید همیشه در کنارتان باشد. شما می توانید امروز خود را تصاحب کنید. شما می توانید چیزهای مهم مانند سلامتی، ثروت، شغل، خانواده و عشق را در همه زمینه های زندگی به حداکثر برسانید. زنان شاغل از آنجایی که احساس می کنند قادر به مدیریت امور مالی فردی و خانوادگی هستند، احساس رضایت زیادی می کنند.

دی

کارت تاروت: کارت سه چوبدست

 

دی ماهی عزیز، وقت آن است که بزرگ فکر کنیم. فرصت های زیادی برای گسترش افق های خود از طریق مطالعه، سفر، کسب و کار و یادگیری پیدا می کنید. شما باید بیشتر از فرصت هایی که در حال حاضر برای شما وجود دارد آگاه شوید زیرا ممکن است بیشتر از آن چیزی باشد که شما از آن آگاه هستید. برای دیدن و استفاده بهتر از آنها باید تمرکز کنید، همکاری کنید و ذهن باز بمانید. ممکن است بیشتر بدانید که بهترین فرصت های شما خارج از محیط فعلی شماست.

بهمن

کارت تاروت: کارت پنج شمشیر

بهمن ماهی عزیز، قبل از اینکه مسائل شغلی شما شروع به تثبیت کند، باید کمی صبر داشته باشید. تاخیرها می توانند امروز شما را ناامید کنند. ممکن است با انتقاد، رقابت و مخالفت روبرو شوید. اعتماد به دیگران ممکن است پرهزینه باشد. یکی از نزدیکان مانند اقوام، ارباب زمین یا همسایه می تواند با شما بد بازی کند، بنابراین به اشتراک گذاشتن برنامه های کاری با کسی توصیه نمی شود. مطمئن شوید که اشیاء با ارزش خود را ایمن نگه داشته اید. 

اسفند

کارت تاروت: کارت نه شمشیر

اسفند ماهی ها، بی‌قراری، بی‌حالی و درگیری‌های درونی می‌تواند امروز شما را تحت تأثیر قرار دهد. شما را به معنای واقعی کلمه شب را بیدار نگه می دارند زیرا بسیار نگران آینده هستید. در حال حاضر نمی توانید تمام انتظارات خود را برآورده کنید، شاید هیچ امیدی نیز نداشته باشید. شما در معرض خطر ایجاد یک واقعیت منفی در نهایت بر اساس انتظارات خود هستید. آروم باش؛ مسائل خود را با کسی که به او نزدیک هستید در میان بگذارید. به جای اینکه دچار تنش شوید، پشتکار داشته باشید و مثبت باشید

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع شما نیوز
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی