کد خبر : 29985

فال تاروت | فال تاروت ۳۱ فروردین

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

به گزارش ورنداز :

فال تاروت 

فال تاروت متولدین ماه های مختلف را در ورانداز میخوانید .

فال روزانه تاروت متولدین فروردین:

کارت مرد دار آویز : امروز شما بر سر یک دوراهی دشوار قرار گرفته اید. از طرفی، از لحاظ حرفه ای پیشرفت خیلی خوبی داشته اید و می دانید که پرداختن به کارهایتان امروز نتیجه ی خیلی خوبی می تواند برایتان به همراه داشته باشد، از یک طرف دیگر هم شدیدا دلتان می خواهد که هر چه سریعتر با عزیزانتان وقت بگذرانید. اگر برایتان امکان دارد که کارهایتان را از راه دور انجام دهید در انتخاباین گزینه شک نکنید و هر دو کار را به طور همزمان انجام دهید. در غیر این صورت روز را به کارتان اختصاص دهید و شب را با خانواده و عزیزانتان بگذرانید. نتیجه ای که به دست خواهید آورد ارزش این انتخاب را دارد.

 فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت پاپ : امروز سطح انرژی شما خیلی پایین تر از همیشه است و همین باعث شده است که در انجام کارهایتان سرعت لازم را نداشته باشید و برخلاف همیشه چندان پرکار نباشید. متأسفانه کار زیادی در این رابطه از دست شما ساخته نیست و این حالت از شرایط کیهانی موجود ریشه می گیرد. کارهایتان را اولویت بندی کنید و کارهایی که کاملا ضروری هستند را به انجام برسانید و بقیه را برای بعد بگذارید. تا فردا این حالت کسالت و بی حوصلگی برطرف خواهد شد.

فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت ارابه : اگر قصد رفتن به جایی را دارید امروز این سفرتان خواه درون شهری باشد و خواه برون شهری چندان راحت نخواهد بود. مدت ها در ترافیک سرسام آور گیر خواهید کرد و شاید حتی وسیله ی نقلیه تان با نقص فنی مواجه شود. البته که در نهایت به مقصدتان خواهید رسید، اما باید صبر داشته باشید و راهی برای راحت تر کردن این مسیر دشوار برای خود پیدا کنید.

 فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت قضاوت : امروز در رابطه با هیچ چیزی بر اساس ظاهر آن قضاوت نکنید. به احتمال زیاد اطلاعاتی که به دستتان می رسند زیاد دقیق نیستند و سوء تفاهم هایی در کار هستند، پس تا جای ممکن از گوش کردن به غیبت های دیگران خودداری کنید. شاید انجام این کار برایتان چندان راحت نباشد، چون در جمع های زیادی حضور پیدا خواهید کرد و با افراد وراجی سر و کار خواهید داشت. لزومی ندارد با رفتار تندی طرف مقابلتان را از غیبت کردن منع کنید. به حرف های او گوش کنید، اما با نپرسیدن سوال و علاقمند نشان ندادن خودتان به او بفهمانید که علاقه ای به ادامه ی این بحث ندارید.

فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت ملکه : امروز با دوستان و اعضای خانواده تان دیدارهایی خواهید داشت. چه شما به دیدن آنها بروید و چه آنها به خانه ی شما بیایند از وقت گذراندن با آنها لذت خواهید برد و تمام مدت خنده از لب هایتان محو نخواهد شد. این دقیقا همان چیزی است که به آن نیاز دارید. تمام تأخیرهایی که در طول روز در انجام کارهایتان پیش آمدن و مشکلات فنی اعصاب خردکنی که مانع پیشرفت کارتان شده اند را فراموش کنید و فقط همراه با عزیزانتان بخورید و بخندید و خوش باشید.

 فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت کیمیاگر : امروز شاید سطح انرژیتان چندان بالا نباشد و ترجیح بدهید در خانه بمانید و وقتتان را با خواندن کتاب و تماشای فیلم و سریال های مورد علاقه ی خود بگذرانید. شاید این کارها خیلی هیجان انگیز نباشند، اما خوب با سطح انرژی فعلی شما هماهنگی بیشتری دارند. شما استعداد زیادی در نوشتن دارید و این تواناییتان امروز در سطح بسیار بالایی قرار دارد، پس اگر هر چیزی می خواهید بنویسید، از یک ایمیل دوستانه گرفته تا طرح یک مقاله یا داستان کوتاهی که مدت ها ایده اش را در سر داشته اید امروز حتما همان چیزی از آب در خواهد آمد که دلتان می خواهد.

