کد خبر : 29964

ناصر عبداللهی | مرگ ناصر عبداللهی

گفت‌وگو با فاطمه رحیمی: ناگفته‌های همسر ناصرعبداللهی از مرگ او پس از ۱۸ سال؛ ناصر را زده بودند اما به من اجازه پیگیری ندادند

به گزارش ورنداز :

مرگ ناصر عبدالهی

 گفت‌وگو با فاطمه رحیمی: ناگفته‌های همسر ناصرعبداللهی از مرگ او پس از ۱۸ سال؛ ناصر را زده بودند اما به من اجازه پیگیری ندادند

«ناصر را زده بودند، اما این‌که چه کسی این‌کار را کرد من هیچ‌وقت نفهمیدم»؛ این‌ها گفته‌های فاطمه فهیمی، همسر ناصر عبداللهی است. پس از ۱۸ سال، او در اولین مصاحبه خود با روزنامه اینترنتی فراز، روایتی جدید از مرگ پرابهام خواننده مشهور دارد. کسی که به گفته خودش در تمام این سال‌ها متهم به قتل همسرش بوده اما قانون به او اجازه نداده تا او را پیگیری قضایی کند. این پرونده عبداللهی بدون پیگیری پدر و پسران عبداللهی مختومه اعلام شد و هرگز عاملان مرگش شناخته و مجازات نشدند.

پس از ۱۸ سال اما «فاطمه فهیمی» همسر«ناصر عبداللهی» ناگفته‌های زیادی را به زبان آورد:«وقتی من به بیمارستان رفتم ناصر اصلا اوضاع خوبی نداشت. سر تا پای او دچار مشکل شده بود. حالا چه اتفاقی برایش افتاده بود واقعا متوجه نشدم. خانواده من نیز متوجه نشدند چه اتفاقی افتاده است. اما حاشیه‌ها زیاد بود. می‌گفتند کار ما بوده و ما ناصر را زده‌ایم».

«تن‌ها یک تن بی‌جانِ بدون جمجمه، کتف، زانو و مچ پا را در بیمارستان دیدم. صورت ناصر زخمی و کلیه‌ها از کار افتاده بود. من این جسمی که کاملا بی‌جان است را در بیمارستان دیده‌ام. این‌که چه بلایی سر این آدم آمده بود را تا به امروز من نفهمیده‌ام».

«ناصر یک سنی مذهب معتقد به اهل بیت بود. حتی زمانی که می‌خواست موزیک احمد سانی را بخواند وقتی با پدر من مشورت کرد، پدرم به او گفت حمایتت می‌کنم و حالا ما را به این‌که ناصر را کشته‌اید محکوم می‌کنند».

نوشین کلاته خبرنگار و دبیر سرویس

منبع بامداد نو
ارسال نظر

نظرات کاربران
 • محمد معصومی

  خدا پرستی انساندوستی
  انساندوستی خدا پرستی
  آدمیت انسانیت
  دانایی و معرفت
  خدا آفرینش انسان
  آهنگ ناصر
  زخمی

آنچه دیگران میخوانند :
تبلیغات متنی