کد خبر : 29997

فال ابجد | فال ابجد ۱ اردیبهشت

فال ابجد متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال ابجد 

فال ابجد متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال ابجد  متولدین فروردین

ابجد فال شما: د ب ب

تعبیر: مقصود نیکی دارید و هم اکنون بخت و اقبال با شما یار است پس دست به هر کاری که بزنید با موفقیت روبرو خواهید شد. باید زبانتان را نگاه دارید و اسرارتان را جایی فاش نکنید تا به سعادت و خوشبختی که در انتظارش هستید دست پیدا کنید. فردی وارد زندگیتان میشود که در رابطه با شما قصد خیری ندارد مراقب باشید. پیش از اینکه به دیگران اهمیت بدهید به خودتان فکر کنید و خواسته‌هایتان را بهتر بشناسید. اگر می توانید به پیاده‌روی بروید و به پادکست گوش کنید تا ذهنتان را از آشفتگی خارج کند و به آن نظم بدهد. در کارهایتان اعتدال داشته باشید، زیاده روی باعث پشیمانی‌تان می شود.

متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ج د آ

تعبیر: به زودی راهی سفری خوش آب و هوا خواهید شد در این سفر شخصی به شما پیشنهاد کاری فوق العاده عالی را می دهد که برای تان موفقیت‌آمیز خواهد بود،، و شما را از مشکلات نجات می دهد سعی کنید؛ در کارهایتان با احتیاط عمل کنید تا به پیروزی و آرامش برسید. شخصی از راه دور و یا نوزادی در راه است، هرکدام باشد برایتان پر برکت و خوش یمن است. شروعی خوب و خوش را تجربه خواهید کرد. خیلی چیزها در حال تغییر است، شاکر باشید و یادتان نرود که چه راه درازی برای رسیدن به امروز طی کرده اید. مدیتیشن برایتان خوب است.

متولدین خرداد

ابجد فال شما: د آ ب

تعبیر: به زودی از شر بدخواهان در امان خواهید ماند و موفقیت و سربلندی در زندگیتان سرازیر خواهد شد،، از طرف اهل قلم سود و منفعت بسیار زیادی نصیبتان می‌شود که آینده تان را به خوبی و خوشی می سازد، و شما را از مشکلات و سختی‌ها را به دور نگه میدارد. یکی از افراد خانواده تان راه موفقیت را پیش می گیرد و شما ثمره‌اش را می بینید. خیلی وقت ها یک تنه دست به کاری می زنید و تا آخر هم پایش میمانید، اگر خودتان نخواهید هیچکس نمی تواند شما را عوض کند. همین استقامت و استواری اعتماد به نفس بالایی به شما داده است.

متولدین تیر

ابجد فال شما: د د جتعبیر: زودی غم و اندوه از وجودتان خارج خواهد شد و موفقیت سربلندی در آینده برایتان سرازیر خواهد شد بهتر است؛ استرس را از خود دور کنید و در انجام کارهای خود تأخیر ایجاد نکنید،، در زندگی در راز و نیاز با خداوند بپردازید تا مشکلات شما از بین برود. به زودی دوستی شما را از بیراهه‌ای به راه می آورد. برای به دست آوردن مالی تلاش می کنید و شانس با شماست. یادآوری خاطره ای شما را به حرکت وا می دارد و سراغ دوستی قدیمی را بالاخره می‌گیرید. شخصی با یک جمله مثل یک قطره اشک از چشمتان می افتد.

 متولدین مرداد

ابجد فال شما: ج ج ب

تعبیر: بخت و اقبال روشنی در پیش رو دارید که برایتان و سربلندی را در آینده به وجود می آورد و شما را از مشکلات نجات میدهد،، ازدواجی در پیش رو خواهید داشت که برای تان مبارک است و باعث می شود خوشبختی و آرامش در زندگی شما سرازیر شود. برای انجام درست کاری باید دقتتان را بالا ببرید تا خودتان را به خوبی ثابت و به اطرافیان قابلیت‌هایتان را نشان بدهید. خودتان را جمع کنید و به کارهایتان نظم و ترتیب بدهید. به خودتان ایمان داشته باشید، هیچکس بهتر از شما برای انجام این کار نیست.

 

متولدین شهریور

ابجد فال شما: د آ آ

تعبیر: مقصود نیکی دارید. در کار و شغل خود فعالیت داشته باشید به زودی گره از کار تان گشوده خواهد شد،، و موفقیت در زندگی برایتان سرازیر می کند ،،اگر در انتظار خبری هستید به زودی خبرهای خوب و خوشایندی به گوش تان خواهد رسید که شما را به هدفتان می رساند. برای رسیدن به یک خواسته مشترک از بحث‌های حاشیه‌ای و جانبی کم کنید و حواستان به خواسته اصلی‌تان باشد. در رابطه احساسی‌تان برای کسی تب کنید که برایتان بمیرد نه اینکه خودتان را دستی دستی هلاک و کوچک کنید، دلتان قوی باشد همه چیز بر وفق مراد شما می شود

متولدین مهر

ابجد فال شما: د ج د

 