 

 

اگر استخاره آنلاین میخوای کلیک کن یا بخت یا اقبال

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت ابله : شما نیاز شدیدی به پیشرفت و رسیدن به اهدافتان احساس می کنید، اما به نفعتان است به جای دست و پا زدن بیهوده برای خودتان برنامه ای در نظر بگیرید و بر اساس آن پیش بروید تا زمان و انرژی خود را بی نتیجه هدر ندهید. امروز احساس تنهایی و سرگشتگی می کنید. تنها چیزی که می تواند شما را آرام کند گذراندن یک بعدازظهر عاشقانه با شخصی که دوست دارید به نظر می رسد، اما هر کاری می کنید نمی توانید زمینه ی دیدار با او را فراهم کنید و این موضوع حالتان را بدتر کرده است. مطمئن باشید او هم درست به اندازه ی شما مشتاق این دیدار است و هر کاری که از دستش بر بیاید برای دیدن شما انجام خواهد داد، پس اگر دیدار میسر نشد او را سرزنش نکنید.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت جهان : امروز احساس می کنید که دیوارها دارند از چهار طرف به شما نزدیک می شوند و می خواهند شما را در خود له کنند. دنیا برایان تنگ شده و بی قرار هستید. اجازه ندهید این حالتان ادامه پیدا کند و هر کاری لازم است انجام دهید تا روحیه تان عوض شود. شاید برخی مسئولیت ها و وظایف کسل کننده ای که به عهده تان گذاشته شده اند شما را به این وضع در آورده باشند. اگر این کارها زیاد ضروری نیستند بیخیال انجام دادن آنها شوید و به دل شهر بزنید و هر چقدر می خواهید گردش کنید و خوش باشید.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت امپراطور : امروز تمرکز کردن برای شما به کاری دشوار و حتی غیر ممکن تبدیل شده است. شما به طور عادی یک چنین آدمی نیستید و معمولا خیلی منطقی به کارهایتان رسیدگی می کنید انسان کارآمدی هستید. خوب، وضعیت امروز را می توانید به گردن وضعیت کیهانی موجود بیندازید. تمام این حالت های امروزتان و بی حوصلگی و عدم تمرکز از شرایط کیهانی امروز ریشه می کیرد و کار چندانی از دست شما برای مقابله با آن برنمی آید و نخواهید توانست با سرعتی که می خواهید کارهایتان را به انجام برسانید. اگر برایتان ممکن است امروز کارهای جدیتان را کنسل کنید. تا اوضاع به حالت عادی خود باز گردد.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی

کارت عشاق : امروز ارتباط برقرار کردن با شخصی که دوست دارید کار دشواری به نظر می رسد. هر کدامتان درگیر انجام کاری هستید که هیچ راه فراری از آن وجود ندارد و با وجود این که خیلی دلتان می خواهد همدیگر را ببینید این کار تقریبا غیر ممکن به نظر می رسد. با این حال اگر بتوانید با وجود تمام مشکلات همدیگر را ببینید و با هم وقت بگذرانید این دیدار ارزش تمام استرس هایی که برای آن کشیده اید را خواهد داشت.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت کاهن اعظم : امروز شما گزینه های بسیار زیادی در برابر خودتان می بینید و این طور به نظر می رسد که راه برایتان باز است و هیچ مانعی هم سر راهتان قرار نگرفته است، انتخابتان را با در نظر گرفتن آثاری که در آینده خواهد داشت انجام دهید. شما شخص سخاوتمندی هستید، اما امروز نگران این هستید که زیادی دست و دلبازی به خرج داده باشید. شاید برای کسی هدیه ی خیلی گران قیمتی خریده باشید، یا پولی را به دوستی قرض داده باشید که خودتان آن را لازم داشته اید، در هر صورت خیلی دیر شده و راه بازگشتی برایتان وجود ندارد. حالا دیگر خودتان را سرزنش نکنید و به این فکر کنید که با این کار خود چقدر طرف مقابلتان را خوشحال کرده اید.

 فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت اعتدال : امروز ممکن است با یکی از دوستان و اطرافیان خود که فکر می کرده اید از لحاظ فکری به شما نزدیک است اختلاف نظرهایی داشته باشید، زیاد به این بحث دامن نزنید. شما همیشه در رابطه با مسائل مادی، شخصی منطقی و عملگرا هستید، اما خوب مثل همه ی آدم های دیگر شما هم گاهی اسیر مصرف گرایی می شوید. آیا واقعا لازم است برای اثبات عشقتان به شخصی که دوست دارید پول زیادی را صرف کنید؟ سعی کنید در برخورد خود تعادل داشته باشید.

 

 

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع ۵۵ آنلاین
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی