کد خبر : 30124

قانون جذب | فال قانون جذب ۹ اردیبهشت

فال قانون جذب برای متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال قانون جذب

فال قانون جذب برای متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال قانون جذب یکی از پرطرفدارترین فال ها برای کاربران است و معمولا آن را دنبال می کنند. اما باید به شما علاقه مندان این فال، این نکته مهم را یاد آوری کنیم که در همه امور خداوند را مد نظر قرار دهید و به او توکل کنید و چنانچه در فال تان نکته منفی مشاهده کردید، ناراحت و مایوس نشوید و آن را صرفا سرگرمی تلقی کنید.

فال قانون جذب ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین فروردین

 

متن فال:

چه بدانید و چه ندانید، امروز دارید از کاتالوگ کائنات برای فرداهای خود سفارش می گذارید. افکار و احساسات غالب شما فرکانسی را تولید می کنند که زندگی فردای شما را خودکار طراحی می کند. اکنون و در ادامه ی روز، احساس خوبی داشته باشید تا فرداهای شما شکوهمند طراحی شوند.

فال قانون جذب ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین اردیبهشت

 

متن فال:

چگونه «راز» روند بیماری من را تغییر داد.

در جولای سال ۲۰۱۳، پزشکان بیماری سرطان وخیمی را در من تشخیص دادند. با انجام شیمی‌درمانی و پرتودرمانی در مدت ۷ ماه، نتیجه بررسی بیماری در ماه مِی ۲۰۱۴ تایید کرد که هیچ یک از درمان‌های انجام شده تاثیری در بهبود روند بیماری در من نداشته است!

سلول‌های سرطانی اجازه نمی‌داد که داروها و روش‌های درمانی مختلف بتوانند تاثیری در روند سلامتی من داشته باشند. در ماه ژون به من گفته شد که شانس زنده ماندن من به ۲۵% است. با شنیدن این خبر از پزشکان، دنیا روی سرم خراب شد.

اکنون به شیمی‌درمانی‌های قوی‌تری نیاز داشتم. این آخرین روش درمانی پیشنهادی برای من بود، که اگر جواب نمی‌داد، دیگر همه چیز تمام می‌شد.

اواخر ماه ژون، یکی از دوستانم به من توصیه کرد که فیلم راز را ببینم. تاریخ شیمی‌درمانی من اواخر جولای بود. عصر روز ۳۰ ژون این فیلم را تماشا کردم.

تاریخ و زمان دقیق آن روز را دقیقا به خاطر دارم چون بعد از آن همه چیز عوض شد، بیماریم، نگاهم به زندگی و همه چیز.

من همیشه آن تمرین را که توضیح می‌داد اگر بیماری را آسان بگیریم، نمی‌تواند تاثیری در زندگی ما داشته باشد را به یاد می‌آوردم. این تمرین انگیزه‌ی زیادی به من داد. لیستی از چیزهایی که باید به خاطرش سپاسگزاری می‌کردم را تهیه کردم و بابت هر یک از آنها از خدا قدردانی کردم. هر روز سپاسگزاری را انجام می‌دادم و هر بار که افکار منفی به سراغم می‌آمد، سریعا آن را با افکار مثبت جایگزین می‌کردم.

هر کسی مرا می‌دید می‌گفت چقدر تغییر کرده‌ام و مهربان‌تر شده‌ام.

دو بار شیمی درمانی در ماه جولای انجام دادم و منتظر بررسی نتیجه اسکن بودم. دکتر به من هشدار داد که شیمی‌درمانی‌های انجام شده به هیچ عنوان نمی‌تواند تضمین کند که بیماری من درمان شده است. تا زمانی که نتیجه بررسی اسکن بیاید من هر روز برای بهبود بیماریم سپاسگزاری انجام می‌دادم.

هفته بعد کلماتی شگفت‌آوری از پزشکم شنیدم. او به من گفت که به صورت کامل بهبود یافته‌ام و همه چیز نرمال است.

نمی توانستم باور کنم، حتی پزشکم هم شگفت‌زده بود.

من اکنون باید درمان‌هایم را تکمیل کنم تا به صورت کامل از این بیماری رها شوم. اکنون بیش از هر زمان دیگری می‌دانم که اینها را مدیون راز هستم. از زمانی که سپاسگزاری را انجام می‌دهم، اتفاقات مثبت زیادی برای من و خانواده‌ام رخ داده است. اما بزرگترین اتفاق، سلامتی من است.

 

فال قانون جذب ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین خرداد

 

متن فال:

جمله تاکیدی :

من برای زیبایی و عشقی که مرا احاطه کرده است سپاسگزارم.

فال قانون جذب ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین تیر

 

متن فال:

«سپاس برای خدای بخشاینده موهبتها» جمله ای است شکوهمند و اعجازآفرین.

فال قانون جذب ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین مرداد

 

متن فال:

ذهن انسان مدام در حال تفکر است. هر تفکری باعث ایجاد احساس در انسان میشود. احساسات نیز باعث افزایش یا کاهش ارتعاشات انرژی بدن میشوند و هر انرژی ، مشابه خودش را جذب میکند. اگر ذهن باعث شود بدن انرژی مثبتی از خود ساطع کند بدیهی است که تمام انرژی هایی که جذب انسان و یا فرد جذب آن میشود مثبت خواهند بود و برعکس.

فال قانون جذب ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین شهریور

 

متن فال:

خوبی های هر کس را که می شناسید، بنویسید. فهرست طویلی از ویژگی های فوق العاده ی خود تهیه کنید. هرجا رفتید، از افراد آنجا تعریف کنید. هر چیزی را به دیده ی تحسین بنگرید. برای همه مایه ی امید باشید و در هرکه می بینید تاثیر مثبت بگذارید. هربار بگویید : خدایا شکرت.

تحسین و سپاس را در راه رفتن، صحبت کردن، فکر کردن، و نفس کشیدن های خود احساس کنید. وقتی چنین می کنید، زندگی بیرونی شما تغییر می کند و حالت درونی شما را بازتاب می دهد.

فال قانون جذب ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین مهر

 

متن فال:

انیشتن به ما گفت زمان صرفا یک توهم است. وقتی بفهمید و بپذیرید که زمان وجود ندارد، می توانید ببینید که هر آنچه در آینده می خواهید، از پیش موجود است. برای همین است که وقتی خواسته ی خود را تجسم، یا درباره ی آن صحبت می کنید و می نویسید، باید از زمان حال استفاده کنید. خواسته ی خود را به ذهن، قلب، و جسم خود تزریق کنید و آن را هم اکنون حاضر ببینید.

فال قانون جذب ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین آبان

 

متن فال:

اگر تازه شروع به استفاده از اصول قانون جذب کرده اید، توصیه ی من به شما این است که در ابتدا تمرکزتان را روی فرکانس وجود خود بگذارید. خواسته ی خود را طلب کنید و سپس روی درون خود کار کنید؛ تلاش کنید فرکانس وجودی خود را از راه افکار و احساسات خود ارتقا دهید. فرکانس خود را هماهنگ با کائنات تنظیم کنید.

فرکانس کائنات، فرکانس خیر مطلق است.

فال قانون جذب ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین آذر

 

متن فال:

لعن و نفرین، به خود دشنام دهنده باز می گردد! اگر انسانی برای کسی بدبختی بخواهد، بی تردید بدبختی به سراغ خود او خواهد آمد. اگر بخواهد به کسی کمک کند تا به موفقیت برسد، همانا راه موفقیت خود را هموار کرده است.

فال قانون جذب ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین دی

 

متن فال:

جمله تاکیدی:

بادی نیست که بتواند کشتی مرا سرگردان یا جزر و مد تقدیرم را دگرگون کند.

فال قانون جذب ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین بهمن

 

متن فال:

خوبی های هر کس را که می شناسید، بنویسید. فهرست طویلی از ویژگی های فوق العاده ی خود تهیه کنید. هرجا رفتید، از افراد آنجا تعریف کنید. هر چیزی را به دیده ی تحسین بنگرید. برای همه مایه ی امید باشید و در هرکه می بینید تاثیر مثبت بگذارید. هربار بگویید : خدایا شکرت.

تحسین و سپاس را در راه رفتن، صحبت کردن، فکر کردن، و نفس کشیدن های خود احساس کنید. وقتی چنین می کنید، زندگی بیرونی شما تغییر می کند و حالت درونی شما را بازتاب می دهد.

فال قانون جذب ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای متولدین اسفند

 

متن فال:

جمله تاکیدی :

گذشته ام را به دور می افکنم و در اکنونِ شگفت انگیز زندگی می کنم . آنجا که هر روز شادمانیهای شگفت انگیز و دور از انتظار را در بر دارد.

 

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع ۵۵ آنلاین
ارسال نظر

تبلیغات متنی