تعبیر: قصد و نیت بدی در سر و خود دارید بهتر است؛ دست از دروغ گفتن و بد گویی دیگران بردارید که برای تان مشکلات فراوانی در زندگی به وجود می‌آورد و شما را به دردسر های بزرگ می‌اندازد،، سعی کنید؛ هیچگاه دست به کارهای ناصوابی نزنید که طالعتان به رنگ تیره و تار در خواهد آورد و شما را به نابودی خواهد رساند. در مورد یک مسئله مالی یا کاری بر سر یک دوراهی قرار گرفته اید و مدتی است که نمی‌دانید چه تصمیمی باید بگیرید، آینده‌نگر باشید و بعد تصمیم گیری کنید. این روزها نگران هستید که مبادا از پس کار مهمی که می خواهید انجام بدهید برنیایید. خرید ملک فعلا امکان پذیر نیست.

متولدین آبان

ابجد فال شما: آ‌‌ آ ‌آ‌

تعبیر: مشکلاتی که در زندگی دارید را برطرف خواهید کرد و آرزوهایتان میسر می‌شود. افراد خوبی در زندگیتان هستند که اگر از آنها کمک بخواهید شما را در راه درست قرار خواهند داد. تا یک ماه دیگر یکی از مشکلات بزرگ تان برطرف خواهد شد. توکلتان بر خداوند باشد تا سعادتمند و خوشبخت شوید. افکارتان را نظم ببخشید و مغزتان را از فکرهای بیهوده و گذشته خالی کنید تا بتوانید درست پیش بروید. در مورد نیتتان انتظار نداشتید کارها اینگونه پیش برود. زندگی مثل موج دریاست، بعضی وقت ها بالا و بعضی وقت ها هم پایین هستید.

متولدین آذر

ابجد فال شما: آ ب د

تعبیر: از جانب شخصی حمایت مالی خواهید شد و مشکلات تان پایان می یابد. فردی در زندگیتان وجود دارد که حسادتش نسبت به شما فراوان است اما شما او را نمی بینید باید بسیار مراقب باشید. اگر قصد دارید تا سفری را آغاز کنید چند صباحی را دست نگاه دارید تا خدایی نکرده گزند و آسیبی به شما نرسد. بهتر است قبل از هر کاری شرایط را راحت‌تر بپذیرید و بعد برای گذشتن از این مرحله حرکت و اقدام کنید. مراقب آدم های موزی باشید، بعضی ها در فکر سوءاستفاده هستند. موفقیت یکدفعه به دست نمی آید. امیدوار باشید.

 متولدین دی

ابجد فال شما: ج ا ج

 

تعبیر: تمامی آرزوهایتان میسر خواهد شد اما نباید عجله و شتاب کنید چرا که این کار صبر و تحمل می طلبد. فردی حرف های ناخوشایندی پشت سر شما زده که دیگران را نسبت به شما بدبین کرده پس در مقابلش ایستادگی کنید. به حرف های بزرگتر هایتان توجه نشان دهید و به آنها بی احترامی نکنید. در نمازهایتان کاهلی نکنید تا سعادتمندی نصیبتان شود. اگر خودتان به تنهایی از پس کاری بر نمی آیید از شخصی کمک بگیرید. به هر طریقی شده سعی کنید ساخت و سازی که در ذهن دارید را شروع کنید، برایتان سود خوبی را ایجاد می کند. شرایط اولیه برای گفتن حرفی فراهم می شود، همسر و یا همراه وفاداری دارید.

متولدین بهمن

ابجد فال شما: د آ ب

تعبیر: اگر به مقصودتان اصرار ورزید رنج و محنت فراوانی به شما خواهد رسید پس از آن صرف نظر کنید. بسیار در چشم و نظر دیگران هستید و هر چه سختی دارید به دلیل همین امر می باشد پس با خود دعای دفع چشم زخم به همراه داشته باشید. صبور باشید تا مشکلاتتان برطرف شود وصلتی مبارک در پیش دارید و زندگیتان دگرگون می شود. حکم یا سندی که منتظرش هستید کمی دیگر طول میکشد تا بالاخره به دستتان برسد. نگرانی تان پایان می پذیرید. برای مسئله ای بیش از اندازه حرص و جوش می خورید و خودتان و اطرافیانتان را کلافه و عصبی می کنید. از کاه کوه نسازید هیچکس نمی‌تواند زمان را به عقب برگرداند.

متولدین اسفند

ابجد فال شما: ج ج آ

تعبیر: به آرزوهایتان خواهید رسید و مال و سرمایه فراوانی به دستتان میرسد در راهی جدید قرار گرفته اید که سود و منفعت خوبی نصیبتان می‌کند. آبستنی و بارداری در پیش دارید و اگر آقا هستید نوزادی وارد زندگیتان خواهد شد. سعی کنید تا در مسیری درست بمانید و به دنبال اعمال حرام نروید. حواستان باشد که این لحظه و آینده تان را خراب نکنید. انجام کار مهمی به شما سپرده می شود، حواستان را جمع کنید و با آن سرسری برخورد نکنید. به شخصی علاقه دارید اما این روزها همش احساس می کنید به جای نزدیک تر شدن به او در حال دورتر شدن هستید.

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع شما نبوز
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی